Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Nadziewarki Yato

nadziewarka yato

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 karaczan

karaczan

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • MiejscowośćLegnica

Napisano 26 wrz 2018 - 10:29

Cześć,

Przymierzam się do zakupu nadziewarki do kiełbas i zastanawiam się nad nadziewarką marki Yato. Cenowo to wygląda dobrze, ale czy ktoś z Was miał taką nadziewarkę?

Bo kiedyś miałem wiertarkę firmy TOYA, a to jest to samo. I wiertarka nie wytrzymała jednego kłucia w ścianie, przez co boje się, że nadziewarka też może nie być najlepsza.

Ma ktoś jakieś opinie?

Użytkownik Maxell edytował ten post 26 wrz 2018 - 10:44

#2 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 29820 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 26 wrz 2018 - 10:44

Nie reklamuj niczego bez zapoznania się z regulaminem, bo wylecisz.

#3 Maciekzbrzegu

Maciekzbrzegu

Weteran

• **VIP**
  • 2979 postów
  • MiejscowośćBrzeg

Napisano 26 wrz 2018 - 10:51

Toya a Yato to dwie różne półki, notabene dość odległe 😀.Nadziewarka Yato, może bardziej prawidłowo chińska nadziewarka sprzedawana przez Yato. Jest taka sama jako sprzedawane (od chińskiego producenta) pod brendami Hendi,
Royal, Revolution, Becketel... itd. Różnią się tym że mają np lejki nierdzewne, lub 2 uszczelki w zapasie, srubke do pezykrecania korbki, konstrukcje z nierdzewki lub nie. To przyzwoite nadziewarki. Taki kompromis między cena a jakością. Jak kupisz zważywszy tłok pewnie będzie ważył 620 g jak we wszystkich innych modelach ( jak dobrze pamiętam odchylka chyba 10 g ale to odlew )

Użytkownik Maciekzbrzegu edytował ten post 26 wrz 2018 - 11:00

#4 karaczan

karaczan

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • MiejscowośćLegnica

Napisano 27 wrz 2018 - 12:57

Dziękuje za odpowiedź. W takim razie zdecyduję się na zakup Yato, bo ma posłużyć tylko i wyłącznie do domowego użytku. 

#5 Tommyle

Tommyle

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 76 postów
  • MiejscowośćSztum

Napisano 17 sty 2019 - 20:29

Czy jest na forum jakiś użytkownik nadziewarki Yato. Przymierzam się do zakupu, a cena dość przystępna bo 669 zł.

Interesują mnie opinie użytkowników.

#6 waldek55

waldek55

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 443 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano 18 sty 2019 - 15:39

Rozmawiałem niedawno ze sprzedawcą jednego ze sklepów i powiedział mi , że to jedna fabryka produkuje te nadziewarki pod różnymi markami Yato , Royal , Hendi zależnie od zamawiającego , a cena zależy od tego u kogo kupi i jaka jest gwarancja . I faktycznie Royal miał u tego sprzedawcy 3 lata gwarancji i kosztował 699 , pozostałe 1 rok i 2 lata i cenę niższą .
Zobacz na ofertę emaks.pl tam chyba widziałem Royala 5l z trzy letnią gwarancją za 669 pln.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

#7 walker125

walker125

Początkujący

• Użytkownicy
  • 42 postów
  • MiejscowośćPL

Napisano 19 sty 2019 - 08:07

Ja akurat zamówiłem nadziewarkę od Szrona. Wcześniej zadzwoniłem do tej firmy by poinstruowali mnie którą nadziewarkę 5 litrową kupić. A mają w ofercie CV5 za 469 zł i GZ K5 za 639 zł. Dostałem odpowiedź że to ta sama konstrukcja a różnią się tylko obudową. Droższa jest cała nierdzewna a tańsza jest malowana proszkowo co za tym idzie że przy złym użytkowaniu po obiciach gdzieś jakaś korozja może się przyplątać. A i dowiedziałem się że tańsza ma ładniejszą podstawę i ogólnie lepiej się prezentuje :)

Zdecydowałem się na zakup tańszej również dlatego iż posiada 4 lejki w tym jeden 10mm do kabanosów. Różnica z podobną nadziewarką Yato to ponad 200 zł. Czy warto aż tyle dopłacać ? I za co ?

#8 Tommyle

Tommyle

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 76 postów
  • MiejscowośćSztum

Napisano 19 sty 2019 - 16:32

Wszystko się zgadza co piszesz o szronie, ale lejki szron ma plastikowe

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#9 walker125

walker125

Początkujący

• Użytkownicy
  • 42 postów
  • MiejscowośćPL

Napisano 19 sty 2019 - 22:24

Całe życie używałem lejków z tworzywa i nie miałem z nimi problemu więc mi to nie gra roli.Nawet jak coś to zestaw nierdzewnych lejków kosztuje w sklepie 99 zł. Więc i tak jeszcze 100 zł w kieszeni ( i zestaw lejków z tworzywa)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nadziewarka, yato

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych