Skocz do zawartości

Już od 1 stycznia rusza....


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nad higieną produkcji nadzór ma sprawować IW w oparciu o istniejące w tej chwili przepisy, to niewiele się zmieni, zaś dozwolony miesięczny obrót 1.666,66 zł bez podatku to prawdziwy dar od ustawodawcy. Powstaną kolejne hufce zastępów kontroli kontrolujących 

Dobry Pan, dobry.

Edytowane przez andym

Pozdrawiam, Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

A czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się, czy rolnik może (tudzież, będzie mógł) sprzedawać wyciskany przez siebie olej (lniany, rzepakowy, itp), ale pozyskany z zakupionych nasion ???
W moim mniemaniu- nie. Musisz założyc małą olejarnię ( można wpisać prawie wszystkie wydatki w  koszty)  i chyba będzie to lepsze niż sprzedaż oleju z własnych nasion tylko w rolniczym  handlu detalicznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell po przeczytaniu artykułu do którego podałeś link i wysłuchaniu dziś jednego z ministrów mam podobne wrażenie jak Marek z Bielska.

Ustawa gotowa tylko brak aktów wykonawczych, niby będą konsultacje które potrwają ok. 3 miesięcy.

Pozostaje obawa o dobrowolne interpretowanie ustawy przez urzędników. Być może źle zrozumiałem to co słyszałem w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.