Skocz do zawartości

Film - "KUCHENNA CHEMIA - MIĘSO" z lektorem


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
jestem wiernym gościem na tej stronie od kilku już lat :) .. sam korzystam i chwaląc Was "po wszystkich odpustach" propaguję ją wśród znajomych! dzisiaj trafiłem na temat filmu "Kuchenna Chemia". temat bardzo mnie interesuje. Szukałem długo w necie ale niestety jest nieosiągalny ... tzn. na porządnej stronie JEST! a dokładniej występuje "lokalnie" wśród użytkowników tej strony. Ktoś wcześniej zadeklarował się że rozpowszechni ten film w necie, tak aby można byłoby pobrać go poprzez "rapidshare" ... niestety nie udało mi się nic znaleźć. Mam pytanko .. czy jest już do zdobycia? .. jeżeli tak to podajcie adres. A jak nie .. no cóż .. pozostaje mi tylko znaleźć dobrego człowieka, który podzieliłby się płytkami. Pozdrawiam

Świat jest niebezpiecznym miejscem nie z powodu tych, którzy czynią zło, ale z powodu tych, którzy na to patrzą i nie czynią nic.

Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pepe oficjalnie w naszym gronie.

W sprawie filmu zgłoś się do Papcia. Na pewno nie odmówi i podesle Ci kopie.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

... Szukałem długo w necie ale niestety jest nieosiągalny ... tzn. na porządnej stronie JEST! a dokładniej występuje "lokalnie" wśród użytkowników tej strony. Ktoś wcześniej zadeklarował się że rozpowszechni ten film w necie, tak aby można byłoby pobrać go poprzez "rapidshare" ... niestety nie udało mi się nic znaleźć. Mam pytanko .. czy jest już do zdobycia? .. jeżeli tak to podajcie adres.

Odcinek o którym mowa w temacie, jak również pozostałe odcinki z serii "Kuchenna Chemia" dostępne są TUTAJ.

 

Tych którzy dotychczas nie mieli okazji zobaczyć serialu oraz nowych użytkowników forum, którzy chcieliby dołączyć do dyskusji w tym temacie zapraszam do obejrzenia filmu pt. "Kuchenna Chemia - MIĘSO" oraz pozostałych części tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.