Skocz do zawartości

Patyczki do rolmopsów.


Gość magdajack

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo ludzi ostatnio wystawia na licytacje różnego rodzaju przedmioty, z których dochód przekazywany jest na utrzymanie naszych stron i forum.  :) 

Chciałabym zaproponować Wam moi drodzy jedyną i niepowtarzalną możliwość zakupu patyczków do rolmopsów a uzyskane fundusze przekazać na przebudowę Strony Głównej.
Od kilku miesięcy poszukujemy tych patyczków, dzwonimy do producentów, piszemy e-maile. Mam od dawna ochotę na rolmopsy wg przepisu Maxella ale bez patyczków odpowiedniej długości to nie to samo. :D
  W związku z tym patyczki kupione i czekam na rolmopsy.  http://emotikona.pl/emotikony/pic/2glodny.gif

Nadwyżką postanowiłam się podzielić.  :) 

 

Proponuję 7 zł za 10 dag

10 dag to około 400 szt. patyczków długości 45 mm

Koszty wysyłki:


Krajowe - list polecony do 350 g - 9,80 PLN

                 list polecony priorytetowy do 350 g - 10 PLN
Za granicę - (cały Świat) list polecony priorytetowy do 350 g - 18,30 PLN

Koperta bąbelkowa - 60 gr - wchodzi do niej 300 gramów!


Po wpisaniu na listę w tym temacie, użytkownik otrzyma na PW nr konta, w tytule przelewu proszę podać adres do wysyłki i oczywiście nick z forum.
Po otrzymaniu przelewu wysyłam patyczki.

Dodam, że w sprzedaży detalicznej jeszcze nie ma takich patyczków. Dzięki nim Wasze rolmopsy będą wyglądały profesjonalnie i jeszcze bardziej apetycznie a nasza strona dzięki Wam może nabrać nowego kolorytu.

Pamiętajcie, że do koperty w cenie jednej przesyłki wchodzi 300 gramów!!!   :rolleyes:

 

 

Ta kupeczka to 100 gramów.  :D

 

 

post-62306-0-51065800-1484161861_thumb.jpg

 

 

post-62306-0-23295700-1484161862_thumb.jpg

 

 

post-62306-0-84825300-1484161862_thumb.jpg

 

 

Serdecznie zapraszam.  :)

Edytowane przez magdajack
Zmiana ceny Poczty Polskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem bardzo zadowolony z tego, iż Magda je znalazła. Szukam takich oryginalnych patyczków już od kilku lat i nic. Troszkę dostałem od Mani na zlocie w Zatomiu, ale to była przysłowiowa kropla w morzu. Teraz zrobię sobie taki zapas, abym mógł spokojnie działać. :D

Wielkie dzięki Magdo. :D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Karolu. Koperta zapakowana, czeka na wysyłkę.  :)

 

 

Przy okazji serdecznie zapraszam do zakupu patyczków. Wygląda na to jak na razie, że głównie panowie robią rolmopsy.  :rolleyes:

Edytowane przez magdajack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, lista nam się powiększa.  :)

 

1. Maxell - 30 dkg

2. karolszymczak - 30 dkg

3. Owidius - 30 dkg

4. robimhuk - 30 dkg

5. WojtekW - 30 dkg

6. KarKan - 30 dkg

7. sobol - 30 dkg

8. EAnna - 30 dkg

9. Yerba - 30 dkg

10. waro58 - 30 dkg

Edytowane przez magdajack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.