Skocz do zawartości

Skaner książkowy


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Maxell, ale my nie zrobiliśmy tego bezinteresownie. Otrzymaliśmy i pewnie nie raz otrzymamy taki zastrzyk wiedzy że te wpłaty to pikuś. :hug:

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Dałem bo chciałem.A jak okaże się że dałem najmniej ale będzie wstyd.

Głupoty piszesz.

Dałeś baaaardzo dużo. Bo dałeś od serca. Jle?! 1zł, 2zł 1000zł -nieważne. To tylko pieniądz. Nominał nieważny. Najważniejsze jest serducho. :thumbsup:

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Proszę podawać nicki z forum.
Podaję dotychczasowych darczyńców:
Pytanie - czy podawać kwoty?

 

1. Jacek Drab
2. Adam Paszek
3. JANUSZ_P
4. Piórkowski Stanisław - piurko
5. mmbp
6. Ziętek Grzegorz
7. Karol Szymczak
8. EANNA
9. Tomek Pieczaba - tompi
10. Jarek Duchnowski
11. Muski
12.09042
13. Gruby7074
14. Maciekzbrzegu
15. Waldemar Rospara
16. robimhuk
17. Papcio
18. przemek1978
19. tur100
20. Wirus
21. Kremenaros
22. Zbój Madej
23. Sławek Ciężki
24. Wróbel75
25. Lobo
26. Sobol
27. ZLeP
28. Jerzy Pietrzak
29. Witt
30. Waldek55
31. CPN
32. Skwarka
33. Jacek Woś (Ligawa)
34. Krzysio59
35. Kalinosiu
36. Jacek53
37. tytan58
38. hana
39. Wieloś
40. najprawilniejszy
41. Głuszec
42. Radek
43. turek81
44. Malwina Misiak
45. Ziezielony
46. TOSHIBA
47. Halemba Mateusz
48. WILQ1X
49. Wiesiekm
50. Grim_reefer

51. Cezar

52. twonk
53. Bogdann

 

Serdeczne dzięki.

 

PS.
Lista darczyńców sporządzona wg dat otrzymanych przelewów.

 

ZEBRANA DOTYCHCZAS KWOTA (na dz. 12.03.2019 r., godz. 18.10), TO: 3340,00 zł + kwota z PayPal'a : 1243,97 zł.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, mam teraz ciężko z kasą, nie dołożę się.

Przepraszam.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorki
Mirku - tak w życiu bywa raz łatwiej raz ciężej :cool:   - ale kiedyś jak bedzie łatwiej  - to sie zapewne dorzucisz   ;)

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorki, mam teraz ciężko z kasą, nie dołożę się. Przepraszam.

Nie żartuj. Pomagasz mi przy wszystkich zlotach w Napoleonowie. To ja Ci dziękuję.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak sobie myślę, że może zamiast gadżetów można by przyznać jakiś dostęp przynajmniej do części zeskanowanych treści, kiedyś był Dropbox.

Ogólnie sam zbieram książki (zainspirowany księgozbiorem kol. leśniaka) i skanuje je na zwykłym skanerze -  niestety po skanowaniu z książki często wypadają strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co TY gadasz? Ja dziennie siedzę przy skanerze po kilka godzin. Czy naprawdę nie widzisz ile materiału nowego co chwila wchodzi?

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że chcę się podzielić, wysłać większą ilość jednorazowo :) Przed wysyłką, napiszę mejla co posiadam, żeby nie wysyłać powtórek.

 

Faktycznie często coś wychodzi, ale mnie jest ciężko to znaleźć. Udaje mi się tyle, że znajduje książki z linkami rapidshara- czyli już nie aktualne np. "Katalog maszyn i urządzeń masarniczych"

 

Może by w dziale książki WB utworzyć post z linkami do wszystkich pozycji, o ile one są gdzieś dostępne do pobrania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak sobie myślę, że może zamiast gadżetów można by przyznać jakiś dostęp przynajmniej do części zeskanowanych treści, kiedyś był Dropbox.

Wilq1 a tutaj byłeś?: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/16017-w-ramach-podzi%C4%99kowania/

No i może jeszcze tu :rolleyes: : https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/16013-wsparcie-przebudowy-strony/

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że chcę się podzielić, wysłać większą ilość jednorazowo Przed wysyłką, napiszę mejla co posiadam, żeby nie wysyłać powtórek.

Sam wiesz ile czasu i zdrowia kosztuje zeskanowanie np. 600 stronicowej pozycji z roku 1946 w kiepskim stanie. Czekam na wiadomość ze spisem pozycji do wrzucenia.

PS.

Nie mamy już kont z plikami do pobrania (za wyjątkiem konta DropBox'a gdzie wrzucam materiały dla członków klubów i osób czynnie wspierających stronę). Staram się od lat, umieszczać na forum wszystko to, co było kiedyś podlinkowane do RapidShare'a.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.