Skocz do zawartości

Mieszadło do farszu


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Aby jakoś rozruszać ten dział po niestety udanym hackingu, chciałbym zaprezentować wspaniałe mieszadło do farszu mięsnego, którego zdjęcia i bliższe dane znajdziecie w dziale Inne akcesoria na stronie głównej.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest takie zwykłe mieszadło do farb, jakie można kupić w marketach budowlanych?

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszadło wykonał znajoimy ślusarz, jest przystosowane do wolnoobrotowego napędu stosowanego na budowach do mieszania klejów. Zwykłe, amatorskie wiertarki się nie nadają, już przy 3-4 kg farszu okazują się za słabe, zwłaszcza gdy w wyniku mieszania, mięsko zaczyna nabierać kleistości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chciałbym się pochwalić , choć zapewne chwalipietą nie jestem....

I ja jestem właścicielem pięknej mieszałki firmy Sausage Maker. To uboczny efekt 10 dniowego służbowego wyjazdu do USA.

tak więc , przynajmniej na razie, moją dotychczasową mieszałką odstawiam w kąt. O wynikach mieszania postaram się wkrótce opowiedzieć.

Jak wkleić fotki, nie wiem, widocznie zbyt mało udzielam się na forum.

A fotki do Maxella

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odwiedził mnie dzisiaj kolega Janusz, znany na forum jako johnny40. Jadąc prosto z giełdy pochwalił się zakupem bardzo ciekawego sprzętu. Z upoważnienia Janusza zamieszczam fotki:

 

Z tego co widać jest to dość wiekowe urządzenie posiadające oprócz mieszałki, która najbardziej nas interesuje, jeszcze młynek do kawy (przypraw) i sokowirówkę. Obroty mieszałki to 100 i 160 obr./min.

Co sądzicie o tym ustrojstwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz !! Mieszałka na pewno się przyda, w Twoim przypadku szczególnie, jeśli masz zamiar robić wyroby z szynkowarki. Przy tego typu wyrobach bardzo ważne jest dobre wymieszanie farszu, a zwłaszcza jego wymasowanie - tak żeby mięsko puściło klej. Wyroby tak przygotowane są zwięzłe, nie kruszą się podczas krojenia. Czekamy na kolejne fotorelacje z produkcji :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego co widać jest to dość wiekowe urządzenie posiadające oprócz mieszałki, która najbardziej nas interesuje, jeszcze młynek do kawy (przypraw) i sokowirówkę. Obroty mieszałki to 100 i 160 obr./min.

Co sądzicie o tym ustrojstwie ?

witam mam pytanie jakiej pojemności jest naczynie?

Pozdrawiam serdecznie JAsiu

wedzarnia z lodowki ,,dymogenerator MIra

troche checi i jesz co lubisz ,

a nie lubisz co jesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,Jasiu pojemnośc miski wynosi 6 litrów wody ,własnie zmierzyłem,a wielkość misy 24x14cm,no i faktycznie ma juz swoje lata ale za takie pieniadze warto chyba było to wziaść,okaze sie w pracy,mam zamiar je wypróbowac w tym tygodniu ,o efektach nie omieszkam was poinformowac ,zrobie zdjecia albo nagram jakis film z pracy z tym ustrojstwem,pozdrawiam Janusz
nie rób dymu jak nie wędzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia garnka rzymskiego

Co to jest, ten garnek rzymski? Nie chodzi mi o wygląd, tylko do czego służy???

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAniu, poczytaj tutaj:

 

http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=13452

 

Właściwość "oddawania" wody widzę jednak przydatną jedynie przy wypieku chleba.

Pozdrawiam

BonAir

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=47286#47286

Co by tu jeszcze sprasować... ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.