Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Puszkarka do konserw - zakup większej ilości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5167 postów
  • MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja

Napisano 17 sty 2019 - 18:53

Myślę że trzeba by było stworzyć jaką konkretną listę na początek, aby móc mieć ogólne pojęcie o liczbie ew. chętnych do nabycia sprzętu :D ?

#82 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5167 postów

Napisano 17 sty 2019 - 21:15

Alo, alo, wystarczy tylko być czujnym, a kolejny All American automatic can seamer trafi w godne ręce :D :

https://www.ebay.co....Works!&_sacat=0

Użytkownik sverige2 edytował ten post 17 sty 2019 - 21:16

#83 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 7260 postów

Napisano 17 sty 2019 - 21:36

Jak za darmo :cool:

#84 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5167 postów

Napisano 18 sty 2019 - 06:04

I po ptokach, dobry sprzęt w okazyjnej cenie nie czeka na klienta :D . Ciekawe kto się załapał  :D ?

#85 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27662 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 18 sty 2019 - 17:51

Po powrocie widzę, że kilka rzeczy nie działa jak powinno, ale to chyba wina prac naprawczych na naszym serwerze. Tymczasem wklejam zatem "z ręki" :D Cytat z posta sverige2: "Ps. Wiem że Maxell kiedyś podejmował jakieś próby współpracy, lecz coś tam wówczas nie wypaliło. Teraz jednak szlaki zostały przetarte, i droga jest otwarta. Może więc Maxellu jako "Naczelny" zechciałbyś jeszcze raz podjąć próbę aby objąć działanie swym patronatem ? W każdym bądź razie tak czy inaczej, szlak został przetarty i początek zrobiony, a chętni do dzieła." Odpowiadam - nie sverige, drugi raz nie będę się narzucał. Wystarczy, że raz zrobiłem z siebie wałka, a gostek nawet nie raczył odpisać, mimo kilku maili z mojej strony. Jeśli ma ochotę na współpracę, niech napisze do mnie na pocztę przedstawiając pełną ofertę opisowo - graficzną z aktualnym cennikiem i wysokością rabatu dla członków Wędzarniczej Braci.

#86 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5167 postów

Napisano 18 sty 2019 - 18:51

OK. Maxellu, rozumiem i przekażę faciowi. Nie mniej ze swej strony podałem to co usłyszałem od niego. Wydawał mi się rozsądnym i miłym człowiekiem, takie było moje spostrzeżenie, choć nadmieniał że kiedyś mieli problemy które już nie powinny się powtórzyć . Jednak lekceważenie partnera chętnego do współpracy uważam za całkowicie niestosowne.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#87 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5167 postów

Napisano 28 sty 2019 - 08:15

Markowa zamykarka automatyczna, nie do zajechania, w cenie krajowej zamykarki ręcznej na bazie wiertarki stołowej. Prawdziwie profesjonalne "sprzęcicho"  :D. https://www.ebay.co....p=true#shpCntId

s-l1600.jpg

Użytkownik sverige2 edytował ten post 28 sty 2019 - 08:23

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych