Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

A zmieniliśmy sobie Nasz Domek na kółkach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Muski

Muski
  • **VIP**
  • 8705 postów

Napisano 21 wrz 2020 - 13:19

To jest nasz 4 kamper
No proszę  :thumbsup: Czyli prawdę mówią o sposobie na życie z kamperem  :clap:  

#22 electra

electra
  • **VIP**
  • 6362 postów
  • MiejscowośćSztokholm

Napisano 21 wrz 2020 - 13:26

Do takiego hobby to chyba trzeba miec naprawde milosc ...my przerabialismy juz przyczepe ..raz byla wypozyczona fajnie bylo kupilismy wlasna .....2 sezony i sie znudzila , stalo to cacko kilka lat a bo moze znow sie zachce niestety zachcianki nie bylo dobrze ze kupiec sie znalazl bo generowala tylko koszta ..zamiana na lodke 3 sezony i tez sie znudzilo , zamieniona na mniejsza do wedkowania ...nareszcie tez sprzedana bo bylo tylko wodowanie i zciaganie .

Apropo kibla to zostal do dzis i sie przydal jak byla wymina ror i trzeba bylo biegac na dwor  :)  :facepalm:

#23 sverige2

sverige2
  • Użytkownicy
  • 6389 postów
  • MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja

Napisano 21 wrz 2020 - 13:34

Jarek to i tak długoooo wyrastaleś...
Miałem 4 przyczepy i więcej nie chcę, o powodach można książkę napisać.
To jest nasz 4 kamper i chyba będzie miał u mnie dożywocie

No niby trochę długo Rogerze, ale ja jestem taki bardziej "podróżnik stacjonarny", jak już się gdzieś "zakotwiczę" nad jeziorem ( ostatnio parę lat Gopło), to urzęduję tam całe lato. Nie mniej już "finito capito" i  dosyć :D . Teraz wezmę przykład z Ciebie, jednak tylko właśnie wersja "integra", w opcji  FFB CLASIC, taka ja teraz się Ty "ubrałeś" mnie kręci. Piękna rzecz którą to w ładnym stanie można dzisiaj wykukać za całkiem rozsądne pieniążki, zazdraszczam Ci Roger nabytku, i gratki :D  :thumbsup:  :clap:  !!!

#24 roger

roger
  • Użytkownicy
  • 7345 postów
  • MiejscowośćW-wa & Lubuskie

Napisano 21 wrz 2020 - 13:54

Powiem Ci tak te rozsądne pieniądze to bardzo śliski temat.
Ja swojego kupiłem moim zdaniem bardzo tanio biorąc pod uwagę ceny europejskie tego modelu ale mocno zaryzykowałem bo nie można było sprawdzić wyposażenia. W samochodzie nie działało nic, ale miałem swoje podejrzenia, naprawa trwała 4h i wszystko hula jak złoto.... zaryzykowałem bo wszystko pachniało fabryką, żadnej rzeźby. Na tory kładę głowę że ostatni używał wody, lodówki, prysznica itd Niemiec w 2015 roku.
Co do tej zabudowy to powiem Ci że masz rację i wiesz czego chcesz szukać, bardzo solidny i kompaktowy sprzęt. Muszę dołożyć solary i zrobię chyba poziomowanie pneumatyczne

Wysłane z P30 przy użyciu Tapatalka

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#25 StefanS

StefanS
  • **VIP**
  • 1198 postów
  • MiejscowośćMassechusetts, USA

Napisano 21 wrz 2020 - 14:09

Bardzo ladne "cacko" - o ile znam z forum Twoje umiejetnosci to wkrotce bedzie "jedyny model z takim wyposazeniem" - o i bede mogl powiedziec _ Rager jestes juz "Hamerykanin". U nas tacy camperowcy nazywani sa "snow gees" (sniezne gesi) lato spedzaja na polnocy (nasze rejony) zas na zime jada na poludnie (np. Florida). I jedno jeszcze - bardzo, bardzo czesto tego typu samojezdne campery ciagna jednak "ogon" - podczepiony maly samochod na "dwukolce" czy przyczepka z motocyklem/motocyklami. Niech "kola" dobrze Ci sie kreca..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych