Skocz do zawartości

Startujemy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie. Tylko kupujący. Tak będzie docelowo, gdyż jak na razie widzę, że opinie wystawiane sobie blokuje moderator.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak byłoby przejrzyściej i niewiele trzeba przerabiać.

 

post-39755-0-53536100-1461257652_thumb.jpg

 

 

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do sklepu monopolowego i mówisz:

- Proszę Pana, chciałem Panu sprzedać 10 butelek tego koniaku z górnej półki. Bierze Pan? Jeśli nie to zabieram je do domu...

Na drugi dzień napisz na forum jak to kupowałeś w monopolowym, oczywiście jeśli nie będziesz zagipsowany. :D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dajcie spokój, ludziska przyzwyczają się i za miesiąc nikt nie zwróci na to uwagi :)

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opiniach o użytkowniku jest w tej chwili zapis tekstowy mówiący, ile procent osób poleca tego użytkownika. Docelowo będzie tam kolorowy okrągły graf w formie pierścienia, obrazujący procentowe poparcie.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydruk oferty wg mnie powinien zostać dopracowany.

Nie powinny się drukować WSZYSTKIE ofert sprzedającego/kupującego tylko dana którą się jest zainteresowaną.

Próba wydruku ofert zakupu "Domowej konserwy mięsnej" generuje wydruk na 5 stron!!

oferta_wydruk.pdf

Oczywiście można podczas wydruku zaznaczyć drukuj tylko 1, czy 2 kartki, ale...

 

TREŚĆ oferty powinna się mieścić na 1 stronie A4

a obecnie na pierwszej stronie jest fotka i trochę danych oferenta

na 2-giej stronie treść oferty

a dalej pozostałe oferty oferenta ogłoszenia

Wydruk jest STRASZNIE "rozstrzelony" TYLKO 14 linijek tekstu na stronie A4 -straszne marnotrawstwo miejsca (i papieru -bądźmy EKO)

Jeżeli Ktoś będzie oferował kilkadziesiąt pozycji to może się okazać, że wydruk oferty będzie miał nawet kilkadziesiąt stron!

 

Może dodać opcję podczas kliknięcia drukuj zapytania:

- wydruk tylko bieżącej oferty

- wydruk wszystkich ofert osoby xxx

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej, akurat w tym momencie programista "prostuje" ten temat. Walczymy z tym od jakiegoś czasu i zapadła decyzja, iż drukowane będzie tylko ostatnie ogłoszenie (to wyróżnione).

Mili Państwo, ja wszystkie Wasze uwagi przekazuję od razu do informatyków. 


Niestety, niektóre usterki można wyeliminować tylko przez testy większej grupy ludzi. I o to właśnie chodzi. :D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell, powiedzmy że Pan X chce coś kupić, w tym przypadku mleko, wchodzę w jego ogłoszenie i wypisuję mu komentarz, tak ma być ?

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze będą raczej kierowane do sprzedających. Kupujący, po przeprowadzeniu transakcji, wystawia komentarz sprzedającemu, aby inni mogli łatwiej podejmować decyzje w sprawie zakupów.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam uwagi do komentarzy:

czy komentujemy:

- Osobę

czy 

- transakcję?

Bo właśnie udało mi się 2x wystwić komentarz 1 osobie

post-44204-0-63603700-1461265829_thumb.jpg

Obawiam się, że może to prowadzić do nadużyć (jak swego czasu było modne wśród początkujących handlowców na allegro -handlowanie komentarzami) tak i tu może być: wystaw mi kilkanaście komentarzy,a ja tobie w zamian też podkręcę licznik.

Na początku przy ilości sprzedających kilkanaście/dziesią osób będzie to łatwe do ogarnięcia-wyeliminowania, ale jak się portal rozrośnie i będą setki/tysiące użytkowników to moderatorzy tego NIE OGARNĄ.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę. Ja moderowałem i puściłem wszystkie oceny. Jak wspominałem, programista ma ten problem zapisany i na pewno go rozwiąże.

Czekam na dalsze usterki. Naprawdę, to ostatnia chwila by wychwycić wszystkie niedociągnięcia. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Proszę Pana, chciałem Panu sprzedać 10 butelek tego koniaku z górnej półki

Jakbym miał tyle koniaku, to byś mnie w sklepie nie zobaczył. :D 

 

Co do komentarzy, to powinny działać w obie strony.

Różni są kupujący i różni sprzedający i w przypadku negatywa powinno się mieć możliwość skomentowania..

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak działa. Chodziło mi o to, aby użytkownik sam ich sobie nie dawał i aby nie powtarzały się komentarze jednej osoby.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest, a może była możliwość wystawienia sobie komentarza, w każdym bądź razie można było go wypisać, pewnie moderator nie puści dalej, ale jak ogłoszeń będzie dużo to i przegapić może.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbcie jeszcze żeby nie można było komentarzami handlować. Kiedyś na samym początku Allegro byli kolesie co to wystawiali xxx przedmiotów za 1 grosz a wtedy każdy przedmiot nawet od tego samego użytkownika to był jeden komentarz. I ludzie kupowali po kilka tysięcy komentarzy za stówkę czy dwie  :facepalm: Teraz komentarze od jednego użytkownika traktowane są jak jeden

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym pisałem.

Z tego co wiem, programiści maja całą litanię błędów do poprawy, głównie po wczorajszej przeprowadzce na nasz serwer. Takie grupowe testowanie jest idealnym sprawdzianem przed oficjalnym rozruchem.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym pisane ale tak dla przypomnienia powiem że dobrze by było aby adres mailowy oraz numer telefonu był ukryty na wzór z OLX.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę te kategorie są "namieszane" bo:

cebula i czosnek jest w dziale [sprzęt dodatki]

 

a już np: zioła, grzyby, orzechy są w dziele [wyroby inne]

 

dla mnie grzyb, orzech, cebula i czosnek to powinna być 1 grupa bo wszystko jest "plonem" (czymś co rośnie i nie jest przetwarzane, no chyba że "cebulka prażona w oleju")

cebula powinna być w Warzywach

czosnek powinien być albo w Warzywach albo w Przyprawach (bo jest zarówno jednym i drugim)

 

Może powinna powstać jeszcze jedna grupa: PRZYPRAWY w której były by takie pozycje:

- zioła

- inne przyprawy

Głównie po to, aby wszystkie "dodatki" służące do zmiany smaku były wydzielone w jednym miejscu.

 

Ale to takie moje dywagacje, może dlatego, że jestem zwolennikiem, aby wszystko było jak najbardziej poukładane/posegregowane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.