Skocz do zawartości

Ulotka reklamowa naszego portalu giełdowego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki






Tu komentarz mojej koleżanki, którą poprosiłam o opinię na temat naszego folderu.

Trochę zlecała reklam  ;)

Ja bym zrobila reklame trojdzielna











Wazne jest do kogo ona jest kierowana











A tutaj wszystko sie gubi











1. KTO -Produkujesz wedliny, miod, pieczywo, organiczne warzywa, rekodzielo artystyczne...bla bla bla











2. JAK - Zamieszczajac ogloszenie, tworzac profil, zamieszczajac link do strony...










3. CO - trafiasz do klientow szukajacych zdrowych produktow, znajdujesz dostawcow surowcow, zbierasz opinie na temat swojej oferty




                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama jak najbardziej O.K., ale dlaczego nie ma bezpośredniego linku do giełdy na stronie głównej tylko poprzez stronkę forum? Np Artyluły   Forum   Giełda.To iuż dawno powinno bić po oczach.

Ja już nic nie muszę.

Piwo posiada wartości odżywcze,podczas gdy żywność nie ma żadnych wartości piwnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cycuś, ale zagranicznicy tacy jak ja nie mogą się zarejstrować bo wywala błędny kod pocztowy i nie ma województwa zagranicznego. Da się to naprawić czy emigranci nie są objęci "targetem" strony? 

 

Dzięki. 

 

 

Było o tym w wątku odnośnie giełdy nie mogę znaleźć. Ale z tego co pamiętam wniosek był taki że giełda dotyczy obszaru Polski bo każdy kraj ma swoje przepisy pozwolenia sanepidy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdybym chciał kupić sobie od Pana Czesława np jelitka to nie mogę bo nie przebrnę przez proces rejstracji. O.K jeśli chodzi o sprzedawanie produktów z tym się zgodzę ale co innego z zakupem. 

 

Ojjj pachnie mi tu dyskryminacją imigranta ;)

A nie możesz się zarejestrować na adres z Polski a pózniej w danych do wysyłki (jak producent wysyła) podać adres obecny ?

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale gdybym chciał kupić sobie od Pana Czesława np jelitka to nie mogę bo nie przebrnę przez proces rejstracji. O.K jeśli chodzi o sprzedawanie produktów z tym się zgodzę ale co innego z zakupem. 

 

Ojjj pachnie mi tu dyskryminacją imigranta ;)

A nie możesz się zarejestrować na adres z Polski a pózniej w danych do wysyłki (jak producent wysyła) podać adres obecny ?

 

 

Jakbym miał to bym się i zarejstrował. :)  ot... taki los imigranta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigranta, imigranta? - zdecyduj się ;)

 

A tak serio, to ustawa w oparciu o która maja być dokonywane transakcje nie przewiduje sprzedaży internetowej tylko sprzedaż "stacjonarną" na terenie Polski, więc pewnie stąd ograniczenie do rejestracji tylko adresów w naszym kraju.

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigranta, imigranta? - zdecyduj się ;)

 

A tak serio, to ustawa w oparciu o która maja być dokonywane transakcje nie przewiduje sprzedaży internetowej tylko sprzedaż "stacjonarną" na terenie Polski, więc pewnie stąd ograniczenie do rejestracji tylko adresów w naszym kraju.

 

 

Vtec, odnośnie Twojego pierwszego zdania, skorzystam z Twojej stopki i zastosuję trzecią zasadę i zaraz po tym tą drugą ;)

 

Co do reszty - nie było tematu. Jak się nie da to się nie da i już. Potrafię się z tym pogodzić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale gdybym chciał kupić sobie od Pana Czesława np jelitka to nie mogę bo nie przebrnę przez proces rejstracji. O.K jeśli chodzi o sprzedawanie produktów z tym się zgodzę ale co innego z zakupem.    Ojjj pachnie mi tu dyskryminacją imigranta

Miły emigrancie nie stresuj się. :D Jeśli chcemy działać długo i bez problemu, musimy przestrzegać naszego prawa. Na razie zrób tak, jak ktoś radził - zarejestruj się na jakiś polski adres i kupuj. Projekt partii Kukiza przewiduje wszelkie formy sprzedaży, łącznie z wysyłką internetową. Można się z nim zapoznać na stronie głównej Giełdy, w pikach do pobrania.

