Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Kto posiada Dymbox'a?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 Muski

Muski
  • **VIP**
  • 8542 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:31

udzielenie 10% -wego rabatu dla chętnych
Dziwne - dla reklamy 10 % na 3 urządzenia - to jakas mikro kwota  - rozumiem gdyby chodziło o 90% rabatu  :facepalm: 

#22 janusz_p

janusz_p
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:32

Dziwne - dla reklamy 10 % na 3 urządzenia - to jakas mikro kwota - rozumiem gdyby chodziło o 90% rabatu :facepalm:
Ja rozumiem, że rabat miał być dla wszystkich kupujących z grupy.

#23 Atrax

Atrax
  • Użytkownicy
  • 247 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:35

Wynalazca życzy sobie za to ustrojstwo 150 pln. Widocznie 15 pln to za wielka strata dla niego  :facepalm:

#24 Maxell

Maxell
  • Moderatorzy
  • 30916 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:35

No przecież napisałem - z forum i grupy.

Kolega chyba nie za bardzo kuma sensu reklamy i jej miejsca w handlu. 

Użytkownik Maxell edytował ten post 13 gru 2019 - 11:36

#25 Maxell

Maxell
  • Moderatorzy
  • 30916 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:37

Chciałem Koledze pomóc, gdyż na naszej byłej grupie skopiowali Jego urządzenie i "grupowy" nim handluje. :D

#26 Atrax

Atrax
  • Użytkownicy
  • 247 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:41

Reklama dźwignią handlu :) Ale nic na siłe. A za "chwilę" będzie pełno podobnych urządzeń . Koledze pozostaje sukcesów życzyc 

#27 Muski

Muski
  • **VIP**
  • 8542 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:43

Dziwne - dla reklamy 10 % na 3 urządzenia - to jakas mikro kwota - rozumiem gdyby chodziło o 90% rabatu :facepalm:
Ja rozumiem, że rabat miał być dla wszystkich kupujących z grupy.

Tak wiem - dla wszystkich -  Nawet w MESLI mamy  :thumbsup:

#28 Romii

Romii
  • Użytkownicy
  • 516 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:44

Najprostsze rozwiązanie to pompkę od dymogeneratora do pokrywki pojemnika na zrębki przymocować :tongue:.

Będzie wibrować aż miło.

--

Romii

#29 Atrax

Atrax
  • Użytkownicy
  • 247 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:45

Najprostsze rozwiązanie to pompkę od dymogeneratora do pokrywki pojemnika na zrębki przymocować :tongue:.

Będzie wibrować aż miło.

--

Romii

Dokładnie :D może nie tak estetycznie ,ale za free :) 

Użytkownik Atrax edytował ten post 13 gru 2019 - 11:46

#30 Maxell

Maxell
  • Moderatorzy
  • 30916 postów

Napisano 13 gru 2019 - 11:46

Teraz mam do skończenia kilka ważnych projektów związanych ze stroną, ale po nowym roku wrócimy do tematu przyznawania rekomendacji WB dla najlepszych urządzeń stosowanych w domowym przetwórstwie mięsa (maszynki, nadziewarki, zgrzewarki itp.). Będzie okazja ubiegania się o stosowne rabaty.

#31 JaGra

JaGra
  • Użytkownicy
  • 3452 postów

Napisano 13 gru 2019 - 13:14

kiedy Kolega dojrzeje do umowy.

Poczekamy,zobaczymy. Wydaje mi się, że niedługo powinien dojrzeć. :D

#32 TOSHIBA

TOSHIBA
  • Użytkownicy
  • 3275 postów

Napisano 13 gru 2019 - 13:56

Wystarczy przymocowac na sztywno taki maly silniczek wibracyjny  ze zwyklym timerkiem perjodycznym (cyklicznym) i wszystko.

Mialem od lat w starym Borniaku nigdy mi sie nie zawiesily wiorki, w nowym tez zamontuje.

Ja kupilem na jakims Chinskim portalu za 2 USD, ale w Europie i Polsce tez sa dostepna za podobna cene, np:

https://botland.com....niki-wibracyjne

Załączony plik  222.JPG   14,6 KB   19 Ilość pobrań

Załączony plik  111.JPG   17,96 KB   19 Ilość pobrań

Załączony plik  333.JPG   30,56 KB   18 Ilość pobrań

Użytkownik TOSHIBA edytował ten post 13 gru 2019 - 14:05

#33 Maniac

Maniac
  • Zbanowani
  • 19 postów

Napisano 13 gru 2019 - 14:41

Teraz mam do skończenia kilka ważnych projektów związanych ze stroną, ale po nowym roku wrócimy do tematu przyznawania rekomendacji WB dla najlepszych urządzeń stosowanych w domowym przetwórstwie mięsa (maszynki, nadziewarki, zgrzewarki itp.). Będzie okazja ubiegania się o stosowne rabaty.

Czyli jak Ty im przyznasz certyfikat, to Dymbox obniży cenę? Pytam, bo jestem bliski zakupu. 

#34 Maxell

Maxell
  • Moderatorzy
  • 30916 postów

Napisano 13 gru 2019 - 14:58

Sprawa przyznania certyfikatu będzie zależała od opinii forowiczów użytkujących dany sprzęt. Nie jest powiedziane, że będzie to Dymbox.

#35 jacekw21

jacekw21
  • **VIP**
  • 1104 postów

Napisano 13 gru 2019 - 15:25

No to wiem już co za gadżet i ile kosztuje do mnie kolega też się uśmiechnął z prośbą o reklamę  ;)

#36 quadro555

quadro555
  • Użytkownicy
  • 472 postów

Napisano 14 gru 2019 - 21:40

ode mnie nie ma miejsca na przyznanie czegokolwiek dymbox' owi. używam od czerwca  i coraz więcej problemów

#37 Bart B

Bart B
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 gru 2019 - 12:47

Ja mam. I dzis 3 raz w uzyciu. Zrebki sie zawieszaja co bym nie robil. Ale wszedlem na temat "dymbox modyfikacje" i bynio1111 podal rozwiazanie tego problemu, sprawdz.

#38 pawelwoblerek

pawelwoblerek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 lut 2020 - 22:01

Dobry wieczór,

Dymbox się zawiesza, zwłaszcza przy wędzeniu w chłodniejszych porach roku jesień, zima wiosna. Problem polega na tym, że na skutek znacznej różnicy temperatur w dymboxie kondensuje się para wodna co powoduje zawilgocenie zrębków, a w rezultacie ich zawieszanie. Problem szczególnie pojawia się jeśli wsypie się dużo zrębków do dg. Rozwiązaniem problemu jest wsypywanie małej ilości zrębków i sukcesywne ich uzupełnianie. Osobiście zasypuję zrębkami dg  2-3 cm powyżej rurki powietrznej. Wówczas zrębka się nie zawiesza, tylko trzeba ją sukcesywnie uzupełniać.

Użytkownik pawelwoblerek edytował ten post 29 lut 2020 - 22:01

#39 pape

pape
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 27 mar 2020 - 20:38

Mam Dymboxa tak 8 -9 lat. Wędzę sporadycznie. Od lat miałem problemy z pompką - oryginalna zaczęła szwankować, kupiłem kilka i z każdą było kiepsko. Ostatnio zadzwoniłem do Dymboxa po poradę i dostałem za darmo nową pompkę. Nie kwestionuję, że się zawiesza i brudzi dyszę, ale serwis na duży +.

#40 robert4you

robert4you
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 27 mar 2020 - 23:36

Na wieszające się zrębki najlepszy jest wibrator. Można tanio samemu zrobić i problem rozwiązany na 100%

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych