Skocz do zawartości

Kto posiada Dymbox'a?


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Dziwne - dla reklamy 10 % na 3 urządzenia - to jakas mikro kwota - rozumiem gdyby chodziło o 90% rabatu :facepalm:
Ja rozumiem, że rabat miał być dla wszystkich kupujących z grupy.

 

Tak wiem - dla wszystkich -  Nawet w MESLI mamy  :thumbsup:

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam do skończenia kilka ważnych projektów związanych ze stroną, ale po nowym roku wrócimy do tematu przyznawania rekomendacji WB dla najlepszych urządzeń stosowanych w domowym przetwórstwie mięsa (maszynki, nadziewarki, zgrzewarki itp.). Będzie okazja ubiegania się o stosowne rabaty.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiedy Kolega dojrzeje do umowy.

Poczekamy,zobaczymy. Wydaje mi się, że niedługo powinien dojrzeć. :D

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przymocowac na sztywno taki maly silniczek wibracyjny  ze zwyklym timerkiem perjodycznym (cyklicznym) i wszystko.

Mialem od lat w starym Borniaku nigdy mi sie nie zawiesily wiorki, w nowym tez zamontuje.

Ja kupilem na jakims Chinskim portalu za 2 USD, ale w Europie i Polsce tez sa dostepna za podobna cene, np:

https://botland.com.pl/pl/256-silniki-wibracyjne

post-40314-0-64752300-1576241748.jpg

post-40314-0-90796200-1576241767_thumb.jpg

post-40314-0-11035100-1576241919_thumb.jpg

Edytowane przez TOSHIBA

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam do skończenia kilka ważnych projektów związanych ze stroną, ale po nowym roku wrócimy do tematu przyznawania rekomendacji WB dla najlepszych urządzeń stosowanych w domowym przetwórstwie mięsa (maszynki, nadziewarki, zgrzewarki itp.). Będzie okazja ubiegania się o stosowne rabaty.

 

Czyli jak Ty im przyznasz certyfikat, to Dymbox obniży cenę? Pytam, bo jestem bliski zakupu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa przyznania certyfikatu będzie zależała od opinii forowiczów użytkujących dany sprzęt. Nie jest powiedziane, że będzie to Dymbox.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobry wieczór,

Dymbox się zawiesza, zwłaszcza przy wędzeniu w chłodniejszych porach roku jesień, zima wiosna. Problem polega na tym, że na skutek znacznej różnicy temperatur w dymboxie kondensuje się para wodna co powoduje zawilgocenie zrębków, a w rezultacie ich zawieszanie. Problem szczególnie pojawia się jeśli wsypie się dużo zrębków do dg. Rozwiązaniem problemu jest wsypywanie małej ilości zrębków i sukcesywne ich uzupełnianie. Osobiście zasypuję zrębkami dg  2-3 cm powyżej rurki powietrznej. Wówczas zrębka się nie zawiesza, tylko trzeba ją sukcesywnie uzupełniać.

Edytowane przez pawelwoblerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam Dymboxa tak 8 -9 lat. Wędzę sporadycznie. Od lat miałem problemy z pompką - oryginalna zaczęła szwankować, kupiłem kilka i z każdą było kiepsko. Ostatnio zadzwoniłem do Dymboxa po poradę i dostałem za darmo nową pompkę. Nie kwestionuję, że się zawiesza i brudzi dyszę, ale serwis na duży +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dymbox bez konstrukcyjnej przeróbki, jest tylko zwyczajnym bublem który zamiast dawać przyjemność wędzenia, daje nerwy i ustawiczne zawieszanie się zrębków. Kiedyś jeszcze na samych początkach jego produkcji i sprzedaży na Allegro, dzwoniłem i rozmawiałem osobiście z producentem, wskazując mu na błędy wymagające zmian. Oświadczył że o tym wie, ale zmian nie dokonał bo to zbytnio komplikuje produkcją i podraża koszty. Dalej więc, po dzień dzisiejszy robi bule, a nieświadomi naiwni dają się na ten "Błyszczący badziew" nabrać, a później szukają pomocy na forum. Jak należy dokonać tych zmian aby kolegom pomóc a DG nadawał się do wędzenia, już wielokrotnie było na forum przerabiane :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Jak ktoś zainteresowany to nawet rysunki mi gdzies zostały.
Oczywiście jestem ;)  

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki. Zrobiłem to i wczoraj dopiero miałem czas testować ,przez 3h dymiło elegancko i zrębki ani razu się nie zawiesiły puki co jestem z tego mega zadowolony. Pozdrawiam wszystkich.

Daj jakieś namiary co kupiłeś, gdzie i może jakieś zdjęcia.

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.