Aby jednak zadowolić wszystkich chciałbym poinformować, że niebawem zostanie uruchomiona wersja Giełdy dla USA. Czekam jedynie na konsultacje z Seminole, który przybywa do Polski 8 lipca. Być może programistom uda się połączyć w jakiś sposób obie giełdy w zakresie wysyłek, jeśli te zostaną prawnie dopuszczone. Rozważamy także sprawę wrzucenia do systemu kodów adresowych kilku krajów europejskich, aby można było rejestrować się bezpośrednio np. z Niemiec.


Słowa cyt.: "...Co tylko szukasz, co tylko chcesz..." powinny zostać zastąpione słowami: "Czego tylko szukasz, czego tylko chcesz"

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell, stresu nie ma żadnego. Ja tylko pytałem :) Dziękuję za udzieleni mi odpowiedzi. Co do Polskiego adresu, dlaczego wszyscy zakładają że go mam? Owszem moi rodzice mieszkaja w Polsce ale ja już niestety nie i z moich prywatnych osobistych powodów nie chce podawać ich adresu. Jeśli chodzi natomiast o znajomych, przez 10 lat to ich grono się zawęża i to dosyć mocno. 

 

Ot i będzie zaraz że się żale...  Ja naprawdę tylko zapytałem. bez żadnych podtekstów. Sie nie da to się nie da - przecież świat się nie zawali jak nie będę miał tam konta. Ja naprawdę preferuje konkretne odpowiedzi i nie ma co roztrząsać tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedasz  :laugh:  :laugh:  :facepalm:

 

O co Ci chodzi?

Możesz jaśniej napisać?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ot i będzie zaraz że się żale...  Ja naprawdę tylko zapytałem. bez żadnych podtekstów. Sie nie da to się nie da - przecież świat się nie zawali jak nie będę miał tam konta. Ja naprawdę preferuje konkretne odpowiedzi i nie ma co roztrząsać tematu. 

To nie chodzi o roztrząsanie tematu, tylko dopięcie wszystkiego na piątkę. Spróbuję pogadać z programistami w sprawie wrzucenia do bazy kodów pocztowych kilku popularnych krajów. Może to ułatwi rejestrację naszym zagranicznym użytkownikom. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi?

 

Kolega nie doczytał chyba na ulotce, że to forma czasownika : czas przyszły, liczba pojedyncza, druga osoba  i pomylił ją z rzeczownikiem SPRZEDAŻ ... ;)

Edytowane przez roger

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ot i będzie zaraz że się żale...  Ja naprawdę tylko zapytałem. bez żadnych podtekstów. Sie nie da to się nie da - przecież świat się nie zawali jak nie będę miał tam konta. Ja naprawdę preferuje konkretne odpowiedzi i nie ma co roztrząsać tematu. 

To nie chodzi o roztrząsanie tematu, tylko dopięcie wszystkiego na piątkę. Spróbuję pogadać z programistami w sprawie wrzucenia do bazy kodów pocztowych kilku popularnych krajów. Może to ułatwi rejestrację naszym zagranicznym użytkownikom. 

 

 

 

Będę niezmie wdzięczny Maxell. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez  nie mam adresu w PL ,ale jak bede sie rejestrowac na gieldzie podam adres kogos z  dalszej rodziny ,przewiduje zakupy podczas pobytow w PL .ale jak bedzie mozliwosc podac zagraniczny to chetnie skozystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa cyt.: "...Co tylko szukasz, co tylko chcesz..." powinny zostać zastąpione słowami: "Czego tylko szukasz, czego tylko chcesz"

 

 

post-39755-0-44118500-1465403772_thumb.jpg

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się czepiać, ale trzeba chyba bardziej precyzyjnie określić tzw. target ;)

teraz to nie wiadomo do kogo ma trafić ta reklama, czy chodzi o przedszkolaków, emerytowane kucharki, czy małych producentów rolnych ;)

Edytowane przez Maad

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.