Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Ulotka reklamowa naszego portalu giełdowego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maad

Maad

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6891 postów

Napisano 07 cze 2016 - 11:07

Ulotka powinna być wyraźnie zaadresowana do uprawnionych producentów wyrobów domowych, zgodnie z obowiązującym w tej chwili prawem ... czy raczej bezprawiem.

Jeżeli ulotka wpadnie w ręce przeciętnego Kowalskiego, to on nie wnikając w szczegóły może sobie pomyśleć, że giełda to sposób na dorobienie do pensji czy emerytury, poprzez sprzedaż własnych wyrobów.

#22 Ela K.

Ela K.

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 923 postów

Napisano 07 cze 2016 - 11:21

Ulotka powinna być wyraźnie zaadresowana do uprawnionych producentów wyrobów domowych, zgodnie z obowiązującym w tej chwili prawem ... czy raczej bezprawiem. Jeżeli ulotka wpadnie w ręce przeciętnego Kowalskiego, to on nie wnikając w szczegóły może sobie pomyśleć, że giełda to sposób na dorobienie do pensji czy emerytury, poprzez sprzedaż własnych wyrobów.

Ja bym aż tak daleko nie szła . Użytkownicy muszą zaakceptować regulamin i ponoszą odpowiedzialność :).

Myslę, że ważniejsze jest przez takie bezpośrednie skierowanie się do określonych grup producentów zapalenie światełka . Wpada mi w łapki taka ulotka a mój wujek ma pasiekę i sprzedaje miód - powiem mu o tym :)

W obecnym kształcie jest trochę "bezpłciowa"

#23 Tsosna

Tsosna

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 449 postów

Napisano 07 cze 2016 - 12:05

Załączony plik  ulotka OGWD_1.jpg   143,28 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  ulotka OGWD_2.jpg   148,36 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  ulotka OGWD_3.jpg   124,45 KB   2 Ilość pobrań

Załączony plik  ulotka OGWD_4.jpg   129,81 KB   2 Ilość pobrań

#24 Gregtom

Gregtom

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 4286 postów
  • MiejscowośćDortmund-Rawicz

Napisano 07 cze 2016 - 12:07

Wspaniale prace.. Juz o wiele lepiej... :clap:  :clap:  :clap:

Zamiast czarnego tla, proponowal bym "slome" kolor slomkowy, stopki slomy itd..

No i nazwa/okreslenie "sprzedawca" u dolu,  wg. mnie troche odstrasza..

#25 Gość_ArkoGdynia_*

Gość_ArkoGdynia_*
  • Goście

Napisano 07 cze 2016 - 12:15

Tsosna... i o to właśnie mi chodziło....  :thumbsup:  :clap:  :clap:  :clap: teraz kwestia dopracowania i będzie super... i  jeszcze coś w rodzaju "wizytówki".... z jednej strony info z drugiej grafika i logo WB  :thumbsup:

#26 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów
  • MiejscowośćI don't know

Napisano 07 cze 2016 - 12:26

Tam może w zdaniu: kupuj wyroby domowe u innych ogłoszeniodawców, słowa  innych ogłoszeniodawców może zastąpić słowem: producentów  albo bezpośrednio u producentów ?

Użytkownik Gonzo edytował ten post 07 cze 2016 - 12:29

#27 Ela K.

Ela K.

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 923 postów

Napisano 07 cze 2016 - 14:14

Tu komentarz mojej koleżanki, którą poprosiłam o opinię na temat naszego folderu.
Trochę zlecała reklam  ;)
Ja bym zrobila reklame trojdzielna
Wazne jest do kogo ona jest kierowana
A tutaj wszystko sie gubi
1. KTO -Produkujesz wedliny, miod, pieczywo, organiczne warzywa, rekodzielo artystyczne...bla bla bla
2. JAK - Zamieszczajac ogloszenie, tworzac profil, zamieszczajac link do strony...
3. CO - trafiasz do klientow szukajacych zdrowych produktow, znajdujesz dostawcow surowcow, zbierasz opinie na temat swojej oferty

#28 krzysio59

krzysio59

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 220 postów
  • MiejscowośćSkalbmierz

Napisano 07 cze 2016 - 15:32

Reklama jak najbardziej O.K., ale dlaczego nie ma bezpośredniego linku do giełdy na stronie głównej tylko poprzez stronkę forum? Np Artyluły   Forum   Giełda.To iuż dawno powinno bić po oczach.

