Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Problemy z puszkami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 7241 postów

Napisano 01 kwi 2019 - 20:08

Dla puszkarzy co to się czają czy z Puszkopolem interes ubić :cool:

Gdzieś kiedyś czytałem narzekanie na Puszkopol, pogniecione puszki itp.

Zamówiłem pierwszy raz 100 puszek 450 g (minimalne zamówienie u nich).

Dziś przyszły(czekałem tydzień), było ich 108+pokrywki i tylko dwie zgniecione, ale zgniecione na tyle, że raczej da się je zamknąć( ręką poprawiłem, a ranty jutro kombinerkami naprostuję).

Znaczy się jest oki :D

#2 Marek z Bielska

Marek z Bielska

Weteran

• **VIP**
  • 2215 postów
  • MiejscowośćBielsko-Biala

Napisano 03 kwi 2019 - 20:35

Wojtek potwierdzam z Panem Zbyszkiem z Puszkopolu nie miałem problemów,uczciwy,zapracowany gość polecam z całego serca.

Uważajcie na gościa z gminy Nozdrzec,mnie wpakował na 320 puszek około 120 puszek uszkodzonych (uszkodzone zapakował już od siebie),zaznaczam przesyłka karton przyszły bez uszkodzeń,po zgłoszeniu sprawy powiedział mi że przy kurierze miałem sprawdzać Każdą puszkę i spisać protokuł szkody (brak uszkodzenia opakowania zewnetrznego powoduje odmowe z przyczyn złego zapakowania przez sprzedającego),kazał sobie abym mu zdjęcia puszek robił,wysłałem do niego uszkodzone puszki i co, gość perfidnie mówi iż te pogięte puszki da się normalnie wykorzystać,na pytanie co zamierza z tym zrobić ....odeśle mi je z powrotem (ja złomu nie potrzebuje).Pan Paweł to Pan bez tożsamości i braku odpowiedzialności moralności jakiejkolwiek.....170zl poszło się.....

Zachowaj mnie Panie Boże od takich ludzi nie polecam w szczególności iż puszki nie wiem gdzie przechowuje,ale wysyła brudne,wstyd to mało powiedzieć.

Użytkownik Marek z Bielska edytował ten post 03 kwi 2019 - 20:36

#3 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27598 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 03 kwi 2019 - 20:40

Zachowaj mnie Panie Boże od takich ludzi nie polecam w szczególności iż puszki nie wiem gdzie przechowuje,ale wysyła brudne,wstyd to mało powiedzieć.

Po prostu uważaj u kogo kupujesz. Czytaj opinie i komentarze innych, no i sprawdzaj zawartość paczki po dostarczeniu.

#4 Marek z Bielska

Marek z Bielska

Weteran

• **VIP**
  • 2215 postów

Napisano 03 kwi 2019 - 20:52

Maxell powiem tak gdyby to było 10% puszek z całości machnął bym ręką,dwa razy kupiłem i za drugim razem mnie wyruchał.....,

Pan tak wycwanił się iż wystawia puszki po jednej sztuce,a przesyłka 26zl,dlatego aby wiekszą ilość ludzie zamawiali na telefon prosty i tani myk,nie jestem pierwszym i ostatnim no trudno pozostałe puszki wyszły mnie sporo drożej ot co.....

#5 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27598 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 04 kwi 2019 - 09:04

Daj mu negatywną ocenę - dokladnie opisz sytuację. Można też skrobnąc coś do administracji allegro.

#6 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5165 postów
  • MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja

Napisano 04 kwi 2019 - 09:16

Przepraszam, a o którego konkretnie to sprzedawcę chodzi, ponieważ nie mogę znaleźć takiej oferty ani też  sprzedawcy z gminy Nozdrzec ?

Użytkownik sverige2 edytował ten post 04 kwi 2019 - 09:17

#7 Marek z Bielska

Marek z Bielska

Weteran

• **VIP**
  • 2215 postów

Napisano 04 kwi 2019 - 10:09

Daj mu negatywną ocenę - dokladnie opisz sytuację. Można też skrobnąc coś do administracji allegro.

No wlasnie nie da się,gdyż zamówienie było telefoniczne,a wystawianie aukcji na jedną sztuke puszki to jest tylko dla niego reklama (wie że nikt nie zakupi 1 szt.puszki),a kupującego uwali,nie mam już ochoty zakrzątać sobie głowy tą sprawą,z tego co widzę uwalił innych także.

