Skocz do zawartości

Wreszcie coś z naszego wydawnictwa


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu perypetiach i problemach techniczno - komunikacyjnych, mogę Państwu "donieść", iż wspólnie z autorami rozpoczęliśmy tłumaczenie i przygotowywanie do druku kilku unikatowych, a w Polsce niedostępnych książek.

Wędliny Domowe i Wędzarnicza Brać będą jedynym dystrybutorem książek na kraj. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, jeszcze w tym roku poniższe pozycje będą u nas dostępne.

 

Książka nr 1, przedstawia domowe konserwowanie wszelkich artykułów zarówno w słojach, jak i w puszkach. Omawia procesy pasteryzacji i sterylizacji w domowych autoklawach.

 

post-39694-0-57322500-1472046458_thumb.jpg

 

Książka nr 2, przedstawia zasady i sposoby wędzenia, budowę i obsługę wędzarni oraz wiele bardzo przydatnych informacji z tym związanych.

 

post-39694-0-60306400-1472046480_thumb.jpg

 

Książka nr 3, jedna z pierwszych na świecie, a na pewno pierwsza na rynku polskim, omawia produkcję kiełbas dla wegetarian z cała masą bardzo ciekawych i sprawdzonych przepisów.

 

post-39694-0-82084100-1472046493_thumb.jpg

 

Książka nr 4, poszukiwana i niezbędna pozycja w biblioteczce każdego miłośnika wyrobów dojrzewających. Wyjaśnia zagadnienia z tego zakresu, których do tej pory nikt nie przedstawiał szerszemu gronu odbiorców.

 

post-39694-0-44204500-1472046508_thumb.jpg

 

Mam nadzieję, że sprawimy Państwu niebawem wielką frajdę.

Chcąc zorientować się w wielkości zapotrzebowania, mającego wpływ na wielkość nakładu, bardzo proszę o podawanie: nicka, numeru książki i ewentualnej ilości sztuk.  Dodam, że ceny na pewno nie będą wygórowane.

 

 

 

 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wchodzisz na tę stronę: http://www.meatsandsausages.com/; na samym dole masz książki. Wybierasz sobie którąś i na nią klikasz. Zostajesz przeniesiony na Amazon i wystarczy już tylko kliknąć kilka razy na okładkę (najlepiej przeciągnąć ja myszka na środek ekranu), by rozwinęły się: spis treści oraz wybrany tekst z książki.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę pierwszą pozycję ... ale 20 dolców wydaje się ceną dość wygórowaną :(

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale 20 dolców wydaje się ceną dość wygórowaną

Maad, nie przesadzaj. Podałem tylko linka do dostępnych tekstów. Ceny z Amazona nijak się mają do cen, które obowiązują w Polsce.

Wszystko będzie zależało od wysokości nakładu i kosztów związanych z drukiem i transportem. Mam nadzieję, że przy naszych nakładach, ceny zamknął się w przedziale 30-40 zł.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela K. - 1,4

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko na Polske,albo za granice tez?

Pisałem o książkach w języku polskim. Jeśli będzie taka potrzeba, to i poza nią wyślemy. ;)

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciekzbrzegu  poz. 4 . (to na pewno :D )

 

P.s

Maxell do kiedy należy się zdeklarować  (nad innymi  "dumam") .Dzięki za link :thumbsup:

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.