Skocz do zawartości

Gadżety z Lidla i innych miejscówek....


tusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tez cos takowego nabylam ,bo u nas to nawet pokazy na glownej ulicy robili wszystko bylo szatkowane ,krojone ,uleglam reklamie  :) .Uzylam kilka razy ,pozniej trafilo na dno szafki ,skad trafilo po latach nieuzywalnosci na smietnik :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Electro, a jak im to zgrabnie szło na tych pokazach, prawda ? :D. Nie gorzej niż tym z osławionego "MANGO" w telewizji, ale tak czy inaczej maszynka świat podbiła,i do dziś jak widać dobre egzemplarze mają swoich zwolenników, choć ja osobiście wolę dobry nóż "szefa kuchni" :D .

Edytowane przez sverige2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez noz  :D i mniej do zmywania ,a jak mam wiecej to w robocie siekam czy szatkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kaziu a ile chcesz "odstępnego " za jedną ;)

Jak zawitam do "bazy" zrobię fotkę i jak będzie odpowiadać to przy okazji wręczę jako prezent :D

"Zwierzęta się wypasają.

Człowiek je.

Ale umie jeść tylko człowiek inteligentny"

Anthelme Brillat - Sawarin

 

Pozdrawiam serdecznie. Kazik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... No i cały misterny plan poszedłłłłłłł w ........ a tak miało być pięknie ... ;) 

 

Jędruś ale Ty będziesz wtedy w sanatorium bo Ci numerek odstąpię ... ;)

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szatkownicy Boernera - używamy ją już tydzień i jesteśmy coraz bardziej zachwyceni. Gwałtownie wzrosło nam spożycie warzyw w przeróżnych konfiguracjach, sałatki, na chlebek itp.  Marta która nienawidzi okrutnie krojenia cebuli (o krojeniu w kosteczkę nawet nie wspomnę) nagle nie widzi problemu  :rolleyes: Jeżeli jakość i trwałość ostrza będzie podobna jak ta kilkuletnia Wiesiów to będą to jedne z lepiej wydanych pieniędzy w ostatnim czasie  :thumbsup:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiaczku ,czy w komplecie masz też tą wkładkę ?( to jest jazda jeżeli tnie się cebulę)

http://allegro.pl/wkladka-1-6mm-do-hebla-v3-i-v6-borner-polska-elwa-i5276307589.html

Pozdrawiam

Myślisz , że możesz wszystko ?

Spróbuj trzasnąć drzwiami obrotowymi

 

Myślałem ,że jestem już na dnie !!!!

Ale ktoś rzucił mi łopatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie są 2 takie wkładki. 3,5 i 7 mm i jak na razie jest OK. Jak będę miał potrzebę robić mega malutkie kosteczki to sobie dokupię  ale chyba raczej nie przewiduję. Już ta 3,5 mm jak dla mnie jest wystarczająco drobniutka  :cool:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Tusiaczku. I jak po miesiącu. Czy możesz teraz polecić z czystym sumieniem, czy masz swoje inne przemyślenia i uwagi. Ja w ramach rewanżu jak się trochę wykopie z roboty na Twoim terenie, bo oprócz kończonych prac na Budowlanych dojdzie prawdopodobnie Zawislańska i Pruszcz Gd., przedstawię swoją koncepcję kombajnu do rozdrabniania i wyciskania owoców. Widziałem coś takiego u Czechów i spróbuję zaadaptować z dostępnych u nas na rynku części. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak różowiutko... jeden paluszek już doznał znaczącego uszczerbku bo się uchwytu nie chciało używać :cool: Ale nic to, moja miłość do bomboliny nie spada a wręcz przeciwnie. Mało tego, zaczynają się pielgrzymki ciotki i teściowej a to z cebulką do śledzików, a to z kapustką na coś tam coś tam... :rolleyes:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi sąsiedzi są zainteresowani takimi urządzeniami , oni mogą na włąsnyn użytek produkować alkohol, zwłasnych owowców  , byleby  destylowali go w destylarniach pod nadzorem państwa ( śtatni palenice ) pisalismy juz o tym .

Wojciech Pacan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dla mnie troszkę za bardzo skomplikowane. Siłowniki hydrauliczne i cały ten szpej to po pierwsze spora kasa a po drugie x razy więcej klamotów niż hydroprasa plus przerobiony rozdrabniacz do gałęzi. Tutaj koszty to tysiące a w przypadku hydroprasy i rozdrabniacza spokojnie można się zamknąc poniżej tysiąca. Gdybym miał jakieś agro plus spory sad to może i owszem a tak to nie warta skórka wyprawki :rolleyes:

Edytowane przez tusiaczek

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.