Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Oficjalne uruchomienie OGWD w dniu 02 maja 2016 r. o godz. 12.00

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#41 miro

miro

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 14271 postów

Napisano 07 maj 2016 - 15:59

Przydałoby się Mirku, aby reklama portalu na forum "wisiała" trochę dłużej niż teraz.

Po wejściu jest, ale później znika.

Tak samo na stronie głównej brakuje konkretnej reklamy.

#42 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30322 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 07 maj 2016 - 17:20

Analizując treści naszego forum oraz wczuwając się niejako w rolę klienta, doszedłem do wniosku, że należy wzbogacić nieco tematykę naszej giełdy. Zwróciłem się z prośbą do programistów, aby dodali jeszcze jedną kategorię, o nazwie Usługi pomocnicze lub Usługi uzupełniające z następującymi podkategoriami:

- Usługi masarskie,
- Usługi serowarskie,
- Usługi piekarniczo-cukiernicze,
- Budowa wędzarni i pieców,
- Usługi zduńskie,
- Usługi kowalskie,
- Inne

Przykładowo: ktoś ma świnkę, a problem z jej przerobieniem, daje ogłoszenie, że zleci przerób świniaka na domowe wyroby wg ustaleń. To samo z budową wędzarni, czy też np. zleceniem na wykonanie ozdobnych drzwiczek lub zawiasów. Itd.

Mam nadzieję, że będzie to jakby domknięcie tematyki naszej giełdy.

Januszfeniks -  przygotowuj już ofertę i zdjęcia. 

#43 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30322 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 08 maj 2016 - 19:05

Kategoria Usługi pomocnicze, razem z niezbędnymi podkategoriami juz została dodana. Można się ogłaszać.

#44 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30322 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 08 maj 2016 - 19:37

Jeszcze około tygodnia i wszystkie prace programistyczne powinny zostać zakończone. Pozostanie wieniec, zapłata i można brać się za reklamę.

Jeśli znajdziecie jakieś błędy (nie powinno być) lub macie uwagi, czy spostrzeżenia, proszę zgłaszać.  

#45 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30322 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 13 maj 2016 - 16:10

Coś się zaczyna dziać: http://agrobiznes.mo...,0,2081488.html

#46 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30322 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 15 maj 2016 - 12:17

Na tę chwilę mamy na nowym portalu zarejestrowanych 174 użytkowników. Zważywszy na wielkość forum, jest to liczba mizerna, a wziąwszy pod uwagę iż część z nowych użytkowników to osoby z tzw. zewnątrz, jest to kropla w morzu.

Szkoda, że wszystkie nasze akcje - KPP, KPPS, sprzedaż filmu na potrzeby giełdy, itp. - spotykają się z tak wielkim ostracyzmem czy też niechęcią. 

- wyniki KPP - kilkadziesiąt osób,

- wyniki KPPS - kilkadziesiąt osób i ostatnio niespotykanie niskie wyniki,

- film - zebrano nawet nie 1/4 niezbędnej kwoty.

Nadszedł już chyba czas, aby zmienić swoje podejście do tematu i zastanowić się nad dalszym sensem prowadzenia tej naszej działalności. W końcu moja rola zaczyna polegać głownie na kombinowaniu kasy na opłacenie faktur, a nie o to przecież chodzi.

W każdym razie jeszcze raz bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy starają się jak mogą aby pomóc. Dzięki. :clap:    

#47 arkadiusz

arkadiusz

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 12040 postów

Napisano 15 maj 2016 - 14:10

Nadszedł już chyba czas, aby zmienić swoje podejście do tematu

Drugą część zacytowanego zdanie pominąłem celowo bo nie widzę sensu wylewać dziecko z kąpielą a wystarczy moim zdaniem zmienić podejście do finansowania strony o czym wielokrotnie pisałem. Pozdrawiam.

Użytkownik arkadiusz edytował ten post 15 maj 2016 - 14:10

#48 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów
  • MiejscowośćI don't know

Napisano 15 maj 2016 - 15:56

zmienić podejście do finansowania strony o czym wielokrotnie pisałem.

Było o tym wspominane na długo przed Twoim pojawieniem się na stronce   ;)

#49 KarKan

KarKan

Weteran

• Użytkownicy
  • 1785 postów
  • MiejscowośćRawicz

Napisano 15 maj 2016 - 16:04

Nerwa na klepaczy nerwa na wpłacających jestem w stanie zrozumieć ale nerwa na niezarejestrowanych na giełdzie nie.

Przecież to tak naprawdę portal dla ludzi z poza forum. Jak ktoś jest na forum i czyta to szynkę zrobi sobie sam a nie będzie szukał gdzie kupić.

Portal trzeba rozreklamować właśnie na zewnątrz. Na jakiś portalach ze zdrową żywnością portalach dla rolników itp. Przecież to dopiero początek.

Użytkownik KarKan edytował ten post 15 maj 2016 - 16:05

#50 arkadiusz

arkadiusz

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 12040 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:04

Było o tym wspominane na długo przed Twoim pojawieniem się na stronce  

A jakie to ma znaczenie czy wcześniej czy później?.Cały czas od kiedy pamiętam jest problem z finansowaniem strony. 

#51 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:09

A jakie to ma znaczenie czy wcześniej czy później?.Cały czas od kiedy pamiętam jest problem z finansowaniem strony. 

Takie ma, żę:

Ameryki nie odkryłeś to raz a po drugie, to Mirek założył, że nasza strona nigdy nie będzie finansowana z "przymusowych"  składek. Ale chyba czas na "dobrą zmianę"  :)

#52 arkadiusz

arkadiusz

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 12040 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:30

Ameryki nie odkryłeś to raz a po drugie,

A czy ja pisałem, że okryłem. :mad: Zawsze byłem zdania o minimalnej odpłatności.A założenia wymyślone są przez ludzi i ludzie powinni je zmieniać wraz ze zmianą warunków .Stanie w miejscu jest niekonstruktywne. :)

Użytkownik arkadiusz edytował ten post 15 maj 2016 - 16:30

#53 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:36

A czy ja pisałem, że okryłem.

wystarczy moim zdaniem zmienić podejście do finansowania strony

Było o tym wspominane na długo przed Twoim pojawieniem się na stronce  

#54 arkadiusz

arkadiusz

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 12040 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:41

Bredzisz coś .Co moje wpisy mają do Tego kto tu dzierży palmę pierwszeństwa i jakie to ma znaczenie.Żebyś nie był gołosłowny to podrzuć jakiś swój wpis o zmianie odpłatności za stronę  z przed marca 2009 bo jakoś mi się w oczy nie rzucił.

Użytkownik arkadiusz edytował ten post 15 maj 2016 - 16:45

#55 Ela K.

Ela K.

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 923 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:53

Nie ma się co kłócić . Ja tam też uważam, że udostępnienie pełnych treści forum za odpłatnością będzie ok. Problem trzeba rozwiązać i iść z forum do przodu :)

#56 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:54

Bredzisz coś .Co moje wpisy mają do Tego kto tu dzierży palmę pierwszeństwa i jakie to ma znaczenie.Żebyś nie był gołosłowny to podrzuć jakiś swój wpis o zmianie odpłatności za stronę  z przed marca 2009 bo jakoś mi się w oczy nie rzucił.

Ogłaszam wszem i wobec, że nasz kolega Arkadiusz z Grodziska Mazowieckiego był prekursorem aby wprowadzić zmiany odnośnie finansowania strony, ze składek dobrowolnych na abonament. Stanowiska swego nie zmienił do dziś  :clap:  :clap:  :clap: 

"Misiaczku" - cieszysz się   :)

#57 arkadiusz

arkadiusz

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 12040 postów

Napisano 15 maj 2016 - 17:10

"Misiaczku" - cieszysz się  

Pewnie, że się cieszę :) , ale nie pij już więcej bo Ci szkodzi. Poza tym ciesze się również, że jesteś w tej sprawie tego samego zdania co ja. :clap:  :clap:  :clap:

#58 miro

miro

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 14271 postów

Napisano 15 maj 2016 - 18:22

Nie ma takiej opcji, aby nowo uruchomiony portal bez sztucznego pozycjonowania i reklamy od razu wskoczył na rynek.

Poza naszą stroną, forum i FB trzeba szukać innych źródeł rozreklamowania giełdy.

Wstawiłem reklamę na swojego bloga, jutro będzie na stronie sklepu, ale to kropla w morzu potrzeb.

Gdyby przynajmniej większość forumowiczów mających konta na FB udostępniła wpis i informację o jej powstaniu, to już było by coś.

https://www.facebook...897288/?fref=nf

A tak raptem na 4443 lubiących nas na FB, informację udostępniło 11 osób.  :facepalm:

Użytkownik miro edytował ten post 15 maj 2016 - 18:24

#59 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2445 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 15 maj 2016 - 19:30

Przede wszystkim to należy dotrzeć do osób, które będą zainteresowane wystawianiem swoich wyrobów na portalu, czyli do rolników/producentów. Obawiam się, że FB w tym pomoże raczej w niewielkim zakresie.

#60 Ela K.

Ela K.

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 923 postów

Napisano 15 maj 2016 - 20:28

Czy myślicie , że rozesłanie materiału reklamowego giełdy do sołtysów coś by dało ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych