Skocz do zawartości

Meater +


bilu72

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Test termometru online podczas parzenia szynki(temperatura otoczenia jest mierzona między lustrem wody a pokrywą,natomiast temperatura wody wynosi 85 st.C)

https://cooks.cloud.meater.com/cook/272e782e-57df-441c-b4e2-2565c9d3be68

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten termometr (model bez plusa ) od ponad roku, wszystko OK

Jak dokupisz stacje WiFi zakres odległości zwiększy się na cały świat

Oprócz standardu BQQ świetnie nadaj się do SV, po prostu pakujesz go w woreczek razem z mięsem i zamykasz

Edytowane przez TOSHIBA

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten termometr (model bez plusa ) od ponad roku, wszystko OK

Jak dokupisz stacje WiFi zakres odległości zwiększy się na cały świat

Oprócz standardu BQQ świetnie nadaj się do SV, po prostu pakujesz go w woreczek razem z mięsem i zamykasz

Stacji nie posiadam na chwilę obecną jest mi nie potrzebna,natomiast mam problem z drugim termometrem (model bez +)niemogę się z nim połączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem ten problem, Amerykanie napisali wtedy program pod OS /  bluetooth a na Androida / bluetooth była proteza która miała własnie problemy z nowszymi wersjami bluetooth 

Na starym telefonie bardzo ładnie działa, ale go nie abgrejtuje, na pozostałych ten sam problem, nie chce się łączyć lub zrywa.

Dokupiłem stacje WiFi i nie ma żadnego problemu na wszystkich telefonach

A przy okazji zwiększył się zasięg, co bardzo jest przydatne przy wielogodzinnej pracy z SV

Edytowane przez TOSHIBA

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem ten problem, Amerykanie napisali wtedy program pod OS /  bluetooth a na Androida / bluetooth była proteza która miała własnie problemy z nowszymi wersjami bluetooth 

Na starym telefonie bardzo ładnie działa, ale go nie abgrejtuje, na pozostałych ten sam problem, nie chce się łączyć lub zrywa.

Dokupiłem stacje WiFi i nie ma żadnego problemu na wszystkich telefonach

A przy okazji zwiększył się zasięg, co bardzo jest przydatne przy wielogodzinnej pracy z SV

Połączyłem z S7 edge i teraz jest ok na Note9

Nie mróga tylko dioda tak jak w +

post-63315-0-70545200-1577289306_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, filmy już oglądałem, ale bardziej interesuje mnie realna opinia użytkownika.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Ciekawy termometr, ciekaw jestem jak wygląda ładowanie z tej jednej baterii, na jaki czas wystarcza bateria i ile czasu można używać bez ładowania

Pytam użytkowników bo specyfikacje czytałem.

Teraz kosztuje 399 zł a jak to wyglądało rok temu?

 

Jeszcze pytanie o stacje wifi, jak to wygląda i jaki koszt bo nic nie mogę w necie znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane techniczne znam chciałem się dowiedzieć ile mają wspólnego z prawdą i jak to jest z tym wifi?

Zasięg tak jak w opisie około 10m dla Meater natomiast Meater+ 50m.

Czas pracy wg.producenta 24 godz.na jednym ładowaniu ja osobiście nie testowałem.

Testowałem w szybkowarze,nie stracił komunikacji jednak olej bardzo szybko się nagrzewał dlatego zakończyłem test przy temp.otoczenia 112-113 st.C

Cena termometru jest wysoka ale można czasem kupić w przyzwoitej cenie.Posiadam obydwa ale gdybym miał kupić ponownie to tylko Meater+

Wszystkich jego możliwosci jeszcze nie testowalem.Jego minusem jest to że można go ładować przez 1000 cykli wg.danych producenta co potem nie wiem.

post-63315-0-31414700-1587289160_thumb.jpg

post-63315-0-91687800-1587289178_thumb.jpg

post-63315-0-71879200-1587289204_thumb.jpg

post-63315-0-47905800-1587289232_thumb.jpg

post-63315-0-41878200-1587289257_thumb.jpg

post-63315-0-08251900-1587289278_thumb.jpg

post-63315-0-02421300-1587289310_thumb.jpg

post-63315-0-18430000-1587289332_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego minusem jest to że można go ładować przez 1000 cykli wg.danych producenta co potem nie wiem.

 

Potem trzeba mieć sprytne łapki, rozebrać, sprawdzić jaki akumulatorek lub kondensator w nim siedzi, poszukać - zakupić nowy i wymienić.

Stawiam że jest tam kondensator.

Edytowane przez MariuszB

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że będzie proste lecz że prawdopodobnie możliwe  :) 

Wymieniałem już akumulatorki w różnych urządzeniach które były zgrzane, sklejone, lub tak złożone że rozebranie powodowało ich uszkodzenie, w wielu przypadkach dało radę wymienić.

 

Gdybym miał ten termometr to rozpracowałbym czy da radę wymienić, ale najczęściej pierwszy egzemplarz spisany jest na straty, choć nie zawsze, a dla testów nie wywalę 300 zł żeby to sprawdzić :tongue::D

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skonfigurowaniu łącza MEATER dla urządzenia MEATER / MEATER + należy się zalogować do chmury MEATER

 

Aby zalogować się lub zarejestrować w MEATER Cloud na urządzeniu mobilnym, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami

 

Otwórz aplikację MEATER

 

Przejdź do trybu ustawień w prawym dolnym rogu aplikacji

 

Przesuń w dół do sekcji Chmura MEATER

 

Wybierz opcję „Zaloguj się do MEATER Cloud”

 

Po zarejestrowaniu / zalogowaniu się do MEATER Cloud zaloguj się na to samo konto na obu urządzeniach mobilnych, postępując zgodnie z powyższą procedurą.

 

Teraz, gdy konfiguracja MEATER Cloud jest skonfigurowana, kiedy kucharz jest skonfigurowany, pozostaw jedno urządzenie w zasięgu Bluetooth urządzenia MEATER, upewniając się, że jest ono połączone z Internetem przez Wi-Fi lub komórkową transmisję danych. Za pomocą drugiego urządzenia możesz teraz iść w dowolne miejsce z połączeniem internetowym i odbierać informacje dla swojego kucharza za pośrednictwem chmury MEATER.

 

Jeśli posiadasz Blok MEATER, upewnij się, że Blok MEATER jest w trybie Wi-Fi i jest podłączony do Chmury MEATER, aby sprawdzić, czy Chmura MEATER jest aktywna, na ekranie symbol chmury powinien być wyraźny, po czym zaloguj się do MEATER Cloud przy użyciu tego samego procesu, co powyżej, teraz możesz skonfigurować kucharza i iść w dowolne miejsce z połączeniem internetowym z urządzeniem mobilnym i odebrać informacje dla swojego kucharza za pośrednictwem MEATER Cloud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

1000 cykli ładowania to 3 lata pracy bez przerwy, a w sumie więcej bo praca + ładowanie

Biorąc pod uwagę że np raz w tygodniu używamy to starczy na jakieś 25 lat, pod warunkiem że jest w tych danych trochę prawdy...

Pytałem o zgodność z prawdą specyfikacji bo ostatnio kupiłem mysz bezprzewodowa z akumulatorem i wg specyfikacji miała jedno ładowanie wystarczyć na 3 tygodnie a nie wystarcza na 3 dni.

Zasięg bluetooth trochę energii potrzebuje a akumulator malutki...

 

Rozumiem żeby korzystać z wifi trzeba poświęcić jedną komórkę jako stację, albo wydać ponad 1000 zł na bramkę "Block"

Edytowane przez Skalar50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam myszki bezprzewodowej MODECOM na baterię AA, jedna bateryjka wystarcz na kilka miesięcy intensywnego użytkowania. Przestałem używać akumulatorki, bo nie warto, zbyt krótko trzymają. Baterie "Aerocell" kupowane w Lidlu są tanie i bardzo dobrej jakości, używam je również do aparatu fotograficznego :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.