Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Problemy z puszkami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5166 postów
  • MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja

Napisano 06 kwi 2019 - 07:42

Jak pisałem sprawa mnie nie dotyczy ale nie nawidzę oszustów.

Mam dokładnie tak samo  :thumbsup: . Takich "lewych cwaniaczków z miodem w uszach" należy tępić bez najmniejszych skrupułów !!!

#22 Olek.P

Olek.P

Weteran

• Użytkownicy
  • 1163 postów
  • MiejscowośćLeverkusen

Napisano 06 kwi 2019 - 10:03

Ja  mysle ze to wina gonitwy za "taniocha ". Nikt nie chce wydac troche wiecej i otrzymac dobry towar,jak to mowia zaplacisz to masz,nie zaplacisz to nie masz !!

Jak ktos jest tak naiwny,ze za "marne " grosze oczekuje TOP Produkt  to jest moim zdaniem w bledzie,i sam sobie winny.

Dotyczy to prawie wszystkiego co kupujemy, nie chcemy placic (wydac wiecej pieniedzy ) a puzniej jamrowac ze towar taki albo siaki.  ………

Ps.sprawa mnie tez dotyczy   ;)

#23 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5166 postów

Napisano 06 kwi 2019 - 10:15

Przecież "on" wcale nie oferuje żadnej "taniochy", i o tym właśnie mowa. Puszkopol sprzedaje bardzo dobry produkt, a i ten drugi sprzedawca też:

https://www.olx.pl/o...html#63cb198534

Ceny są wszędzie podobne, a oszuści na tym korzystają, ten "pocztabimber" jest na Allegro od lat .

#24 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27604 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 06 kwi 2019 - 10:39

Nie reklamuj puszkopolu, bo też gostek ma co nieco za uszami.

#25 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5166 postów

Napisano 06 kwi 2019 - 11:14

Nie reklamuję nikogo Maxellu, literalnie nikogo, a z Puszkopolem mam tylko dobre doświadczenia, tak samo jak z ta drugą firmą też, więc sorry very, ale mówię po prostu zawsze szczerze i otwarcie, ponieważ nigdy nie kombinuję i niczego nie ukrywam. W biznesie należy być zawsze uczciwym, tak już mam :D . Masz coś  do Puszkopolu, to też pisz otwarcie, bez obaw,i bez "ogródków i opłotków" :D, wtedy nie ma niedomówień i zbędnych domysłów :D .

#26 gluszec

gluszec

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 341 postów
  • MiejscowośćŚląsk Cieszyński

Napisano 06 kwi 2019 - 11:49

Nie reklamuję nikogo Maxellu, literalnie nikogo, a z Puszkopolem mam tylko dobre doświadczenia, tak samo jak z ta drugą firmą też, więc sorry very, ale mówię po prostu zawsze szczerze i otwarcie, ponieważ nigdy nie kombinuję i niczego nie ukrywam. W biznesie należy być zawsze uczciwym, tak już mam :D . Masz coś  do Puszkopolu, to też pisz otwarcie, bez obaw,i bez "ogródków i opłotków" :D, wtedy nie ma niedomówień i zbędnych domysłów :D .

Moje doświadczenia z Puszkoplem też są dość słabe - zamówiony towar dostałem "juz" po 4 miesiącach - ale uczciwie muszę przyznać, iż za przesyłkę i puszki policzyli "w dół" z uwzględnieniem dość poważnej zwłoki z dostawą. Może to były "przejściowe" problemy i obecnie jest lepiej, ja jednak zbyt optymistycznie nie wspominam tego zakupu.

#27 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27604 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 06 kwi 2019 - 12:03

Masz coś do Puszkopolu, to też pisz otwarcie, bez obaw,i bez "ogródków i opłotków" , wtedy nie ma niedomówień i zbędnych domysłów .

Zbastuj nieco Kolego i pisz w swoim imieniu. Ja niedawno na temat współpracy z  puszkopolem pisałem, zdania nie zmieniam i nie mam zamiaru do tego wracać. 

#28 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5166 postów

Napisano 06 kwi 2019 - 12:22

Masz coś do Puszkopolu, to też pisz otwarcie, bez obaw,i bez "ogródków i opłotków" , wtedy nie ma niedomówień i zbędnych domysłów .

Zbastuj nieco Kolego i pisz w swoim imieniu.

Właśnie dokładnie to robię całe życie, i nie mam zamiaru inaczej, za stary już jestem. Miałem z Puszkopolem tylko dobre doświadczenia, to nie będę kłamał że mnie facet zwiódł, okłamał czy "oszwabił". Większość swego życia, aż do czasu emerytury prowadziłem własny "biznes", nie taki wcale malutki, i wiem co znaczy uczciwość w tej materii, sory very, ale na stare lata się nie zmienię .

Użytkownik sverige2 edytował ten post 06 kwi 2019 - 12:32

#29 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27604 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 06 kwi 2019 - 12:44

No to zakończ już dyskusję, gdyż zaczyna robić się tasiemiec reklamowy.

#30 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5166 postów

Napisano 06 kwi 2019 - 13:08

Yes Szefie :D.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#31 Maxell