Skocz do zawartości

Startujemy


Rekomendowane odpowiedzi

Prace przeprowadzkowe na nasz serwer jeszcze trwają, ale na usilne prośby, podparte stwierdzeniem, że obiecałem, dostałem doraźne zezwolenie na udostępnienie Państwu wersji próbnej portalu. Do czasu zakończenia wszystkich prac programistyczno-logistycznych, mogą występować niewielkie błędy (np. przy rejestracji). Wykryte usterki powinny zostać usunięte w ciagu 1-2 dni i wtedy portal będzie wyglądał już poprawnie i będzie w pełni funkcjonalny.

W każdym razie można wchodzić i próbować się zarejestrować. 

Bardzo proszę o Wasze opinie i uwagi.

http://gieldawd.pl/(bez www)!
login: admin
hasło: serwiswd

Zapraszam

 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego, nie ma przesyłek. Sprzedaż tylko na miejscu. Po to są pliki do pobrania lub odczytania. Poza tym, nasza giełda jedynie kojarzy klientów. Transakcje załatwiają już poza nią.


Tam na dole jest taka sekcja: Jak to działa. Od tego powinno się zacząć.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolego, nie ma przesyłek. Sprzedaż tylko na miejscu. Po to są pliki do pobrania lub odczytania. Poza tym, nasza giełda jedynie kojarzy klientów. Transakcje załatwiają już poza nią.
 

I wlasnie takiej informacji brakuje w naglowku albo przekierowania do tej animacj "Tam na dole"  :) 

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. Zapraszam najpierw do przeczytania sekcji O nas i Jak to działa, a także kilku przepisów z sekcji Pliki do pobrania.

To są podstawy.

Poza tym nasz portal zajmuje sie pośredniczeniem w sprzedaży produktów rolnych, pochodzących z własnego gospodarstwa.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mogą się zdarzać jeszcze takie małe niedociągnięcia. To było potężne przedsięwzięcie.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jak na pierwszy rzut oka wygląda fajnie :)


Jakby co mogę służyć pomocą przy testach - w banku czytałem aplikację od strony logów i wyłapywałem błędy i zgłaszałem do dostawcy usługi. :)

Może nie zapomniałem jak to się robi - wszak to już 3 lata :(

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już będziecie mogli sie zarejestrować, to podczas rejestracji, proszę nie ruszać mapy, mimo napisu nad nią aby ustawić znacznik (napis bedzie usunięty), gdyż po wpisaniu adresu, zostanie on automatycznie naniesiony na mapę. Można go będzie poprawić w swoim koncie. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell, mam pytanie, czy po rejestracji, gdzie podaje się swoje pełne dane adresowe oraz część osobowych, dla zalogowanych będzie widoczne nazwisko, czy tylko np. imię, pierwsza litera nazwiska i numer telefonu?

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tylko pierwsza litera nazwiska. Zalogowani zobaczą jeszcze telefon i pocztę. Całość będzie dodatkowo chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, który wykupiłem. 


Te dane wystarczą, gdyż jak nawiążesz kontakt ze sprzedającym lub odwrotnie, to dalsza transakcja będzie się odbywała przez wiadomość na stronie, telefon lub pocztę


Pełne dane, które podasz podczas rejestracji, będzie znał jedynie admin.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :thumbsup:

Właśnie dostałem informację, że już można się rejestrować, do czego zapraszam. :D

Właśnie zarejestrowałem się :clap:;):D


Maxell, powiem tylko że lokalizacja pokazuje błędnie właściwą pozycję na mapie,  nie przypisuje lokalizacji dla miejscowości podanej przy rejestracji, lecz lokalizację głównego serwera pod który jest się podpiętym.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dodawaj ogłoszenia, opinie, pisz wiadomości i testuj.

Nie musisz dodawać zdjęć, jeśli nie masz, gdyż i tak każda kategoria i podkategoria mają przypisane zdjęcia "z naszego giełdowego banku".

Działaj. I tak przed oficjalnym otwarciem będziemy porzadkowali stronę. 


O tej lokalizacji właśnie pisał programista i to się sknociło podczas przenosin. Wejdź w swoje konto i tam możesz ustawić znacznik we właściwej lokalizacji.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem. Mogą być zacięcia, gdyż cały czas przerzucają i poprawiają. Jest tego sporo. 


 Mariuszu, jesli możesz, doprecyzuj sprawę tego zaznaczania miejsca zamieszkania na mapie, gdyz programiści twierdzą, że wszystko chodzi jak trzeba. Testowali nawet na tak małych miejscowościach, których nie ma na większości map.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. zaraz sprawdzę dokładnie, jeżeli okaże się że jest bez zmian to ręcznie naniosę swoją lokalizację.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.