Skocz do zawartości

Keto, LCHF


Gość Efffa

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo, że widzicie w kąciku różne cuda wianki, słodkie wypieki, węglowodany to jednak moja dietka wygląda inaczej od ponad roku. Na większość tych rzeczy z kącika to ja spoglądam tylko, ewentualnie upajam się zapachem :)

 

No to tak: omleciki jajeczne, butter chicken, jaja na szpinaku... To tak na dobry początek :D104c784be52a11d125867e9af1d0ec0f.jpg1542d9c73b4b0f91b889e2568109bbc2.jpgbebe0d54f4d3ec7a374ddb7aecb2f192.jpg3755ad1ad93198f0bc1199e7509024cf.jpg77e4ab547ccc342b606be454052f9db8.jpg

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 12 sty 2020 - 22:26]

Schab duszony i makaron z cukinii :) plus zielskoff2c7299f6acf810970525bb620d3074.jpgda345b0211a77d25bcf7bf4314042a95.jpg

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz to ciasta, które wypiekasz :D:facepalm::facepalm:

Żartuję oczywiście.... Dania wyglądają obłędnie :clap:

Haha a nawet przed chwilą dodałam ostatnio co z makiem na urodziny robiłam :D i akurat to uczknęłam :D ale teraz już nie będę grzeszyć, tzn piec i gotować dla rodzinki będę jak zawsze ale nie konsumować zresztą oni w większości jedzą to co ja.... Nie bawię się dla każdego co innego

 

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pomimo, że widzicie w kąciku różne cuda wianki, słodkie wypieki, węglowodany to jednak moja dietka wygląda inaczej od ponad roku.

Oniemiałam  :hmm: 

Sądziłam, że przewodzisz wszystkim  "słodkim dziurkom" na tym forum  :thumbsup:  :D

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

plus zielsko

Smacznie to wszystko wygląda, a to zielsko to co to jest?
Sałata zwykła lub mieszanka sałat polane oliwą, lub olejem z awokado, lub lnianym, do tego pomidor, ogórek lub papryka albo wszystkiego po trochu

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 13 sty 2020 - 00:46]

 

Pomimo, że widzicie w kąciku różne cuda wianki, słodkie wypieki, węglowodany to jednak moja dietka wygląda inaczej od ponad roku.

Oniemiałam :hmm:

Sądziłam, że przewodzisz wszystkim "słodkim dziurkom" na tym forum :D

Hehe nie zmienia to faktu, że lubię :)

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, współczuję, to takie... lizanie przez szybę lub zbieranie i jedzenie okruchów... ale trzymam kciuki abyś jadła wszystko na co najdzie Cię ochota... i to w miarę szybko bo się dziewczyno wykończysz samymi zapachami  ;)  :D 

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój styl odżywiania trochę przypomina mi dobieranie składników według pewnych zasad grupy na Fb,a konkretnie mowa tutaj o SW. (nazwa w skrócie) Nie jest to dieta cud tylko sposób odżywiania. Zapewniam że daje super efekty. Tylko trzeba zmienić nieco sposób dobierania składników i przestawić nieco swoje dotychczasowe myślenie.
Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, współczuję, to takie... lizanie przez szybę lub zbieranie i jedzenie okruchów... ale trzymam kciuki abyś jadła wszystko na co najdzie Cię ochota... i to w miarę szybko bo się dziewczyno wykończysz samymi zapachami ;):D

No co Ty, nie ma czego współczuć. Akurat za mąką nie tęsknię, są jeszcze inne zamienniki :D

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 13 sty 2020 - 20:48]

Twój styl odżywiania trochę przypomina mi dobieranie składników według pewnych zasad grupy na Fb,a konkretnie mowa tutaj o SW. (nazwa w skrócie) Nie jest to dieta cud tylko sposób odżywiania. Zapewniam że daje super efekty. Tylko trzeba zmienić nieco sposób dobierania składników i przestawić nieco swoje dotychczasowe myślenie.

A rozwiń skrót SW. No dokładnie, to nie dieta cud tylko sposób odżywiania. Dobiera się tak, aby wszystkie parametry były uzupełnione, niczego nie brakowało organizmowi. I jaki pyszny to sposób.

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę to w skrócie. Powód jest taki że robiąc wczoraj tysiąc rzeczy na raz zalałam laptopa kawą i nie dziala mi kilka klawiszy,więc od razu przepraszam z góry jak gdzieś wkradnie się błąd,bo nienawidzę pisać z telefonu.

Ta grupa to Slimming World. Jest grupą zamkniętą,ale widziane są osoby nowe. Zresztą w tej grupie są również Nasi forumowicze.

Zasady odżywiania są zapisane tam w odpowiednich plikach. Trzeba je dokładnie przeczytać i pytać i czerpać doświadczenie od osób które pokazują fotki swoich dań łącznie z opisem.

