Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Poszukiwany Autor książki

książka wędliny przepisy autor współpraca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 26981 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 16 lut 2018 - 15:18

Myślę, że nie poczuła się Pani w jakimkolwiek stopniu urażona? 

#22 pis67

pis67

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 6915 postów
  • MiejscowośćNML

Napisano 17 lut 2018 - 11:20

Ja mam około 70 sprawdzonych, może ktoś dołoży resztę i pykniemy tę księgę. :D ;)

Mieć jedno, zrobić drugie.....  :cool:

Powiedzmy, że mam   kilkaset własnoręcznie spisanych i sprawdzonych przepisów, i starych i nowych, te starsze nieco przerobione i dostosowane do obecnej klasyfikacji i jakości mięsa, ale korzystam na na bieżąco  z około 50-ciu. :cool:

No i nie mógł Pan napisać tej książki? Już dawno by powstała :-) Proszę pomyśleć jeszcze. Kiedy Pan odmówił, przestałam szukać. Temat wrócił. Jest chyba zapotrzebowanie.

Napisanie porządnej książki dla przeciętnego człowieka pragnącego robić w domu własne wyroby jest dość skomplikowaną sprawą...w dobie kiedy ludzie nie czytają...

Na rynku jest wiele takich książek, poradników, niestety ich wartość merytoryczna i przepisy w nich zawarte są często niedopracowane i wyroby wykonane zgodnie z tymi recepturami są skazane na porażkę...

Zawsze się zastanawiam, dlaczego przed wydaniem, dana pozycja nie była przekazana osobie- recenzentowi z wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wędlin , który by przejrzał i poprawił to coś, co ma być wydane.  

Zapotrzebowanie jest - ale brak porządnej pozycji odnośnie tego tematu, napisanej przez kogoś z wiedzą merytoryczną i praktyczną...  :cool:   .    

#23 Muski

Muski

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 6797 postów

Napisano 17 lut 2018 - 12:46

ale brak porządnej pozycji odnośnie tego tematu, napisanej przez kogoś z wiedzą merytoryczną i praktyczną...
Piotrze już prawie jest ......zostały jej tylko szlify

#24 kostek61

kostek61

Weteran

• **VIP**
  • 2421 postów

Napisano 17 lut 2018 - 20:35

Napisanie porządnej książki dla przeciętnego człowieka pragnącego robić w domu własne wyroby jest dość skomplikowaną sprawą...w dobie kiedy ludzie nie czytają... Na rynku jest wiele takich książek, poradników, niestety ich wartość merytoryczna i przepisy w nich zawarte są często niedopracowane i wyroby wykonane zgodnie z tymi recepturami są skazane na porażkę... Zawsze się zastanawiam, dlaczego przed wydaniem, dana pozycja nie była przekazana osobie- recenzentowi z wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wędlin , który by przejrzał i poprawił to coś, co ma być wydane.   Zapotrzebowanie jest - ale brak porządnej pozycji odnośnie tego tematu, napisanej przez kogoś z wiedzą merytoryczną i praktyczną...    .

Dobrze ujęte :)

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#25 pis67

pis67

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 6915 postów
  • MiejscowośćNML

Napisano 17 lut 2018 - 21:38

A tu link do prostej  i wartościowej książeczki  - ukazała mi się przed chwilą reklama na forum - z tego co pamiętam - jest prosta i całkiem niezła....  :cool:  

https://aros.pl/ksia...ign=lowerfunnel

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: książka, wędliny, przepisy, autor, współpraca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych