Skocz do zawartości

[Film] Halusia przedstawia - Kiełbasa dla każdego


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi bardzo zaprosić Państwa na doskonały film szkoleniowy, przedstawiający naszą Koleżankę Halinkę, która w profesjonalny sposób prowadzi pokaz produkcji kiełbasy wg własnego przepisu. Polecam szczególnie młodym adeptom domowego masarstwa, ale także "starym, forumowym wygom".

Zaskoczenie było ogromne, gdyż to my powinniśmy ofiarować dziś prezenty imieninowe Halince, a tutaj niespodzianka. To Ona nas obdarowała nieocenionym materiałem.

Zapraszam wszystkich na film. Proszę subskrybować, i podnosić kciuki do góry. Dla naszej Halinki.

 

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halusia  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  Brawo i Wszystkiego najlepszego  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :kiss:

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Halusia        Brawo i Wszystkiego najlepszego       
 

 

Dziękuję Waldku  :)

 

 

 

Widać nerwy są,ale bardzo przyjemnie się na to wszystko patrzy
 

 

Pierwsze koty za płoty... :facepalm:   Dziękuje  :)

 

 

 

Brawo Halinko        A tak przy okazji najlepszego z okazji imienin    
 

 

Dziękuję Andrzejku  :D

 

 

 

Była biała i kabanosy Halusi ,będzie trzeba zrobić ​kiełbasę dla każdego     Wszystkiego najlepszego    
 

 

Dziękuję i zachęcam  :)

 

 

 

Halinko, jestem z Ciebie dumna     moja Kochana Siostro   
 

 

Dziękuję Reniu :)

Kolejny film już razem  :)  :D

 

 

 

 

 

Dziękuję  :rolleyes:

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halusia Gratulacje :clap: :clap: :clap:film wykonany w twoim wykonaniu to mistrzostwo, głos medialny  :thumbsup::D Po za tym nie jednej osobie dopiero wkraczającej w świat domowych wędlin ułatwiłaś start jak prawidłowo wykonać kiełbasę profesjonalnie w domu. Czekamy na kolejne filmy z twoim udziałem  :thumbsup::tongue: Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin..  :) 

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem“

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haluś, serdeczne i wielkie brawa za prezentacje. I to jest właśnie ta forma przekazu, która porwie innych aby robić własne wyroby itp.

Napisz proszę jak I czym nakręciłaś filmik by zachęcić innych do podobnych akcji.!

Dla mnie to profeska w Twoim wykonaniu..!

Czekamy na więcej..

????????????

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne i proste wykonanie :clap: nic dodać nic ująć :) Super.                                                                                                           PS.Oczywiście też ukłony dla kol Bagno i Dziadek za wkład i wiedzę na filmach technologicznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Super film . Często korzystam z Twoich przepisów .  Wszystkiego Naj z okazji imienin 
 

 

 

 

Brawo Halusia   
 

 

Dziękuję  :)

 

 

 

Halusia Gratulacje film wykonany w twoim wykonaniu to mistrzostwo, głos medialny  Po za tym nie jednej osobie dopiero wkraczającej w świat domowych wędlin ułatwiłaś start jak prawidłowo wykonać kiełbasę profesjonalnie w domu. Czekamy na kolejne filmy z twoim udziałem  Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin..   
 

 

Dziękuję Krystek. :) .. oglądając ten film teraz bym zmieniła co nieco ,  myślę że forma przekazu w miarę dostępna dla nowicjusza. 

Czy będzie więcej, zobaczymy.. tak do końca nie zależy to ode mnie  ;)  :)

 

 

 

Halu, wszystkiego najlepszego z okazji imienin..    , a przy okazji: super film szkoleniowy    Pozdrowienia

 

Dziękuję Witku  :rolleyes:

 

 

 

Haluś, serdeczne i wielkie brawa za prezentacje. I to jest właśnie ta forma przekazu, która porwie innych aby robić własne wyroby itp. Napisz proszę jak I czym nakręciłaś filmik by zachęcić innych do podobnych akcji.!
 

 

Dziękuję Grzesiu. 

To praca mojego Syna, sprzęt profesjonalny, którego używa, że tak powiem na co dzień.  :rolleyes:

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Halinko , przedewszystkim za checi dzielenia sie Twoja wiedza , Filmik lepszy niz te dla szkol co widzialam w TV :D  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brawo Halinko , przedewszystkim za checi dzielenia sie Twoja wiedza , Filmik lepszy niz te dla szkol co widzialam w TV  
 

 

 Dziękuję Donatko, teraz wiem co chciałabym poprawić ale to może przy kolejnym.  :rolleyes:

 

 

Brawo Halinko, super przekaz
 

 

 

Super film gratuluję pomysłu i czekam na kolejne
 

 

Dziękuję  :)

 

 

 

Mam jedno pytanie. Jelita już na lejku mówisz wypuszczamy powietrze. Czyli na początku przed nadziewanie nie robisz supełka?
 

 

Nigdy  :)  :facepalm:

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.