Skocz do zawartości

Owocowe zrębki do wędzarni Borniak


SWOJSKIWYROB.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie to bardzo :D

W zeszłym roku dzwoniłem do Borniaka i pytałem go o zrębki śliwki, powiedział, że za drogie koszty produkcji.

Witajcie BiSwW

lokomotywa-ruchomy-obrazek-0004.gif

Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło

etiam latrones suis legibus parent !!

Wędzę więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się zdecydowali na owocowe bo jednak klienci pytali mimo to że są drogie  :)  i to bardzo cieszy że będą w końcu typowe do Borniaka a nie jakieś zamienniki które sprzedają inne firmy, że niby się nadają do GD a później klienci mieli awarię dymogeneratora że sprężyna pokrzywiona itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, czy da się do nas przemycić.  Dotychczas miałem dużo szczęścia z bukowymi i olchowymi. Musiałem je przepakować do doypack'ów nalepić profesjonalną nalepkę na produkt i zgrzać jakby było oryginalnie ze sklepu. Ciekawe jaka cena będzie za duże ilości jak 60 i 100 litrów.

:tongue:  There is a sucker born every minute - P.T. Barnum    :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się zdecydowali na owocowe bo jednak klienci pytali mimo to że są drogie  :)  i to bardzo cieszy że będą w końcu typowe do Borniaka a nie jakieś zamienniki które sprzedają inne firmy, że niby się nadają do GD a później klienci mieli awarię dymogeneratora że sprężyna pokrzywiona itp. 

A kto sprzedaje zamienniki powodujące awarie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niektórzy użytkownicy Borniaków zamiast zrębek/wiórków dedykowanych(oryginalnych)  do tego dymogeneratora   używali zrębków "zwykłych" ogólnodostępnych bo są tańsze. Różnie się to kończyło.

Ja się roboty nie boję, tylko ludzi mi dajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu jest winny sprzedawca/cy ? Do Borniaka są zrębki dedykowane(opisane) i koniec.To użytkownicy sami kombinoują więc przed czym tu ostrzegać? No chyba tylko przed "nieczytaniem instrukcji" lub cięciem kosztów Edytowane przez binio1111

Ja się roboty nie boję, tylko ludzi mi dajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.