Jump to content

Rolnik sprzeda własne produkty bez rejestracji, ale z podatkiem

Recommended Posts

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no i byłem we weterynarii i są w ciemnej ... . Pani poprosiła mnie o przybycie we czwartek aby powiatowy mógł się zapoznać z przepisami. Nie upierałem się zbytnio bo są to pracownicy w większości moi znajomi ale we czwartek już składam wniosek o rejestrację niech się martwią :) dostałem od nich wydruk jaki wpłynął do nich z ministerstwa rolnictwa co zamieszczam ..post-46791-0-36669200-1483456570_thumb.jpg

post-46791-0-87158200-1483456573_thumb.jpg

Da Bóg dzień ,da i radę.

• 2 months later...

Witam serdecznie !

Mam kilka pytań dotyczące wyrobów mięsnych domowych. Jeśli ktoś się tym zajmuje i zapoznał się z nowymi przepisami dotyczących wymogów unijnych w sprawie wyrobów mięsnych w gospodarstwie rolnym.

1. Co trzeba załatwić żeby można było wyrabiać legalnie wyroby wędliniarskie?

2. Czy można ubić tucznika ? 

Tak się ostatnio wiele zmieniło, że jeszcze trochę zmian i już nic nie będzie wolno rolnikowi.

Nawet mu zakażą kury chować.....idiotyzm nastał.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe

Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Ostatnio coś mówili że rolnik listę odwiedzin w chlewie i oborze musi szykować :D  nawet jego pies czy też kot musi się tam wpisać ;):D

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Była u mnie klientka która ma parę kurek.

Tabliczki ma wywieszać z napisem .. Zakaz wstępu....

Kot nie może wejść, pies też nie .....zero obcych.

To jeszcze jest do przeskoczenia, ale ona się pyta co ma z wróblami zrobić......Przecież kur....czytać nie umieją a wlatują między kury i jedzenie.

Cisza nastała....bo to cisza głupoty urzędniczej.... :facepalm:  Tego ich mózg nie ogarnia.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe

Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Te wszystkie ustawy,zakazy,rozporządzenia-to jest chore a nie te nasze biedne ptaszki skazane na zamknięcie przez ludzi którzy chyba są zależni od jakiegoś potężnego lobby. :devil: Upadki były,są i będą,nikt z tego szumu nie robił.Do wydania zakazu wypuszczania odważni są,ale czy znajdzie się odważny który zagwarantuje moim[i nie tylko moim] kurom,kaczkom,itp,że wirus ptasiej grypy nie dostanie się do kurnika naturalną drogą jaką jest wymiana powietrza? :( Przepraszam,że nie na temat ale co by nie było, to boczki i pilosy już ociekają,kończę i idę pakować szynki do siatki,oczywiście nie na sprzedaż :yawn: