Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Wędkarze zadymiacze łączcie się

jak łowić karpie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
215 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 18 mar 2007 - 12:57

Koleżanki i Koledzy wiem że nie ma człowieka ,który by nie miał jakichś zaiteresowań /oprócz zadymiania/, mam prośbę do tych ,którym moczenie kija sprawia dużo radości może w Waszej okolicy są fajne łowiska i można by posiedzieć to możemy się wyminić takimi informacjami,--dla usprawiedliwienia tematu, rybki złowione własnoręcznie można wędzić--,.Ci ,którzy będą kwaterować na Słoku mogą połapać gdyż hotel jest nad brzegiem dużego zbiornika Elektrowni Bełchatów/karp,lin,leszcz,duża płoć,szczupak,sandacz/.Sezon tuż tuż.Połamania kija.

#2 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 18 mar 2007 - 13:06

Oczywiście chodziło mi o zakwaterowanie w czasie Zlotu :blush:

#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 07 kwi 2007 - 09:38

A jakie tam są opłaty, czy może wystarczy karta wędkarska. Niestety mam opłatę tylko na woj. mazowieckie
Mam nadzieję, że dasz jakieś bardziej szczegółowe namiary na to wspaniałe miejsce.

#4 Kurok syn Jarka

Kurok syn Jarka

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 80 postów
  • MiejscowośćTrzemeszno

Napisano 07 kwi 2007 - 10:23

Tuż obok mnie(20km) jest fajne łowisko, duży Karp(od 2-7kg),Szczupak też duży, Płoć i Sandacz. Opłata to 8 złotych za łowienie od 4:00-22:00. Niedaleko jest pole namiotowe :)
Pozdrawiam

#5 irek-74

irek-74

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 07 kwi 2007 - 11:13

Też wędkuję a moje ulubione łowisko to płatny staw w Ossowie k/Wołomina 10zł. wejściówka i 8zł za kilogram. Moje trofea to karp,amur,szczupak,leszcz i pstrąg, podobno jest i sum ale ja nie złowiłem.Można też wykupić karnet na cały rok kosztuje 500zł. łowisz ile chcesz i w tym 30kg ryb.Wstawcie jakieś foty z łowisk przecież to miło pooglądać. :grin:

#6 irek-74

irek-74

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 09 kwi 2007 - 09:56

Zobaczcie jaki ludzie łapią rybki. :grin: http://www.smog.pl/w...zenie_wedkarza/

#7 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 09 kwi 2007 - 10:10

Życzę wszystkim "moczykijom " takiego sukcesu. :grin: :grin: :grin:

#8 Marek76

Marek76

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • MiejscowośćGdańsk

Napisano 24 kwi 2007 - 09:05

Witam wszystkich wędkujących zadymiaczy :cool:
Już za tydzień zacznie się sezon na szczupłego, pogodę zapowiadają wspaniałą, szczupy już dawno wytarte dzięki ciepłej zimie, więc mam nadzieję, że będą chciały współpracować :grin: . Ja sezon zaczynam na jeziorach kaszubskich, może wyrwę się też poganiać za pstrągiem na jakąś rzeczkę.
Pozdrawiam

#9 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 24 kwi 2007 - 13:21

Ja już nie mogę się doczekać do poniedziałku ,wyjazd nad Odrę w ok.Kostrzyna ,ryby już się boją.Jedziemy w 5 to oddomku tylko 480 km ale jesteśmy dobrz\e przygotowani w zapas wędzonek ,kiełbas będzie okazja także pogrilować ,a pogoda zapowiada się super .Połamania kija wszystkim wędkarzom -------nie ze złości :grin:

#10 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 18 wrz 2007 - 17:04

Kiedy Wy "zadymialiście"w Napoleonowie ja byłem na wakacjach i zobaczyłem jak na razie największą rybę w życiu sam chętnie bym ją 'wychaczył', ale nie dla psa kiełbasa ;to tuńczyk o wadze ok 250 kilogramów i dł 2,5 m złapany na wędkę ,w miejscowości Molunat /ostatnia miejscowość na południu Chorwacji/ za przynętę posłużyła 20 cm makrela ,2 godziny trwała walka z tą wielką rybą, a rybak był w łodzi o dł 3 m Dołączona grafika
Powiem Wam ,że taka" rybka" zdecydowanie poprawiła sytuację finansową tego "Gościa "z wędką sprzedał ją do restauracji za 8000 kuna tj. ok 4000 zł a tych dwóch naszych zachodnich sąsiadów pewnie się będzie chwalić ,że to oni właśnie ją złapali

#11 Marek z Bielska

Marek z Bielska

Weteran

• **VIP**
  • 2188 postów
  • MiejscowośćBielsko-Biala

Napisano 18 wrz 2007 - 19:25

witam
i jak tu taaaaaaaaka rybke uwedzic,chyba tygodnia by braklo na zimnym dymie:-)

#12 JASIU

JASIU

Weteran

• Użytkownicy
  • 1492 postów
  • MiejscowośćLondyn

Napisano 19 wrz 2007 - 06:51

ale na zlot jak znalazl taka rybke

#13 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 19 wrz 2007 - 08:59

A ile było by sałatki :grin: .Starczyło by chyba na VII Zlot. :wink:

#14 Tomuś

Tomuś

Weteran

• Użytkownicy
  • 1200 postów
  • MiejscowośćRadomsko

Napisano 29 wrz 2007 - 10:47

W przerwie od grzybów relaks nad wodą Dołączona grafikaporanki już chłodne Dołączona grafikaMały szczupaczek zawiesił się na groszek Dołączona grafikawysłałem go po rodziców i dziadków Dołączona grafikaco dobre się szybko kończy,trzeba wracać Dołączona grafika

#15 JASIU

JASIU

Weteran

• Użytkownicy
  • 1492 postów
  • MiejscowośćLondyn

Napisano 29 wrz 2007 - 15:10

Tomus ale i tak polow masz przyjemniutki :grin:
Ladnie postapiles ze szczupaczkiem "przyprowadz rodzicow" :grin: :grin: :grin:

#16 gienek

gienek

Początkujący

• Użytkownicy
  • 47 postów
  • Miejscowośćrawa mazowiecka

Napisano 05 gru 2007 - 13:25

Witam Wszystkich wędkarzy i zadymiaczy.Jestem już starym wędkarzem. Zacznie sie sezon dla tych co łowia z pod lodu. Ciekawi mnie czy dużo jest takich zapaleńców jak ja. Często łowię na zalewie Sulejowskim,można tu zlowić spore okonie.Może ktoś wędził te smaczne rybki. Pozdrawiam i proszę o komentarz.

#17 wosiu

wosiu

Weteran

• **VIP**
  • 1633 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 05 gru 2007 - 16:19

Gienek okoni nie wędziłem ale takie i większe się łapało a co.
Dołączona grafika Dołączona grafika

#18 JASIU

JASIU

Weteran

• Użytkownicy
  • 1492 postów
  • MiejscowośćLondyn

Napisano 05 gru 2007 - 16:46

Ładne sztuki :wink: :wink: :wink:

#19 ChrisG

ChrisG

Początkujący

• Użytkownicy
  • 46 postów
  • MiejscowośćChicago

Napisano 06 gru 2007 - 00:52

A moze taka rybka ? Prawie godzine walczylem aby wreszcie byla moja Dołączona grafika

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#20 gienek

gienek

Początkujący

• Użytkownicy
  • 47 postów
  • Miejscowośćrawa mazowiecka

Napisano 06 gru 2007 - 08:37

Wosiu no nie powiem bo ładna tylko która ładniejsza z prawej czy z lewej pozdr.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych