Skocz do zawartości

Kuter, kuter-alternatywa


strampek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 579
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"kuter" ze zdjecia to dito sama k175 pojemnosc 15l. Dzieki wszystkim za pomoc. Powiedzcie jeszcze - czy warto za cos takeigo zaplacic 3500zl. Szukam kutra stolowego o pjemniosci 15-20l i takie cuda sie mi trafiaja.

 

[ Dodano: Czw Paź 08, 2009 23:29 ]

Kurok syn Jarka dzwonilem kilka razy pod adres jaki podales i za kazdym razem mowili ze ten kuter (maly stolowy) juz sprzedany i ze w sumie to sie zajmuja sprzedaza duzego sprzetu, ale dzieki za linka jakby ktos jeszcze jakimis dysponowal to z gory dziekuje za podeslanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiony,

kuter o pojemności ok 5l nowy to najtańszy na rynku od ok. 2200zł do ok. 4500zł

 

http://www.stalgast.com/catalog/product_info.php/cPath/1108_1564_1787/products_id/20585

 

jeśli ten z foto jest w dobrym stanie to warto się zastanowić pojemność ma w sam raz.

Poszukaj na e-bayu niemieckim, czasem coś używanego może się trafić na licytacji w dobrej cenie.

 

http://business.shop.ebay.de/Gastro-Nahrungsmittelgewerbe-/11874/i.html?_nkw=cutter&_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282

 

Pozdrawiam

Robert

ale narobiłem dymu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć co to jest kuter i gdy mamy inne rozwiązania to jest namiastka kutra i to jest raczej mielenio-miksowanie. Pozdrawiam
Wszystko co zrobimy sami dla siebie jest najlepsze, nawet gdy to nie odpowiada utartym standartom jakości produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

to jest raczej mielenio-miksowanie

 

Szukam kutra 10-15 litrów w dobrym stanie, inne rozwiązania mam już za sobą. Teraz muszę urządzić sobie prawdziwą rozrywkę, bez imitacji. :cool:

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zainteresowac sie sprzetem wystawianym na niemieckim ebayu.Tam jest go znacznie wiecej niz u nas .Mozna kupic niekiedy po malych cenach bardzo dobry sprzet z malymi wadami. Niemcy boja sie kazdych napraw od prywatnych sprzedawcow. Ja tak kupilem maszynke do miesa .Brak jednej "raczki" juz zamowilem z nierdzewki 20zl + nieorginalna taca na mieso >Bedzie potrzebny tokarz i spawacz koszt 30zl. Jak naladuje akumulatory to postaram sie pokazac moj sprzet.

 

[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem niemieckiego ebaya ,jest kutr taki z miską chyba całość ze stali nierdzewnej

A z czystej ciekawości -- możesz zapodać linka?

Jak wojownik nie jak wątły liść przez życie musisz przejść,

ci co żyją zawsze będą żyć, nic ich nie zdoła zmieść.

Nie ty ożywiasz, nie ty niesiesz śmierć, nie lej próżnych łez,

straconych kroków nie zna ścieżka ta, pokonaj wreszcie lęk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze raz przegladałem ebay niemiecki /szukam orginalnych sitek i noży auja w bardzo korzystnej cenie do swojej maszynki.Okazało sie że tych kutrów jest dużo

kolejno ebay niemiecki

Business& Jndustrie

Gastro & Nahrungsmittellgewerbe

metzgereiausstattung

Kuter i Mischer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Powtórzę jaszcze raz to co pisałem już wcześniej. Chcesz kupić dobry sprzęt w dostępnej cenie przeglądaj niemiecki ebay. Przez jakiś czas sledziłem na nim pojawiające sie kutry ,można było w tym czasie kilka kupić w bardzo dobrym stanie za rozsądne pieniądze. Jak pisałem wcześniej nie ma zadnych problemów z kupowaniem na niemieckin ebayu .Zawsze mogę pomóc.

To co jest pokazane na allegro to nie jest prawdziwy kuter ,tylko jakiś mikser.

Miłego dnia J.KOrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Stawiany sprzedaje kutry przydomowe 5kg na 220V. Są to "prawdziwe" kutry a nie mlaksery.

Ja tam nic do tego kutra nie mam, ale moc 370Wat powala mnie, malakser moc 1,9kw. :shock:

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej szukam kutra, czy ktoś używa takiej maszynki? :cool:

 

http://allegro.pl/cutter-...1209467011.html

Tak ja mam taki.

Teraz wiem że jest za mały :grin:

Max wkład to 50% objętości misy, aby dobrze skutrowało.

Działa bez zastrzeżeń.

 

To co jest pokazane na allegro to nie jest prawdziwy kuter ,tylko jakiś mikser.

Nie jest to mikser :grin:

ale narobiłem dymu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.