Skocz do zawartości

Nadziewarki Yato


karaczan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przymierzam się do zakupu nadziewarki do kiełbas i zastanawiam się nad nadziewarką marki Yato. Cenowo to wygląda dobrze, ale czy ktoś z Was miał taką nadziewarkę?

Bo kiedyś miałem wiertarkę firmy TOYA, a to jest to samo. I wiertarka nie wytrzymała jednego kłucia w ścianie, przez co boje się, że nadziewarka też może nie być najlepsza.

Ma ktoś jakieś opinie?

Edytowane przez Maxell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya a Yato to dwie różne półki, notabene dość odległe ????.Nadziewarka Yato, może bardziej prawidłowo chińska nadziewarka sprzedawana przez Yato. Jest taka sama jako sprzedawane (od chińskiego producenta) pod brendami Hendi,

Royal, Revolution, Becketel... itd. Różnią się tym że mają np lejki nierdzewne, lub 2 uszczelki w zapasie, srubke do pezykrecania korbki, konstrukcje z nierdzewki lub nie. To przyzwoite nadziewarki. Taki kompromis między cena a jakością. Jak kupisz zważywszy tłok pewnie będzie ważył 620 g jak we wszystkich innych modelach ( jak dobrze pamiętam odchylka chyba 10 g ale to odlew )

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Rozmawiałem niedawno ze sprzedawcą jednego ze sklepów i powiedział mi , że to jedna fabryka produkuje te nadziewarki pod różnymi markami Yato , Royal , Hendi zależnie od zamawiającego , a cena zależy od tego u kogo kupi i jaka jest gwarancja . I faktycznie Royal miał u tego sprzedawcy 3 lata gwarancji i kosztował 699 , pozostałe 1 rok i 2 lata i cenę niższą .

Zobacz na ofertę emaks.pl tam chyba widziałem Royala 5l z trzy letnią gwarancją za 669 pln.

 

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zamówiłem nadziewarkę od Szrona. Wcześniej zadzwoniłem do tej firmy by poinstruowali mnie którą nadziewarkę 5 litrową kupić. A mają w ofercie CV5 za 469 zł i GZ K5 za 639 zł. Dostałem odpowiedź że to ta sama konstrukcja a różnią się tylko obudową. Droższa jest cała nierdzewna a tańsza jest malowana proszkowo co za tym idzie że przy złym użytkowaniu po obiciach gdzieś jakaś korozja może się przyplątać. A i dowiedziałem się że tańsza ma ładniejszą podstawę i ogólnie lepiej się prezentuje :)

 

Zdecydowałem się na zakup tańszej również dlatego iż posiada 4 lejki w tym jeden 10mm do kabanosów. Różnica z podobną nadziewarką Yato to ponad 200 zł. Czy warto aż tyle dopłacać ? I za co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzeję trochę temat. Może ktoś z SiB-ów korzysta z takiej nadziewarki i coś podpowie. 

https://active-company.pl/produkt/nadziewarka-do-kielbasy-11-kgh.html

Po wczorajszych mękach z Oscar Cook postanowiłem rozejrzeć się za inną nadziewarką.

Edytowane przez Pepuś

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam lub identyczny produkt, zakupywany parę miesięcy temu na eBAu przez wielu SIBow. ale teraz z inna naklejka "producenta"   :laugh:  :laugh:

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie 

 

 

Twój link 

 

post-40314-0-38569400-1601201435_thumb.jpg

 

Otwiera mi takie coś

 

 post-40314-0-46309700-1601201470_thumb.jpg

 

I do tej nadziewarki się odnosiłem.

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOSHIBA, oscar cook to taka nadziewarka jak pokazal na fotce , tez mam taka sama ta z linku wyglada inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pepuś,Ja rozumiem , sama mam taka jak ta co ty , tylko ze ja zadko robiekielbasy albo niewielkie ilosci to jak dla mnie wystarcza ,ale do wiekszej produkcji to moze byc lekko upiardliwa :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.