Skocz do zawartości

Szatkownica, robot kuchenny.


miro

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ otrzymuję sporo pytań o to, gdzie kupiłem oraz ile zapłaciłem za Ninję ? Odpowiem nieco ogólnikowo, bo inaczej się najzwyczajniej nie da. Otóż jak pisałem wcześniej, blender swój zakupiłem na wygranej licytacji. Cena nowego egzemplarza najniższa jest na Amazonie, i w zależności od momentu, oscyluje w okolicach 200 eurasów, plus przesyłka, która wcale taka darmowa jak piszą nie jest :D . Na eBayu jest znacznie drożej. Ceny tych tzw. "refurbished", czy to w sprzedaży gotówkowej, czy też w licytacjach, oscylują z reguły w okolicach 500-600 złociszy, taniej podczas dość długich poszukiwań i obserwacji, tego modelu w "full wypasie" nie spotkałem, ale decyzja zawsze należy do kupującego, i chętnym szczerze życzę powodzenia w zakupie :D:thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Ninja na Allegro za 419 złociszy jest już anonsowana od bardzo dawna. Brak tam tego najbardziej potrzebnego dużego okrągłego pojemnika do blendowania masy mięsnej na parówki i serdelki :D. Starałem się gdzieś znaleźć taki "Kubasek",ale ceny z przesyłką wynoszą z reguły tyle co cena tego całego zestawu. Natomiast na Amazonie nie przyjmują zwrotów, gdyby co :D ? Jest jeszcze ew. do nabycia ten starszy model, to ten sam który prezentuje właśnie w swoich filmikach ten niemiecki mistrz masarski na youtube, i tu cena jest dosyć atrakcyjna wydaje mi się  :D . https://www.olx.pl/oferta/robot-kuchenny-ninja-CID628-IDCWAn4.html#38c54b9ca5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nabyłem dokładnie ten który znajduje się na fotce, czyli, cały komplet, z tarczami do warzyw i jarzyn, Nutri Ninja BL682UK2 1500w

 

 

i-amazon-ninja-kuchenny-o-mocy-1500-w-nu

Witam,

Przebywanie w odosobnieniu na kwarantannie ma swoje skutki, /drugi dzień/, ciekawe co będzie na za tydzień

Ninja zamówiony na niemieckim amazonie.Numerki odrobinę  inne BL 682 EU 2, pewnie chodzi o  wtyk sieciowy.

Pod koniec roku zostanę dziadkiem :D :D :D albo mężem babci :D :D :D :D, pora naumieć się robienia parówek.

Czas szybko płynie, a parówki, dobre parówki nie łatwo wykonać.

Akademia Filmowa WB bardzo w tym pomaga a pomocnej dłoni dla dziadka to na tym Forum nikt nie odmówi  ;).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez El komendante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to mój pierworodny syn stanął na wysokości zadania.

Amazon darmowo dostarczy Ninje 8 Maja, osłonki i inne drobiazgi również zamówione.

Czytam, oglądam i po wyjściu na wolność czeka mnie wielkie wyzwanie pierwsze podejście do parówek.

PS dzisiaj rano dwa sprawdzające telefony od służb cywilnych a przed chwilą musiałem się pokazać na balkonie.

Pozdrawiam panów Policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Długo nie było żadnych ciekawych anonsów na "NINJĘ", ale w wreszcie jest nowy egzemplarz do ew. "wzięcia", dla zainteresowanego oczywista :D  :thumbsup: . https://allegro.pl/oferta/robot-kuchenny-ninja-bl682eu2-1500-w-10016132854

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.