Przepraszam, a o którego konkretnie to sprzedawcę chodzi, ponieważ nie mogę znaleźć takiej oferty ani też  sprzedawcy z gminy Nozdrzec ?

napisałem ci na pw.

#8 wróbel75

wróbel75

Weteran

• Użytkownicy
  • 1701 postów
  • Miejscowośćzachodniopomorskie

Napisano 04 kwi 2019 - 11:31

No wlasnie nie da się,gdyż zamówienie było telefoniczne,a wystawianie aukcji na jedną sztuke puszki to jest tylko dla niego reklama (wie że nikt nie zakupi 1 szt.puszki),

Wszystko się da.

Ja w takich sytuacjach klikam "kup teraz" 1szt. i wystawiam negatywa (bez kończenia tej transakcji) Nie interesuje mnie wtedy że płaci prowizję od sprzedaży ja za to nie płacę.

Negatywy są ważne - bo sam kupując kieruję się opiniami.

Kiedyś była taka polityka że każdy oceniał każdego, część osób nie wpisywała nic lub na odczepnego pozytyw aby samemu nie otrzymać negatywa. Ja mam taki charakter że mogłem otrzymać zwrotnego negatywa ale wpisywałem prawdę. Uważam że mobilizuje to sprzedających do poprawy lub znikają z rynku. Nie możemy płacić za buble i udawać że nic się nie stało.

Kolejna sprawa to "dogadywanie się" przez telefon -ale prośba o wstawienie tego na "aukcję dedykowaną" (konkretna ilość tylko dla Ciebie) - jeśli odmówi to znaczy że ma coś na sumieniu (no chyba że to Ty negocjujesz rabaty i rezygnujesz świadomie z bezpieczeństwa zakupu - w takiej sytuacji sprawdzają się sprzedawcy z polecenia).

sverige2, dnia 04 Kwie 2019 - 10:16, napisał: Przepraszam, a o którego konkretnie to sprzedawcę chodzi, ponieważ nie mogę znaleźć takiej oferty ani też sprzedawcy z gminy Nozdrzec ? napisałem ci na pw.

No i jak się ustrzec skoro piszecie na PW?!

Napisz tutaj że: "kupiłem u tego czy tamtego z takim nickiem i jestem niezadowolony". Masz prawo się chwalić że coś od kogoś kupiłeś. Masz też prawo mieć swoje odczucia które opisujesz. Przecież nikogo nie oczerniasz tylko piszesz o sobie i swoim zakupie. ;)

z tego co widzę uwalił innych także.

I dlatego trzeba otwarcie walczyć z dziadostwem

Użytkownik wróbel75 edytował ten post 04 kwi 2019 - 11:32

#9 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27598 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 04 kwi 2019 - 11:38

Napiszcie kto konkretnie, by nasi konserwiarze uniknęli w przyszłości nietrafionych zakupów.

#10 piksiak

piksiak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1268 postów
  • MiejscowośćKielce

Napisano 04 kwi 2019 - 12:29

Ja ostatnio kupiłem coś na allegro i teraz klika się w gwiazdki. Jako, że była opłata za przesyłkę dałem 4 gwiazdki reszta 5 (max) ale coś mi się kliknęło inaczej przy opisie i wyszło 4 gwiazdki. Chłop tak się wku...., że myślałem, że przyjedzie i mi wiecie co :D zrobi. czyli te komentarze i oceny są dla nich bardzo ważne.

#11 Todek

Todek

Weteran

• Użytkownicy
  • 1522 postów

Napisano 04 kwi 2019 - 22:05

Napiszcie kto konkretnie, by nasi konserwiarze uniknęli w przyszłości nietrafionych zakupów.

Dokładnie. Nie rozumiem Marek dlaczego ukrywasz jakiegoś oszusta.

#12 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 7241 postów

Napisano 05 kwi 2019 - 05:50

Wyraźnie zaznaczam, że nie jestem pewien, ALE chyba chodzi o tego sprzedawcę :

https://allegro.pl/o...9x63-7949028045

#13 wróbel75

wróbel75

Weteran

• Użytkownicy
  • 1701 postów

Napisano 05 kwi 2019 - 09:57

Wyraźnie zaznaczam, że nie jestem pewien, ALE chyba chodzi o tego sprzedawcę : https://allegro.pl/o...9x63-7949028045

Jak donoszą niezależne źródła masz rację Zbóju :) Na 9 sprzedaży przez Allegro ma 2 negatywy. Sporo.

Napisałem do tego Pana że jestem zainteresowany kupnem 100szt. Zobaczymy co odpisze.

Powiadomienie Allegro poskutkuje co najwyżej tym, że zablokują mu konto a on otworzy nowe, z nową nazwą i tylko starzy klienci niechcący się natną ponownie na zakupie. To już lepiej zakończyć sprawę negatywem i trzymać wroga blisko siebie :)

Tu już wiemy o kogo chodzi, więc może nasi to przeczytają i się ustrzegą.

#14 Sla100

Sla100

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 527 postów
  • MiejscowośćGdynia

Napisano 05 kwi 2019 - 11:36

Jest jeszcze taka opcja tylko ze trzeba odrazu zamowc 245 szt. No ale cena jest przystepna

https://dd-24.pl/pl/...245-sztuk-/1020

Użytkownik Sla100 edytował ten post 05 kwi 2019 - 11:37

#15 wróbel75

wróbel75

Weteran

• Użytkownicy
  • 1701 postów

Napisano 05 kwi 2019 - 14:34

Zobaczymy co odpisze.

He,he Dobry jest.

Właśnie odpisał: Proszę dzwonić i nr.tel. :thumbsup:

Ok. Ja nie puszkuję (jeszcze), ale SiB-y omijajcie tego Pana szerokim łukiem ;)

#16 Marek z Bielska

Marek z Bielska

Weteran

• **VIP**
  • 2215 postów

Napisano 05 kwi 2019 - 20:20

Zobaczymy co odpisze.

He,he Dobry jest.

Właśnie odpisał: Proszę dzwonić i nr.tel. :thumbsup:

Ok. Ja nie puszkuję (jeszcze), ale SiB-y omijajcie tego Pana szerokim łukiem ;)

Wszystko w temacie stary lis.....za pierwszym razem wyśle może dobre puszki,a potem przypakuje złomem,być może nawet tymi ze zwrotu... mistrz,oby za moją krzywdę zapalenia jaj dostał

#17 MariuszB

MariuszB

Weteran

• Użytkownicy
  • 2251 postów
  • MiejscowośćZachodniopomorskie Zdroje

Napisano 05 kwi 2019 - 20:41

Po co się stresować, zmówić za pobraniem z możliwością sprawdzenia przesyłki, jeżeli nie chce wysłać to kupować w innym miejscu.

#18 Todek

Todek

Weteran

• Użytkownicy
  • 1522 postów

Napisano 05 kwi 2019 - 22:44

yraźnie zaznaczam, że nie jestem pewien, ALE chyba chodzi o tego sprzedawcę : https://allegro.pl/o...9x63-7949028045

Tak. Chodzi o tego sprzedawcę. Rozmawiałem dzisiaj z Markiem i w jego imieniu potwierdzam.

#19 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 7241 postów

Napisano 06 kwi 2019 - 04:08

Puszki 300 g kupuję u tego sprzedawcy https://allegro.pl/o...easy-7458013859

Kupowałem u niego już chyba 5 razy i ani jedna puszka nie była felerna.

Puszki 450 g to polecam puszkopol.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#20 Maciekzbrzegu

Maciekzbrzegu

Weteran

• Użytkownicy
  • 2875 postów
  • MiejscowośćBrzeg

Napisano 06 kwi 2019 - 06:26

Temat przeczytałem pobieżnie. to taki Janusz biznesu. Niestety wielu takich. Zarabianie dla nich to nie marża za dostarczony do zadowolonego klienta towaru, tylko okradanie konsumenta.
Wypadało by u gościa pozamawiac towar za pobraniem i odmówić odbioru. Parę razy zapłacił by to by może zmadrzał. tylko jest jeden problem trzeba mieć mentalność Janusza. Nie każdy ma. Ala "reklama" na forum + fb mam nadzieję że wyeliminuje Go. Jak pisałem sprawa mnie nie dotyczy ale nie nawidzę oszustów.

Użytkownik Maciekzbrzegu edytował ten post 06 kwi 2019 - 06:37

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych