Skocz do zawartości

Lejki do kabanosów i grubej kiełbasy


jumbo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Szukam lejka do kabanosów z kołniierzem 43mm.

Zobacz parę stron wstecz - post 30 - chłopaki przerabiali mój lejek zeszlifowywując całkowicie mój kołnierz własnie na Twój wymiar.

Warunkiem tutaj jedynie było. aby pozostała krawędź stożka była idealnie równa, bo wtedy lejek dociągnięty nakrętką do krawędzi wylotu nadziewarki  również znakomicie spełnia swoją rolę.

 

Jumbo wysłałem ci info na PW.

już sie zadziałało - nieosiągalny byłem...

 

Jestem pod wrażeniem, wczoraj wysłane dzisiaj dotarło do Warszawy, Jumbo dziękuje za zaufanie. Pozdrawiam

....staram się jak moge ... poczta polska czasem tez ... :angel:

[Dodano: 23 kwi 2021 - 08:04]

Oatatnio na fejsie na stronach WB i nie tylko, dużo sie pisało o pilocie do nakładania na lejek jelit baranich..

Osobiście nie daję się zwariować, ale inni mają swoje własne, niekoniecznie zgodne z moim, zdanie.

Więc zrobiłem egzemplarz na próbę i zapytowywuję, czy byli by na to chętni ?

 

Sam pilocik, albo w zestawie razem z moim lejkiem kabanośnym.....

 

Co sądzicie ?

post-44876-0-85593800-1619157605_thumb.jpg

post-44876-0-86885200-1619157644_thumb.jpg

Edytowane przez jumbo

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagra -teraz wymyśliłem - mogę w komplecie, mogę solo - dyszka za pilocik plus przesyłka - więc trochę drogo samo wychodzi

dlatemu zadałem pytanie na forum co o tym sądzicie

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dość długo mnie nie było, ale jestem, a wraz ze mną są już dostępne lejki 12 z odpowietrznikiem do kabanosóe, a na innej stronie praski do parzenia wędlin - śniadaniówka 400g i jumbówka 1200g.

 

Do lejków są również robine pilociki do nakładania jelita - zdjecie parę postów powyżej.

post-44876-0-28563400-1631260418_thumb.jpg

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dość długo mnie nie było, ale jestem, a wraz ze mną są już dostępne lejki 12 z odpowietrznikiem do kabanosóe, a na innej stronie praski do parzenia wędlin - śniadaniówka 400g i jumbówka 1200g.

 

Do lejków są również robine pilociki do nakładania jelita - zdjecie parę postów powyżej.

Witam jak tam sprawy wyglądają , znalazły by się lejki do alfy32 ?

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lejek do kabanosow fi 12 z odpowietrzeniem

Prosba do Jumbo.Czy moglabym otrzymqc lejek fi 12 z odpowietrzeniem ?
Mam nadziewarke pozioma 3 kg Konig Hoffer. Lejek fi 15 plastikowy,to mordega.
Moj email : lilianna.pawlowicz@gmail.com

Edytowane przez EAnna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prosba do Jumbo.Czy moglabym otrzymqc lejek fi 12 z odpowietrzeniem ?

@lilianka,

napisz do @jumbo na PW.

Wyjaśnicie sobie wszystko w detalach.

Forum nie jest sklepem, jednak można skorzystać z prywatnych skrzynek użytkowników.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Lejek 12mm od Jumbo dotarł szybciutko jako że mam browina kołnierz dogniotł kolega na prasie na wymiar a nadmiar zeszlifowal lejek jest świetny przy pomocy pilocika do niego nawet moje grube paluchy bez problemu nakładały jelita baranie 16/18 nie nazwę tej pracy przyjemnością ale była bezproblemowa. Polecam wszystkim te lejki nie oszczędzajcie na pilociku bo połowa roboty to on. Dzięki wielkie Jumbo !!( Btw Dobrze że mnie tknęło i przed nadziewaniem zrobiłem korbę na max długość nadziewarki bo bym oryginalną płakał )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Po długiej przerwie w końcu znów zrobiłem lejki kabanosowe - zapraszam chętnych. Pilociki też.

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po długiej przerwie w końcu znów zrobiłem lejki kabanosowe - zapraszam chętnych. Pilociki też.

Chyba już kiedyś pytałem, ale nie planujesz wznowienia produkcji lejków 25mm do cienkiej? Na żadnym nie robiło mi się tak dobrze, a mój ze zmniejszonym kołnierzem poszedł w świat ze starą nadziewarką. Nigdzie w sieci nie mogę znaleźć lejków 25mm do kupienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.