Skocz do zawartości

Turystyka w Polsce


Muski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -Szukam sprawdzonych tras -turystycznych w Naszym Pieknym kraju - takich na weekend i takich na tydzień lub dłużej  komunikacja samochodowa :)

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli interesuję Cię północne Podlasie zapraszam. Litwini, Tatarzy, Polacy, Żydzi, Białorusini, Starowierzy. Takiego tygla kulturowego trudno znaleźć gdzieś w Polsce. Do tego kilkanaście jezior i rzek jeszcze nie skomercjalizowanych tak jak Mazury. A może zawiast auta kajak? pzdr i zapraszam do kontaktu.
Dobre, bo Polskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A może zawiast auta kajak?
  No pewnie -ale dojechać jakoś trzeba :)

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Dolinę Pałaców i Ogrodów w kotlinie jeleniogórskie przepiękna okolica, wspaniałe krajobrazy i cudowne noclegi w starych pałacach np Pałac Wojanów są też trasy rowerowe i wiele innych atrakcji1024px-Pa%C5%82ac_w_Wojanowie_-_3.jpg

My brain: it's my second favorite organ /Woody Allen/

But what was the first

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że swoje promuje,Polska Loara też jest piękna. Na Podlasiu polecam trasę polskich dworów. No i Podlaski Szlak Bociani, teraz zaś tez GreenVelo. Jeśli szukasz większej gluszy i ciszy niż Bieszczady (slowa nie jednego turysty) zapraszam do makroregionu Niemen- Pojezierze Suwalsko-Sejneńskie i Rownina Augustowska.
Dobre, bo Polskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że swoje promuje,Polska Loara też jest piękna
WŁAŚNIE chwalmy własne zakątki , które znamy lub zwiedzaliśmy i Nas zachwyciły - to będzie przewodnik nie tylko dla mnie  ale dla wszystkich Sióstr i Braci  a może nie tylko :)

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ArkoGdynia

No to ja zareklamuję swoje... Moje Miasto.... Kierunek Gdynia...  :cool:

 

 

"Wszyscy" lecą na półwysep a i w Gdyni jest bardzo wiele ciekawych miejsc.... "przy okazji" wyjazdu nad morze.. polecam zajrzeć i do Nas  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Michal278 - dzięki i zapewne z wiosną się skontaktujemy :)  Po 3 kulturach we Włodawie - padło na Bieszczady - okolice Lutowiska - tak jeszcze przed Rytymi :)

 

 

polecam Dolinę Pałaców i Ogrodów w kotlinie jeleniogórskie przepiękna okolica
   też pojadę :)

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bieszczady to już nie te Bieszczady..

Byłam na wędrówce namiotowej w 71. roku, z moim obecnym; opuszczone wsie i gdzieniegdzie obozowiska żołnierzy i więźniów pracujących  na polach.

A. nie rozstawał się z małą, naostrzoną siekierką i nożem spr.

Było niepowtarzalnie, cudnie...

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A. nie rozstawał się z małą, naostrzoną siekierką i nożem spr.

 

 

Ja byłem w roku 69 .  Przeszedłem od Komańczy przez Cisnę go Ustrzyk  . Następnie autobusem nad Solinę którą przepłynąłem kajakiem tam i z powrotem . Było tak spokojnie jak u " Pana Boga za piecem " .  Z uzbrojenia to miałem nóż harcerski tzw finkę . Nawet na moment nie było potrzeby myśleć o samoobronie .

 

 

 Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli juz mowa o morzu to "morze" Jaćwingów Wigry -
. O Augustowszczyźnie, Suwalszczyźnie Sejneńszczyźnie i polnocnym Podlasiu mogę mówić godzinami. Jeśli jeszcze nie przekonałem kogoś, to mogę tylko powiedzieć że w okolicy Augustowa bywały takie slawy jak: Kopiczyński, Zborowski, Michałowski, Perepeczko, Kobuszewski, Borewicz oraz kilkadziesiąt innych osób. Co do Borewicza to nieopodal Augustowa (obecnie dzielnica miasta) kręcono jeden z najlepszych odcinków 07 zgłoś się , w ktorym wystąpiły najpiękniejsze uwczesne kobiety Polski. Ponoć byla taka impreza że jeszcze przez 10lat chodziły legendy a reżyser miał problemy u towarzyszy Partii.
Dobre, bo Polskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Augustowszczyźnie, Suwalszczyźnie Sejneńszczyźnie i polnocnym Podlasiu mogę mówić godzinami
I wierz mi  taka wiedza jest bezcenna - Ja osobiście zapewne z niej skorzystam - ale jestem pewien że wiele Sióstr i Braci wędzarniczej - zapewne też to przeczyta - Dzięki - Bardzo bym chciał - by można tak pięknie zachwalać różne regiony naszego Pięknego kraju  .

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieć a wręcz TRZEBA. W Europie nie ma takiego drugiego kraju. To nasze małe ojczyzny. Niech kazdy napisze dwa zdania o swoim kawałku Polski i będzie piękny informator. Ja z tego żyje, ale to nie znaczy że temu zachwalam. Po prostu udało mi sie połączyć pasje z pracą.
Dobre, bo Polskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie mam tereny niedaleko mojego domu. Zdjęcie z wczoraj. Trochę dalej przebiega stary przedwojenny szlak z którego można podziwiać całą panoramę przepięknych Karkonoszy. Miejsce ze zdjęcia to dom dla bardzo dużej ilości dzikiej zwierzyny. Za każdym razem gdy tam spacerujemy drogę przebiegają nam piękne i dostojne jelenie. Jelenia Góra jest tylko kilka kilometrów obok.

post-41016-0-68668200-1477324006_thumb.jpg

Edytowane przez WojtekW
WojtekW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.