Skocz do zawartości

Internet mobilny bez umowy


drakoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

może ktoś się orientuje, szukam jakieś oferty z internetem mobilnym bez umowy. Internet ma być wykorzystywany w laptopie w podróży (tak wiem nie teraz ;)), ale nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem do końca jak to działa, są jakieś oferty bez umowy? dostaje karte SIM z jakimś limitem danych? czy potrzebuję do tego jakiś router? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz karte SIM Prepaid na pierwszej stacji benzynowej doładowujesz za ile chcesz i wszystko.

Robię tak jak wjeżdżam do Polski, przy wyjedzie wyrzucam, bo i tak za rok czy dwa nie będzie działać

W innych krajach (np na wakacjach)robię dokładnie tak samo, wychodzi najtaniej

Edytowane przez TOSHIBA

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz karte SIM Prepaid na pierwszej stacji benzynowej doładowujesz za ile chcesz i wszystko.

Robię tak jak wjeżdżam do Polski, przy wyjedzie wyrzucam, bo i tak za rok czy dwa nie będzie działać

W innych krajach (np na wakacjach)robię dokładnie tak samo, wychodzi najtaniej

Tego już chyba nie ma w PL..

Musisz sie zarejestrowac podajac dane z dowodu i staly adres zamieszkania..

Chyba ze sie coś zmienilo..

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musisz sie zarejestrowac podajac dane z dowodu i staly adres zamieszkania..

imię, nazwisko i PESEL wystarczy do zarejestrowania. Żadnych adresów.

Co do ofert - jeśli oglądasz/będziesz oglądał  youtube, netflix to opłaca się wziąć t-mobile supernet http://www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo

--

Romii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musisz sie zarejestrowac podajac dane z dowodu i staly adres zamieszkania.. Chyba ze sie coś zmienilo..
 

Bez wielkiego problemu na "obcy" dowód/paszport dostaje w Polsce karte SIM, ostatnio w sklepie żabka 

 

 

 

PESEL
 

Nie dotyczy "obcokrajowców" nie mam PESEL, jak "wyjeżdżałem" z Polski w latach 80 tych jeszcze tego nie było

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie dotyczy "obcokrajowców" nie mam PESEL, jak "wyjeżdżałem" z Polski w latach 80 tych jeszcze tego nie było

Obcokrajowcom bez PESEL spiszą nr paszportu.

--

Romii 

 

 

Dokładnie jak pisze Romii, również ja od kilku lat mam kartę T-mobile i doładowuję po przyjeździe do Polski w byle jakim sklepie czy na stacji benzynowej za kwotę 25 zł. mam w tym 10 GB internetu, zachowując cały czas ten sam numer telefonu, bo karta jest ważna przez 1 rok od czasu ostatniego doładowania. Bardzo wygodna sprawa :D:thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sverige ja kupowalam wczesniej tez ale dzis wcale sie nie oplaca , bo mozesz korzystac ze swojego szwedzkiego internrtu w roaming 


[Dodano: 26 mar 2020 - 10:46]

 

 

Bez wielkiego problemu na "obcy" dowód/paszport dostaje w Polsce karte SIM, ostatnio w sklepie żabka 
mojemu mezowi nie chcieli dac , dopiero jak pokazal dowod to dali , ma podwojne obywatelstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Electro że roamig działa, ale za szwedzki mobil w Polsce trzeba płacić niestety drożej :D .

 

1. Polska karta T- mobile cena wynosi 25 zł. plus masz w tej cenie 10 Giga internetu.

2. Szwedzka karta Comviq Amigos 42 złote w przeliczeniu, w tym masz 2 Giga internetu.

 

https://webbutik.comviq.se/kontantkort.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam abonament to mam duzo internetu , i rozmawiam praktycznie tylko przez net , staram sie wogole jak najmniej urzywac ..urlop to urlop  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu Tacie kilka lat temu załatwiłem kartę Aero. Jest do zupełnie darmowy internet bez umowy z max prędkością 512 kB i captcha co godzinę.

Do tej pory mu wystarczało. Teraz gdy sieć jest jest obciążona to 512 kB zamula strasznie. Na stronie aero można wykupić dodatkowe pakiety w takich cenach:

 

https://aero2.pl/2_oferta/33_pakiety-aero

 

Dodatkowa zaleta: nie ma captcha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam abonament to mam duzo internetu , i rozmawiam praktycznie tylko przez net , staram sie wogole jak najmniej urzywac ..urlop to urlop  :)

Electro, nie chodzi specjalnie o rozmowy, chociaż również i to też, bo rozmowy są w tej kwocie nielimitowane, ale głownie internet, z którego przecież dużo korzystam, bo jestem w Polsce kilka miesięcy w roku, jako "licencjonowany emeryt :D ", mieszkam sobie i żyję w dwóch państwach równocześnie. Korzystam więc z życia dopóki jeszcze mogę, i jak to mówią dopóki Bozia da. Dla tego mam też dwie osobne karty telefoniczne. W Polsce używam T-mobile 10 Giga, za 25 zł.a w Sverige COMVIQ Amigos, za 100 skr.  i jest mi z tym bardzo wygodnie. Kiedy jestem w Polsce, to nie płacę żadnych opłat za kartę COMVIQ, a kiedy jestem w Sverige, to nie płacę za kartę T-mobile . Przy czym cały czas zachowuję swoje numery telefonu, to fajna sprawa i bardzo mi taki system odpowiada  :D  :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

może ktoś się orientuje, szukam jakieś oferty z internetem mobilnym bez umowy. Internet ma być wykorzystywany w laptopie w podróży (tak wiem nie teraz ;)), ale nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem do końca jak to działa, są jakieś oferty bez umowy? dostaje karte SIM z jakimś limitem danych? czy potrzebuję do tego jakiś router? 

 

Pozdrawiam

Trzeba kupić modem USB np taki: https://allegro.pl/oferta/modem-huawei-e3372h-3g-4g-lte-150mbs-sim-usb-stick-9099471927

Do tego ja mam Orange Free na kartę: za 50 zł konto działa 3 miesiące i ma limit 25 GB. Do pracy wystarczy (przeglądania stron) do oglądania filmów nie bardzo.

Piksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sverige2, Ja jestem w PL 3 tyg a do tego teciowa ma stale lacze wiec moj internet kiedy jestem poza domem wystarcza , wczesniej kupowalam zawsze karte,  masz racje ze wychodzilo jednak taniej , szczegolnie gdy moi rodzice tez w tym samym czasie byli w Polsce . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero2 jeszcze mi gdzies karta lezy to była tragedia, takowy internet chciałbym tez wykorzystywać w domu, stąd pytanie o router? aktualnie w telefonie mam 2 karty sim, trzecia nie wyjdzie, oczywiscie wchodzi w gre netflix :) wiec 10gb również. 

Nie ma jakiejś opcji samego internetu + router nie wiem na usb? 

Nie potrzebuje kolejnego nr tel, darmowych sms czy mms, tylko internet.

Edytowane przez drakoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.