Skocz do zawartości

Uszczelka do pakowarki ProfiCook


jacinto

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spotkał w handlu jako część zamienną uszczelką do pakowarki  próżniowej ProfiCook? Chodzi o tę czarną, piankową, która leży na dolnej częśc pakowarki. Mi się uszkodziła i mam problemy ze szczelnością

mój najsmaczniejszy blog :)http://najsmaczniejszy.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

. Mi się uszkodziła i mam problemy ze szczelnością

 

Zadzwoń do serwisu.

 https://www.proficook.pl/

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek a górną piankę do pakowarki 1015 masz na stanie bo moja mocno sfatygowana. i czy można kupić gdzieś zaczepy do tej pakowarki (zaczep do tej dolnej części co się otwiera zamkniętą pokrywę). Może by mi się udało trochę tą pakowarkę zregenerować - uważam że to najlepszy model Proficooka. Ta nowa 1080 już taka fajna nie jest, głośna i te gąbki zbyt szybko się odkształcają przez co próżnię można uzyskać dociskając klapę.

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat , szukam i ja 

Profi Cook Uszczelka dolna (piankowa) do PC-VK 1015 

 

Ktoś coś, jakieś wskazówki gdzie można kupić. Jutro będe dzwonił do proficook, jak dostane jakieś wiadomości napiszę. Jednak może gdzieś można to kupić 

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pod adresem strony profi cook , okazuje sie , że to jest tylko dystrybutor. Odpowiedzieli do mnie na email z informacją iz oni tylko sprzedają i nie mają takich części . Przyjdzie znaleźć jakis materiał który się nada i wyciąc samemu 

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Troche odswieżę temat.

Kupilem w Lidlu ich pakowarkę prozniowa, model: 

  • SV 125 C3
  • Producent: SilverCrest

Dolna i gorna uszczelka z pokrywy pasuje idealnie do dolnej z Profi cook 1015. Uszczelkę tę mozna nabyc w sklepie ktory polecaja, tj. tu: https://www.kompernass.com/pl/akcesoria/559/2x-zapasowy-pierscien-uszczelniajacy

Niestety, gornego nie udalo mi się namierzyć jeszcze. 

cena przesylki dosc znaczna wiec gdyby byli chętni na paczkę zbiorowa to chętnie bym się dolączyl do zakupu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, a użytkuję taką zamykarkę już kilka lat, najważniejszą czynnością podczas jej obsługi jest zrobienie przerwy (niewielkiej - minuta) po każdej operacji zamykania. Pozwala to na wystarczające do dalszych operacji wystudzenie grzałek, a co za tym idzie, uszczelki gumowe nie są narażane na zbyt wysoką temperaturę, która powstaje podczas długotrwałego i ciągłego użytkowania urządzenia.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja profi cook raz zgrzewa a raz nie ....przy czym jak zgrzewa to mam wrazenie ,ze nie do końca odsysa powietrze ,ale generalnie odsysa i nie wlącza się funkcja zgrzewania.....

Nie wiem czy dać komuś do naprawy ,czy pomyśleć o nowej zgrzewarce

beata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.