Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Pandemiczna wędzarnia elektryczna Ojciec&Syn

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 maanster

maanster
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 06 sty 2021 - 12:15

Romii ale to będzie odpalane raz na 2 miesiące (stycznik kupiłem za 16 zł) więc jak się zużyje to pomyśle nad SSR.(600 na h się nie martwię bo na pewno tak często się nie będzie włączał wyłączał).

Użytkownik maanster edytował ten post 06 sty 2021 - 12:20

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#42 MP1000

MP1000
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 24 sty 2021 - 09:23

Azizi, jestem pod dużym wrażeniem Twojej relacji z budowy wędzarni  :clap: i spodobało mi się kilka pomysłów a ponieważ jestem na etapie budowy nowej wędzarni z przerobionym wg. pomysłu Rogera DG, mam pytanie - czy moglibyśmy nawiązać kontakt bezpośredni? Byłbym wdzięczny za możliwość oglądnięcia Twojej konstrukcji i wyjaśnienie kilku wątpliwości, które mam a których - mimo dużej szczegółowości - fotorelacja nie rozwiewa.

Też jestem z Gliwic (Żerniki, okolice radiostacji). Jeżeli nie wchodzi w grę spotkanie bezpośrednie u Ciebie, to chętnie zamieniłbym przynajmniej kilka słów telefonicznie. Dzięki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych