Skocz do zawartości

Gorczyca biała w kiełbasie


gollum

Rekomendowane odpowiedzi

Pisz. Nie każdy czuje ten posmak. Na pewno zawsze przewrażliwione podniebienie "producenta". :D

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Z życia wiem, że tylko Ty czujesz. :D Nawet się nie obejrzysz, a po kiełbasie zostaną wspomnienia.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No wpierdzielają jak diabły
:thumbsup:  :clap: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę spróbować na Wielkanoc gumofilca uwędzić :-P

Zeżrą, wiem z własnego doświadczenia, tylko zapakuj go w wołową kątnicę to nie poznają się :tongue::D :D

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiem że spieprzyłem

 

:) raczej zgorczyczyłeś... :thumbsup:

Jak się zajadają to się nie trap...

Warto zakiedyś przyprawy odważyć i do torebki/pojemnika... Traktować to jako odrębną czynność...potem wszystko do mięcha na raz...

Max chyba dałem 7/8 gr gorczycy na kg... standardowo daję 5 gr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze naważam przyprawy przed przygotowaniem farszu i po kolei wsypuję do jednego pojemniczka, przygotowując taką gotową "mieszankę". Osobiście pomaga mi to w pomijaniu, bądź dublowaniu przypraw. 

To jest nas co najmniej dwóch  :D

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zawsze naważam przyprawy przed przygotowaniem farszu i po kolei wsypuję do jednego pojemniczka, przygotowując taką gotową "mieszankę". Osobiście pomaga mi to w pomijaniu, bądź dublowaniu przypraw. 

To jest nas co najmniej dwóch  :D

 

Zapewne jest nas więcej bo ja robię identycznie od czasu jak zdublowałem chili :D

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu dałem dwa razy no. Zdawało mi się że nie dawałem a jednak i dowaliłem drugi raz. Dopiero dzisiaj na przekroju widzę że nie tak plus ten smak... Przeliczyłem paczuszki z gorczycą i włala misiu :-(

 

Miało być 5g na kg.

Jak moi kuzyni wędzili i przy okazji zapijali, to wędzonki były czarne oczywiście spieczone, a jak próbowałem delikatnie powiedzieć, że im nie wyszło to usłyszałem:

"my takie lubimy". W razie czego wiesz co powiedzieć  ;), gdyby komuś coś nie pasowało  :thumbsup:

wieloś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.