Skocz do zawartości

Film - "KUCHENNA CHEMIA - MIĘSO" z lektorem


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Płytki od kol. Dzidka które mam już do kilku zlotowiczów wysłałem. Teraz smażę na płytkach minusowych zgodnie z sugestiami na forum i wyślę do tych od kogo mam adresy.

A obiecałem dla:

Małgoś, lech49i4, Marek z Bielska,Oli, Ddydas, JacekB, Bagno, Savio, EAnna, Abratek, Domian1239

BonAir skopiował sobie jeszcze na zlocie.

Proszę o potwierdzenie dostania przesyłki i ewentualną korektę adresu, jeżeli zaszła jego zmiana.

 

Proszę tych co dostaną o zrobienie kopii dla innych forumowiczów. A płytki technologiczne też poproszę.

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem brakującą płytkę od Papcia i już mogę wypalić kilka kompletów (po dwie płytki)

- zapotrzebowanie na PW

 

PS

płyty mają dziwaczną strukturę menu ale przegrywają się - sprawdzałem że działają na stacjonarnym i dwóch różnych komputerach, choć próba "zamontowania" obrazu do napędu wirtualnego wskazuje błąd (to informacja dla używających Alkohol120% )

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ długo szła ta płytka, chyba na piechotę

Abratku, ja zauważyłem:

w moim DVD odtwarzają się się jako 3na4, a na komputerze z programem Portable DVD X Player jako panorama. Sprawdź z ciekawości wielkość nagrania, płyty mają po około 4G a samych plików jak zobaczysz to jest na o wiele więcej Giga. Nie udało mi się podzielić na poszczególne odcinki. W sumie ciekawe rzeczy można się dowiedzieć. Ja do 12 kolegów wysłałem a dla Gabi płytki są w biurku u Danusi w pracy.

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem płytki do:

Mazurzak

Wosiu

Frapio

Aglod i Wnuczek

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ja też mogę prosić o kopie.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Papcio

Dotarły dzisiaj! Znaczy wczoraj :tongue:

Mogę też kilka kompletów przesłać dalej

zapotrzebowanie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Używam do nagrywania Nero

na jednej z otrzymanych płytek jest około 6GB

przegrywam z płyty na dysk i dopiero wypalam nową płytkę

jest jakaś możliwość wypalić te 6GB na 4,7

Dostałem materiał na dwóch płytach a prześlę dalej na trzech.

 

I jeszcze jedno. Nowo nagrane płyty odtwarzam na kompie jest ok.

Na dvd z tv już nie.

Proszę o poradę :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem że te płyty mają dziwną strukturę menu, ale nie powinno być z nimi problemów opisywanych przez Ciebie, szczególnie ten rozmiar :shock:

Nero to niezbyt dobry program do kopiowania DVD-Video, może zainstaluj sobie Alkohol120%

 

a`propos odtwarzania, zauważyłem u siebie że na płycie z Ferranem menu odtwarzane w kompie (PowerDVD) "rozjeżdża się" o jedną pozycję, dlatego muszę oglądać całość po kolei i nawigować przyciskami,

w stacjonarnym jest OK. - można wybierać dowolny fragment

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, ja kopiowałem nerem. Daj opcję kopiuj płytę i nie ma żadnych problemów. Ja dałem tą opcję i 12 kopii, tylko wymieniałem płytki. Nie mam pojęcia dlaczego moje płytki tak po woli dochodzę do kolegów, a wszystkie wysłałem jednocześnie,

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, ja kopiowałem nerem. Daj opcję kopiuj płytę i nie ma żadnych problemów. Ja dałem tą opcję i 12 kopii, tylko wymieniałem płytki. Nie mam pojęcia dlaczego moje płytki tak po woli dochodzę do kolegów, a wszystkie wysłałem jednocześnie,

Dzięki Papcio poszło sprawnie :tongue:

 

Zaopatruję:

SAVIO - odbiór osobisty,

z-bychu - wysyłam,

italodisco - wysyłam

 

Wysłane do z-bychu i italodisco około 10:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abratku jeszcze raz wielkie dzięki za płytki !!!!! :lol:

 

Zobacz jak działa Poczta Polska !!!! :cry:

:cry::cry:

 

 

Bez Komentarza :devil: :devil: :devil:

 

wujektomek

Myślisz , że możesz wszystko ?

Spróbuj trzasnąć drzwiami obrotowymi

 

Myślałem ,że jestem już na dnie !!!!

Ale ktoś rzucił mi łopatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... to jest niesłychane :devil: mój komentarz napisany do Tomka na PW nie nadaje się do publikacji.

Pakując w kopertę bąbelkową domyślnie dajemy znak że jest w niej coś delikatnego, ale jak widać poczta złośliwie "karze" za brak opłaty do opcji "Ostrożnie"

niemniej trzeba sporo zaangażowania aby je połamać w takiej przesyłce

:???: :???: :???: :???: :???:

 

PS zapasowe płytki dla WujaToma już wypalone

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakując w kopertę bąbelkową domyślnie dajemy znak że jest w niej coś delikatnego, ale jak widać poczta złośliwie "karze" za brak opłaty do opcji "Ostrożnie"

Abratku choćbyś nakleił 1000 nalepek ostrożnie to i tak maja to w d... a wiesz że wiem coś o tym. :grin:

 

Z drugiej strony za 900 zeta na miesiąc można czymś w ramach odstresowania porzucać. :devil:

 

Ps który to mądry zalecił nagrywanie materiału video na płytach DVD-R ?? :devil:

Nagrywajcie na DVD+R !!!

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.