Skocz do zawartości

REGULATOR MOCY I TEMPERATURY PRD3W+DUO ( pamel )


AdamP

Rekomendowane odpowiedzi

Mała zmiana koncepcji więc sprzedam :

 

REGULATOR MOCY I TEMPERATURY PRD3W+DUO(maks.5 sond+3 zawory)

sond STANDARD : 5 sond, Interfejs : RS485, Moduł zdalnego alarmu :  Wyjście zaworu : 3x230V, Złącza : Tylko listwa zasilając.

 

SONDA NIERDZEWNA GWINTOWANA - Długość : 140mm ( długość przewodu 5m) - 2szt

SONDA TEMPERATURY- NIERDZEWNA PALCOWA (zaostrzona ) - Długość : 140mm ( długość przewodu 5m)- 2szt

 

Zestaw nowy nie używany  ( luty 2019 )

 

Więcej informacji :

https://www.pamel.pl/sklep/prestashop/pl/jednofazowe/23-regulator-mocy-i-temperatury-prd3w-duo.html

 

Cena 600 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy w Pamelu kosztuje 400 a ty sprzedajesz za 600...  :facepalm:

Nie zadałeś sobie trudu aby sprawdzić konfigurację - 411 zł kosztuje goły panel bez możliwości podłączenia sond itd. https://www.pamel.pl/sklep/prestashop/pl/jednofazowe/23-regulator-mocy-i-temperatury-prd3w-duo.html#/przewody_zasilajace-nie_tylko_listwa_zas/ilosc_sond_standard-brak/modul_zdalnego_alarm-nie_dolaczaj_nie_dol/wyjscie_zaworu-2x230v/interfejs-brak

A teraz przeczytaj co napisałem o konfiguracji 5 wejść sond ,3 wyjścia 230V i RS465 to 565 zł + 4 sondy ok 150  będziesz miał sumę .

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu drogi... tak się składa że brałem czynny udział we współtworzeniu z Piotrem Musiałem czyli właścicielem Pamela tych rozbudowanych sterowników... więc troszkę o nich wiem  :laugh:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu drogi... tak się składa że brałem czynny udział we współtworzeniu z Piotrem Musiałem czyli właścicielem Pamela tych rozbudowanych sterowników... więc troszkę o nich wiem  :laugh:

I chwałą ci za to ,ale co to ma do mojej oferty sprzedaży  - jeżeli twierdzisz że ta konfiguracja jest do kupienia za 400 zł  -to pokaż mi gdzie i sprzedam za 400 - jakoś przeżyję różnicę ale bardzo Cię proszę nie pisz bzdur  bo matematyka jest jedna  .

Nie mam zamiaru dalej polemizować co do tego za ile można kupić - jeżeli ktoś będzie zainteresowany poda swoją cenę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.