Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Jak wypełnić wolny czas w tym trudnym okresie? Jeden ze sposobów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 karolszymczak

karolszymczak

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 7414 postów

Napisano 04 kwi 2020 - 12:44

Mirku dziękuję!

#22 Smakoszek

Smakoszek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 208 postów
  • MiejscowośćPOland

Napisano 04 kwi 2020 - 13:10

"Drogowskazy" Dag Hammarskjold

#23 Maciekzbrzegu

Maciekzbrzegu

Weteran

• **VIP**
  • 2989 postów
  • MiejscowośćBrzeg

Napisano 04 kwi 2020 - 13:21

Maxell a może to czas ?  uporządkować forum  lepiej niż jest  :) bo wiadomo że porządek na forum jest ,  :D

Ale może dobrze by było w poszczególnych tematach stworzyć post "0" który jest kwitensecjom  dyskusji wymiany spojrzeń wymiana doświadczeń 

Jak ja to wiedzę .

Robimy resume  przepisu  .Robi to autor , lub kompetentna osoba wpis ma zatwierdzenie  moderatora  który go umieszcza lub uprawniona osoba

Patrze jak chciałem robić kabanosy . No jak według Halusi (wielkie ukłony i szacun dla koleżanki :D znanej mi osobiście)  . Ale jak zaczolem czytac to tak a 100 stron postów . gdzieś na 40 znalazłem  klu :D  i cóż mój post na np .numer 1009  wnosi że sa super nic  ) Ale jak np. Halusia miała wspomnieć o jelita tubowanych wtedy  na rynki nie było  a dzisiaj to standard 

. Jak wspomnieć o rozwiązaniu Arka który   ostanimi czasy opisała swoją metodę . A fajnie by było w poście "0" rób tak dlaczego poczytaj dalej . Spojrzy ma twoje śledziki czy karkówkę też je modyfikujesz . Spójrzmy na komory dojrzewalnicze gdzie Siby je modyfikują i jest opis jak zrobić aby było dobrze. A w "0" rób tak.   Chcesz wiedzieć dlaczego przeczytaj posty pod . Jak powstała słynna 16  jako wypadkowa wiedzy. Jak czytamy to suchy przepis . A przecież to wypadkowa wieluletniego wieloosobowego doświadczenia . Nie ma tam opisu jak dochodzili do tych przepisów

Nie lubię  zaśmiecać tematu wielki szacun za bibloteke . Post skasuj za jakiś czas . Lub przemieś do innego tematu bo nic nie wnosi te TEGO tematu z wyrazami szacunki :)

Użytkownik Maciekzbrzegu edytował ten post 04 kwi 2020 - 13:51

#24 BazylWidzew

BazylWidzew

Weteran

• Użytkownicy
  • 2674 postów
  • MiejscowośćMazury

Napisano 04 kwi 2020 - 13:47

Marek Wawrzynowski - WIELKI WIDZEW  Historia polskiej drużyny wszech czasów

#25 StefanS

StefanS

Weteran

• **VIP**
  • 1103 postów
  • MiejscowośćMassechusetts, USA

Napisano 04 kwi 2020 - 14:19

:D  :D  :D 

polskiej drużyny wszech czasów
Wielki Widzew - sucks !!!!!!! :frantics:

Druzyna Lubanskiego, Szoltysika, Gorgonia, Banasia - i gry z AS Roma w 1970 - czyli ? :D  :tongue:  :devil:  to BYLA DRUZYNA WSZECHCZASOW

#26 BazylWidzew

BazylWidzew

Weteran

• Użytkownicy
  • 2674 postów
  • MiejscowośćMazury

Napisano 04 kwi 2020 - 16:17

:D  :D  :D

polskiej drużyny wszech czasów
Wielki Widzew - sucks !!!!!!! :frantics:

Druzyna Lubanskiego, Szoltysika, Gorgonia, Banasia - i gry z AS Roma w 1970 - czyli ? :D  :tongue:  :devil:  to BYLA DRUZYNA WSZECHCZASOW

Farciarze, gdyby wtedy liczyły się podwójnie gole na wyjeździe to by odpadli z Romą :tongue: i nie byłoby 3 meczu i tym bardziej  jakiegoś śmiesznego rzutu monetą :facepalm:

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#27 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 29889 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 04 kwi 2020 - 16:47

Niestety, sportowych nie mam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0