#29 scalarian

scalarian

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 196 postów
  • MiejscowośćEarl Shilton

Napisano 07 cze 2016 - 15:38

Wszystko cycuś, ale zagranicznicy tacy jak ja nie mogą się zarejstrować bo wywala błędny kod pocztowy i nie ma województwa zagranicznego. Da się to naprawić czy emigranci nie są objęci "targetem" strony? 

Dzięki. 

#30 KarKan

KarKan

Weteran

• Użytkownicy
  • 1712 postów
  • MiejscowośćRawicz

Napisano 07 cze 2016 - 15:48

Wszystko cycuś, ale zagranicznicy tacy jak ja nie mogą się zarejstrować bo wywala błędny kod pocztowy i nie ma województwa zagranicznego. Da się to naprawić czy emigranci nie są objęci "targetem" strony? 

Dzięki. 

Było o tym w wątku odnośnie giełdy nie mogę znaleźć. Ale z tego co pamiętam wniosek był taki że giełda dotyczy obszaru Polski bo każdy kraj ma swoje przepisy pozwolenia sanepidy itp.

#31 scalarian

scalarian

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 196 postów

Napisano 07 cze 2016 - 15:56

Ale gdybym chciał kupić sobie od Pana Czesława np jelitka to nie mogę bo nie przebrnę przez proces rejstracji. O.K jeśli chodzi o sprzedawanie produktów z tym się zgodzę ale co innego z zakupem. 

Ojjj pachnie mi tu dyskryminacją imigranta ;) 

#32 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów
  • MiejscowośćI don't know

Napisano 07 cze 2016 - 16:12

Ale gdybym chciał kupić sobie od Pana Czesława np jelitka to nie mogę bo nie przebrnę przez proces rejstracji. O.K jeśli chodzi o sprzedawanie produktów z tym się zgodzę ale co innego z zakupem. 

A nie możesz się zarejestrować na adres z Polski a pózniej w danych do wysyłki (jak producent wysyła) podać adres obecny ?

#33 scalarian

scalarian

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 196 postów

Napisano 07 cze 2016 - 16:21

A nie możesz się zarejestrować na adres z Polski a pózniej w danych do wysyłki (jak producent wysyła) podać adres obecny ?

Jakbym miał to bym się i zarejstrował. :)  ot... taki los imigranta :) 

#34 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2442 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 07 cze 2016 - 16:37

Emigranta, imigranta? - zdecyduj się ;)

A tak serio, to ustawa w oparciu o która maja być dokonywane transakcje nie przewiduje sprzedaży internetowej tylko sprzedaż "stacjonarną" na terenie Polski, więc pewnie stąd ograniczenie do rejestracji tylko adresów w naszym kraju.

#35 miro

miro

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 14213 postów

Napisano 07 cze 2016 - 23:49

Załączony plik  ulotka.jpg   787,08 KB   7 Ilość pobrań

#36 scalarian

scalarian

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 196 postów

Napisano 08 cze 2016 - 08:21

Emigranta, imigranta? - zdecyduj się ;)

A tak serio, to ustawa w oparciu o która maja być dokonywane transakcje nie przewiduje sprzedaży internetowej tylko sprzedaż "stacjonarną" na terenie Polski, więc pewnie stąd ograniczenie do rejestracji tylko adresów w naszym kraju.

Vtec, odnośnie Twojego pierwszego zdania, skorzystam z Twojej stopki i zastosuję trzecią zasadę i zaraz po tym tą drugą ;)

Co do reszty - nie było tematu. Jak się nie da to się nie da i już. Potrafię się z tym pogodzić :) 

#37 tier

tier

Weteran

• Zbanowani
  • 2199 postów

Napisano 08 cze 2016 - 08:34

Sprzedasz  :laugh:  :laugh:  :facepalm:

Użytkownik tier edytował ten post 08 cze 2016 - 08:34

#38 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6126 postów

Napisano 08 cze 2016 - 08:45

Sprzedasz  :laugh:  :laugh:  :facepalm:

http://sjp.pl/sprzeda%C5%BC  :facepalm:

#39 piksiak

piksiak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1282 postów
  • MiejscowośćKielce

Napisano 08 cze 2016 - 08:48

A dokładniej tier o co chodzi?

#40 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6126 postów

Napisano 08 cze 2016 - 08:49

Jeszcze ze dwa sery tam wklej i będzie lux.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych