Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Chcę wybudować wędzarnię

Pomocy !!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jacek-Placek

Jacek-Placek
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 12 lis 2020 - 21:09

Witam wszystkich serdecznie !

Jestem nowicjuszem,więc proszę o wyrozumiałość,kiedy napiszę coś głupiego.

Podoba mi się ta strona i forum,bo piszecie bardzo profesjonalnie.Widać,że macie wiedzę i pasję. :thumbsup:

Mieszkam na wsi i mam miejsce w budynku gospodarczym,gdzie chciałbym wybudować wędzarnię i piec chlebowy obok.

Jest tego 230 cm x 90 cm i komin jakieś 5 m wysoki w rogu.Chodziło mi żeby pogoda nie była przeszkodą w wędzeniu . 

Nie chcę się uczyć na swoich błędach i poprawiać czy przerabiać tego co zrobione,bo po prostu nie mam na to czasu .

Proszę Was o podzielenie się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Mam dostęp do różnych materiałów budowlanych. Mogę to zrobić pod czyimś nadzorem. Nie koszty są dla mnie ważne,ale funkcjonalność. Miło by było,gdyby ktoś mi od razu wytłumaczył,dlaczego  tak ,a nie inaczej,bo wtedy jest miejsce na konstruktywną dyskusję,która ubogaca obie strony  :) .

Z góry dziękuję za pomoc  :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych