Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie produkt do wędzenia


fantomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszsytkich, zaczynam przygodę z wędzeniem, chciałym nabyć produkt bezpośrednio od producenta czy możecie polecić kogoś sprawdzonego z mazowieckiego najlepiej okolice Pruszkowa/warszawy. Nie chce kupować bezpośrednio w sklepie z tego względu iż nie wiem co to jest tak naprawdę oraz ceną podejrzewam jest dużo większa. Dzięki z góry za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki z góry za rady
Najczęściej kupuję w Makro , czytając oczywiście etykiety, mam dobry sklep w Nadarzynie - sami w większości  prowadzą rozbiór , czasami  Wierzejki.   

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najczęściej kupuję w Makro , czytając oczywiście etykiety, mam dobry sklep w Nadarzynie - sami w większości  prowadzą rozbiór , czasami  Wierzejki.

 

W Wierzejkach jest dobrej jakości mięsko.

Można w sklepie sobie zamówić co się chce,

począwszy od skór, łba,podrobów,

skończywszy na całych elementach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 

 

jedynie w Makro i moim zdaniem jak najbardziej się opłaca

Szczególnie, gdy w składzie całej szynki wp znajduje się jako dodatek białko wp  :facepalm: .

Należy w Makro czytać uważnie etykiety. Dobrze jest mieć pod ręką lupę  :laugh:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jedynie w Makro i moim zdaniem jak najbardziej się opłaca

 

Szczególnie, gdy w składzie całej szynki wp znajduje się jako dodatek białko wp :facepalm: .

Należy w Makro czytać uważnie etykiety. Dobrze jest mieć pod ręką lupę :laugh:

Piszesz o tym już któryś raz ale nie widziałem nigdy Twojego zdjęcia konkretnej szynki. Kupuję od zawsze w Makro, czytam etykiety i takich nie widziałem. Jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz tam robić zakupów to może nie pisz tylko zasłyszanej opinii. Poza tym nie tylko szynka jest w Makro.

[Dodano: 07 paź 2019 - 17:57]

To nieuzasadnione robienie złej opinii porządnej hurtowni i to nie tylko pod względem mięsa.

Edytowane przez paweljack

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie widziałem nigdy Twojego zdjęcia konkretnej szynki.

Tak. To wielkie niedopatrzenie z mojej strony   :facepalm:  :laugh:

 

 

nie pisz tylko zasłyszanej opinii.
 

Nie zwykłam powielać zasłyszanych opinii.

"wzbogacone" mięso widziałam na własne oczy ponieważ wtedy właśnie całą szynkę kupowałam.

Szynki, których skład mnie zaniepokoił pochodziły z rynku niemieckiego i wyróżniały się najniższą ceną jednostkową..

Były jednak na półkach również szynki polskich dostawców, droższe, taką właśnie wybrałam.

Przy naszych zastosowaniach mięsa wszelkie nieprzewidziane dodatki mogą przerodzić się w porażkę produkcyjną.

Generalnie nie mam złej opinii o tej hurtowni niemniej przy zakupie mięsa zalecam ostrożność.

W Makro bywają produkty, których trudno szukać w innych sklepach i to sobie wysoko cenię.

Niemniej u nich jest też mięso świeże - wstępnie obrobione, reklamowane jako soczyste i kruche.

Kiedyś trafiła mi do ręki broszura promocyjna Makro na ten temat.

 

 

To nieuzasadnione robienie złej opinii porządnej hurtowni i to nie tylko pod względem mięsa.
 

To zbyt daleko idący wniosek z moich wypowiedzi.

Osoby, które założyły ten temat i w nim dyskutują oczekują rzetelnych informacji a nie marketingowego bełkotu i spamowania.

To ostatnie zdanie dotyczy postu #7 jak i innych, usuniętych już postów tego autora.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.