Skocz do zawartości

Autoklaw do sterylizacji puszek


kafelek

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało opisu - poza tym spawy mocujące uszy do kadłuba nie wzbudzają mojego zaufania.

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprzyrządowanie ubogie . Pełne bezpieczeństwo to zawór bezpieczeństwa  3 Bar. Termometr zanurzony w czynniku grzejnym - wodzie. Termometr pozwala nam na porównanie czy manometr działa prawidłowo ,

Wszystko co zrobimy sami dla siebie jest najlepsze, nawet gdy to nie odpowiada utartym standartom jakości produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sądzić najlepiej sprzedawany na Ukrainie i Białorusi autoklaw w bardzo rozsądnej cenie,kupując od firmy jest gwarancja,

minusem jest tylko dogadanie się z osobą *sprzedającą*,cena za komplet darmocha nie można więcej wymagać w tej cenie no

chyba że Janusze zrobią za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum jako że jest to mój pierwszy wpis tutaj :)

Troszkę odgrzewam kotleta ale jestem właśnie na etapie poszukiwania autoklawu i również zainteresował mnie sprzęt z pierwszego posta.

Po przeprowadzonym śledztwie z udziałem wujka Google myślę że jest to sprzęt produkowany przez białoruską  firmę Novogas

http://www.novogas.com/tovary-narodnogo-potrebleniya/avtoklav

A tutaj dokładna instrukcja stosowania co prawda w języku rosyjskim ale to chyba nie problem :D

Co do bezpieczeństwa to bym się nie obawiał; firma która zajmuje się produkcją butli gazowych wie co robi i te autoklawy przechodzą wraz z użytym osprzętem próby zanim zostaną wypuszczone do sprzedaży. Na filmie widać nawet oznaczenia tych prób umieszczone na deklu.

 Żywotność określona na 10 lat. Mnie bardziej interesuje czy autoklaw wykonany ze zwykłej stali nadaje się do sterylizacji puszek czy też lepiej żeby był z nierdzewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum jako nowy użytkownik,

czytając na forum  wątki na temat autoklawu, pasteryzacji  itp.postanowiłem pewnego zimowego dnia zapoznać się z dokładnie z autoklawem polskiego producenta, wybrałem się  do zakładu produkcyjnego, żeby na własne oczy sprzęt obejrzeć, podotykać :)

no i porozmawiać z fachowcami.

W skrócie mogę powiedzieć iż sprzęt zrobił na mnie duże wrażenie, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa wszystko bardzo solidnie wyglądało a atesty nawet  mają nawet najmniejsze elementy.

Autoklawy są dostępne w różnych pojemnościach, ten prezentowany na zdjęciu ma 500L, a co do zasilania to też jest ciekawie bo są opcje do wyboru gazowa i elektryczna, sterowanie elektroniczne z różnymi opcjami wg/życzenia klienta.post-81890-0-14637400-1486501329_thumb.jpg

Nie chcę by wpis potraktowano jako reklamę, dlatego celowo nie podałem nazwy producenta (nie chcę podpaść pierwszym wpisem :) )

dla zainteresowanych podpowiem, że w necie firma jest do zlokalizowania

no chyba, że admin pozwoli to podam namiary.

Pozdrawaim

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.