Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Film - "KUCHENNA CHEMIA - MIĘSO" z lektorem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#81 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27397 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 16 paź 2008 - 21:12

Witaj Pepe oficjalnie w naszym gronie.
W sprawie filmu zgłoś się do Papcia. Na pewno nie odmówi i podesle Ci kopie.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#82 seba1002

seba1002

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • MiejscowośćBędzin

Napisano 23 cze 2009 - 20:01

... Szukałem długo w necie ale niestety jest nieosiągalny ... tzn. na porządnej stronie JEST! a dokładniej występuje "lokalnie" wśród użytkowników tej strony. Ktoś wcześniej zadeklarował się że rozpowszechni ten film w necie, tak aby można byłoby pobrać go poprzez "rapidshare" ... niestety nie udało mi się nic znaleźć. Mam pytanko .. czy jest już do zdobycia? .. jeżeli tak to podajcie adres.

Odcinek o którym mowa w temacie, jak również pozostałe odcinki z serii "Kuchenna Chemia" dostępne są TUTAJ.

Tych którzy dotychczas nie mieli okazji zobaczyć serialu oraz nowych użytkowników forum, którzy chcieliby dołączyć do dyskusji w tym temacie zapraszam do obejrzenia filmu pt. "Kuchenna Chemia - MIĘSO" oraz pozostałych części tej serii.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych