Skocz do zawartości

Skaner książkowy


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła chwila, że muszę poprosić Was o pomoc. Do tej pory jakoś sobie radziłem wykorzystując skanery urządzeń wielofunkcyjnych, które posiadam. Jednak obróbka starych książek jest bardzo trudna i pracochłonna, że nie wspomnę o częstych ich uszkodzeniach spowodowanych koniecznością docisku książki do szyby skanera. Dość powiedzieć, że skanowanie i obróbka 50 stron starej książki w obecnych warunkach, z wrzuceniem ich na forum, zabiera mi ok. trzech godzin.
Oba nasze kluby, choć robią co mogą, w ostatnich latach pomagają zaledwie w utrzymaniu stron i forum, czasem w zakupie jakiegoś dokumentu.
Mam jeszcze bardzo dużo ciekawego materiału, starych książek i dokumentów, które nabywałem z myślą o forum. Zakupiłem licencje na niezbędne programy do OCR, PDF, graficzne i do markowania zdjęć. Pozostał jeszcze do zakupu skaner do skanowania książek i dokumentów. Po wielu konsultacjach, wybór padł na skaner CZUR ET16 Plus. Urządzenie to spełnia wszelkie nasze wymogi i gwarantuje super pracę nawet z najstarszymi i uszkodzonymi materiałami. Cenowo mieści się w dolnej strefie skanerów profesjonalnych.
Zatem zwracam się z prośbą o pomoc w zakupie tego urządzenia, które powinno nam służyć owocnie przez wiele lat.
Jeśli zatem ktoś z Państwa chce wesprzeć akcję zakupu tego skanera, proszę skorzystać z konta:, z dopiskiem "SKANER WB"


Mirosław Gębarowski
Oś. Okrzei 4/181
97-400 Bełchatów
Konto:
eMAX nr. 21 1140 2004 0000 3602 5651 8325

Koszt całkowity skanera to 2200,00 zł.
W odrębnym temacie z podziękowaniami, będę podawał darczyńców.
Z góry dziękuję za zrozumienie i pomoc.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przelew poszedł (z jutrzejszą datą)

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ forum jest kopalnią wiedzy i bardzo często korzystam z jego zasobów - również tych skanowanych pozycji - z wielką radością właśnie zrobiłem drobny przelew.

Dla mnie jest to okazja przynajmniej w małej części podziękować za umieszczane tu materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie dorzucę  :thumbsup:

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Dzięki wielkie. Proszę podawać nicki z forum.Podaję dotychczasowych darczyńców:

Pytanie - czy podawać kwoty?

 

1. Jacek Drab

2. Adam Paszek

3. JANUSZ_P

4. Piórkowski Stanisław - piurko

5. mmbp

6. Ziętek Grzegorz

7. Karol Szymczak

8. EANNA

9. Tomek Pieczara

10. Jarek Duchnowski

11. Muski

12.09042

13. Gruby7074

 

Serdeczne dzięki.

 

PS. 

Lista darczyńców sporządzona wg dat otrzymanych przelewów.

 

ZEBRANA DOTYCHCZAS KWOTA (na dz. 04.03.2019 r., godz. 14.30), TO: 960,00 zł

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell - kazdy daje ile może  ;)  najwazniejsze , że z serca i dla WIEDZY  :thumbsup:  dopiero 1 doba i już 40% brawo  :yes:  (SiBy :thumbsup:  :clap: ) 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Proszę podawać nicki z forum.

Podaję dotychczasowych darczyńców:
Pytanie - czy podawać kwoty?

 

1. Jacek Drab
2. Adam Paszek
3. JANUSZ_P
4. Piórkowski Stanisław - piurko
5. mmbp
6. Ziętek Grzegorz
7. Karol Szymczak
8. EANNA
9. Tomek Pieczara
10. Jarek Duchnowski
11. Muski
12.09042
13. Gruby7074
14. Maciekzbrzegu
15. Waldemar Rospara

16. robimhuk

 

Serdeczne dzięki.

 

PS.
Lista darczyńców sporządzona wg dat otrzymanych przelewów.

 

ZEBRANA DOTYCHCZAS KWOTA (na dz. 04.03.2019 r., godz. 16.50), TO: 1110,00 zł + kwota z PayPal'a, która podam niebawem

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, iż wszystkie nadwyżki, jeśli takowe będą, zostaną w całości przeznaczone na rozbudowę strony głównej. Środki te będą stanowiły jej tzw. kamień węgielny.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym żeby nie podawać kwot.To jest nasza darowizna na ten sprzęt.

 

Chciałbym dodać, iż wszystkie nadwyżki, jeśli takowe będą, zostaną w całości przeznaczone na rozbudowę strony głównej. Środki te będą stanowiły jej tzw. kamień węgielny.

:thumbsup:  :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.