Skocz do zawartości

Pomoc dla Kolegi z forum


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W imieniu Andrzeja Andyandiego bardzo dziękuje za wsparcie jakie okazaliście koledze.Z otrzymanych wpłat zostało zakupione

łóżko rehabilitacyjne (część tylko refundowana),materac przeciwodleżynowy,pomoc w transporcie do domu,wydatki będą również na rehabilitację (prawdopodobnie prywatną,gdyż z NFZ-u to terminy są odległe,sam obecnie korzystam z fizjoterapeuty prywatnie

innej drogi nie ma).Ostatnio Andrzej do mnie przedzwonił rozmawialiśmy ok 20 min.stan po lekach się poprawił,zaczął się poruszać,

czego wcześniej nie było.Naprawdę ciesze się że trafił w dobre ręce lekarza,którego ściągnieto z Warszawy do Gdańska (pomoc hospicjum).Dziś obecnie jest osłabiony,przyjmuje morfine i marihuane (to już we własnym zakresie trzeba organizować) plus inne leki.Życzę mu dużo zdrowia,być może uda się nam 23-go w niedzielę po południu zobaczyć w domu bądź szpitalu (jedziemy na święta nad morze,także po drodze odwiedzimy Andrzeja).

to tak po krótce informacji z którymi chciałem się z Wami podzielić i podziękować

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami korzystałem z pomocy Andrzeja i teraz bardzo się cieszę, że mogłem pomóc i w jakiś skromny sposób się odwdzięczyć. Szkoda tylko, że to w takich okolicznościach. Andrzej pozdrawiam.

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czasami korzystałem z pomocy Andrzeja

Setki osób korzysta - jak tylko ma kibelek.

Pomóc można/trzeba ale żadnej radości z tego nie mam :( , nie w takich okolicznościach. Cholerne choróbska.

 

Andrzej trzymaj się i walcz. Wszyscy jesteśmy z Tobą.

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na koncie PayPal'a pomoc od kilku osób. Czekam jeszcze kilka dni - może ktoś dojdzie, gdyż zgodnie z ustawieniami, z konta PayPal'a musze wpierw przerzucić kasę na moje konto bankowe i dopiero z niego wysłać pieniądze na konto Andrzeja.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś jeszcze może pomóc, to bardzo proszę o wsparcie dla naszego Kolegi w tym trudnym okresie.

Przypominam Państwu numer konta na które możecie wpłacać pomocowe sumy:

 

Barbara Majka-Sianożeńska

ul.Cebertowicza 5/51

80-809 Gdańsk

nr rachunku Banku Pocztowego

06 1320 1537 3689 6251 3000 0001

tytułem: darowizna dla Andrzeja

 

 

Tym wszystkim, którzy okazali serce , serdecznie dziękuję w imieniu Andrzeja.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszej, bezpośredniej rozmowie telefonicznej z jednym z naszych forowiczów

Andrzej i Barbara Sianożeńscy prosili o przekazanie w ich imieniu kilku słów,

w których serdecznie dziękują za okazaną pomoc i wsparcie psychiczne

oraz przesyłają życzenia Świąteczne dla całej Wędzarniczej Braci.

 

 

 

Powyższe zamieszczam z upoważnienia rozmówcy.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś jeszcze może pomóc, to bardzo proszę o wsparcie dla naszego Kolegi w tym trudnym okresie.

Przypominam Państwu numer konta na które możecie wpłacać pomocowe sumy:

 

Barbara Majka-Sianożeńska

 

ul.Cebertowicza 5/51

 

80-809 Gdańsk

 

nr rachunku Banku Pocztowego

 

06 1320 1537 3689 6251 3000 0001

 

tytułem: darowizna dla Andrzeja

 

 

Tym wszystkim, którzy okazali serce , serdecznie dziękuję w imieniu Andrzeja.

Dawno mnie tutaj nie było z roznych przyczyn .Wszedłem aby złożyć zyczenia swiateczne a tutaj takie info znalazlem . Andzrzej to walczak na pewno bedzie dobrze . Mam ogromny szacunek do niego i wierzę ze wszystko się ułoży. Będę się modlił o szczęśliwy final . Maxell dzieki za info . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, kilka osób z naszego forum dokonało darowizn na rzecz pomocy Andrzejowi poprzez konto PayPal'a.

W imieniu całego forum dziękuję:

- Koleżance ANNAM,

- Koledze redzed

- Koledze Wiesiekm

- Koledze Lechowi Zakrzewskiemu

- Koledze Krystianowi Butrymowi 

za okazane serce i informuję,  że kwota darowizn została przelana na konto Kolegi Andrzeja.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem wczoraj, przelałem na konto Andrzeja kwotę otrzymaną od w/w osób za pomocą konta PayPal'a. Wysłana kwota to 720,00 zł (717,73 zł).

Koszty użycia paypal'a są dosyć wysokie, dlatego proszę korzystać z tej drogi przesyłania pieniędzy w przypadku braku możliwości przelewu bankowego.

Jeszcze raz dziękuję za wielkie serca.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W drodze powrotnej do domu z nad morza odwiedziłem Andyandiego-Andrzeja.W dniu dzisiejszym jedzie do szpitala,a w późniejszym czasie ma przebywać w hospicjum.

Bardzo dziękuje w imieniu Andrzeja za dotychczasową pomoc oraz przesyłam pozdrowienia i najlepsze życzenia na rok 2019.

 

 

post-40148-0-87810700-1546249042_thumb.jpg

Edytowane przez Marek z Bielska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju Zdrowia,Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia Dla Ciebie i Całej Twojej Rodziny na ten Nowy 2019 Rok.

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andyandy, życzę Ci miłości, takiej, która da Ci szczęście, poczucie akceptacji; którą możesz dawać i którą możesz brać. Życzę Ci umiejętności zatrzymania się w codziennym pędzie i tego, by nie zapomnieć, co jest tak naprawdę ważne. Życzę Ci wiary w siebie i w to, że dasz sobie radę. Niech będzie dla Ciebie dobry ten Nowy Rok! Dużo zdrowia.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc Koledze potrzebna jest w dalszym ciągu. Niech Nowy Rok będzie tym dodatkowym bodźcem otwierającym serca.

Jeśli ktoś jeszcze może pomóc, to bardzo proszę o wsparcie.

 

Przypominam Państwu numer konta na które możecie wpłacać pomocowe sumy:

 

Barbara Majka-Sianożeńska

ul.Cebertowicza 5/51

80-809 Gdańsk

nr rachunku Banku Pocztowego

06 1320 1537 3689 6251 3000 0001

tytułem: darowizna dla Andrzeja


Tym wszystkim, którzy okazali serce , serdecznie dziękujemy w imieniu Andrzeja.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.