Tak naprawdę możesz jeść wszystko ale są produkty które jesz w ograniczonej ilosci zastępując je warzywami,lub innymi produktami. Żeby dobrze zrozumieć działanie tego sposobu odżywiania musisz dokładnie przeczytać zasady. Jesz tyle razy ile chcesz..nie możesz mieć uczucia głodu. Porcję są bardzo duże ale składniki odpowiednio dobrane. I rzecz najważniejsza...dziennie trzeba wypić 1,5 l wody i to był dla mnie największy problem..latem owszem zimą gorzej. Powiem tylko że od 4 stycznia tamtego roku moja waga poszła w dół o 22 kg. Zostanę przy takim odżywianiu bo bardzo dobrze się czuję. Nie potrzebuje większego spadku wagi bo będę "wieszakiem" a nie o to mi chodziło.

Szkoda że nie mam Cię na Fb..chętnie bym pomogła.

Jeszcze raz przepraszam za ewentualne błędy.

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę to w skrócie. Powód jest taki że robiąc wczoraj tysiąc rzeczy na raz zalałam laptopa kawą i nie dziala mi kilka klawiszy,więc od razu przepraszam z góry jak gdzieś wkradnie się błąd,bo nienawidzę pisać z telefonu.

Ta grupa to Slimming World. Jest grupą zamkniętą,ale widziane są osoby nowe. Zresztą w tej grupie są również Nasi forumowicze.

Zasady odżywiania są zapisane tam w odpowiednich plikach. Trzeba je dokładnie przeczytać i pytać i czerpać doświadczenie od osób które pokazują fotki swoich dań łącznie z opisem.

Tak naprawdę możesz jeść wszystko ale są produkty które jesz w ograniczonej ilosci zastępując je warzywami,lub innymi produktami. Żeby dobrze zrozumieć działanie tego sposobu odżywiania musisz dokładnie przeczytać zasady. Jesz tyle razy ile chcesz..nie możesz mieć uczucia głodu. Porcję są bardzo duże ale składniki odpowiednio dobrane. I rzecz najważniejsza...dziennie trzeba wypić 1,5 l wody i to był dla mnie największy problem..latem owszem zimą gorzej. Powiem tylko że od 4 stycznia tamtego roku moja waga poszła w dół o 22 kg. Zostanę przy takim odżywianiu bo bardzo dobrze się czuję. Nie potrzebuje większego spadku wagi bo będę "wieszakiem" a nie o to mi chodziło.

Szkoda że nie mam Cię na Fb..chętnie bym pomogła.

Jeszcze raz przepraszam za ewentualne błędy.

A to znam, ogólnie ja po prostu komponuje posiłki swoje na bazie mojego zapotrzebowania kcal oraz makro: białka, tłuszczy i węgli. Nie jem tylko cukrów i zbóż.

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ograniczam cukry, choć czasami pozwalam sobie na kawałek ciasta. Nie używam mąki pszennej, choć czasami piekę dla dzieci bułeczki. Nie katuje się makaronami z mąki razowej,bo zwyczajnie ich nie lubię, więc jem zwykłe. Często za to gości u mnie makaron ryżowy, kasze wszystkie oprócz mannej.Na śniadanie owsianka z owocami. Ciasta piekę często na spodzie z mąki ryżowej i kukurydzianej.
Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta grupa to Slimming World.

 

Anuś popatrzyłam ale nawet pomijającte  angielskojęzyczne to tych grup jest kilka - którą wybrać ?

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuś popatrzyłam ale nawet pomijającte angielskojęzyczne to tych grup jest kilka - którą wybrać ?

 

Zapewne chodzi o tą grupę.

https://www.facebook.com/groups/slimmingworldpopolsku/

Na tej grupie już jestem jakiś czas, ale póki co tylko czytam  :)

Edytowane przez chudziak

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga jak dla mnie najlepsza to Slimming World po Polsku. Osoby będące tam na grupie przygotowują z produktów dostępnych u nas. Inne grupy powstały w większości w Wielkiej Brytanii i korzystają z innych składników do przyrządzania potraw.

I jeszcze jedno..kto mnie zna wie że jestem cholernie zapracowaną osobą ale w większości posiłki mozna przygotować wcześniej co dla mnie jest dużym komfortem. Jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem. Zaznaczam że nie ćwiczę bo też nie mam na to czasu.

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Mskaron z cukini, sos a'la boloński, ser

A co na obiad?  :laugh:  

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mskaron z cukini, sos a'la boloński, ser :D dff564db0902d69133fa8b16b5e41e62.jpg

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

ja bym sie tym najadla ..bardzo lubie spagetti z cukini :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.