Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Jojo, ja to rozważam na spokojnie i z każdej strony. Moim zdaniem, takie rozwiązanie ma sens. Link do akcji jest w odrębnym temacie w dziale Ludzie. https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/17938-kolega-kondziu019-prosi-o-pomoc-dla-dziecka/

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny pomysł, teraz potrzebne są pieniądze dla tego kolegi (domyślam się że "na już") więc może przelej mu całość i zróbmy nowy temat dla tej fajnej dziewczynki o super imieniu i tak bujnej czuprynie co "wujek wróbel" :)

 

Nie odsyłajmy ludzi tylko na stronę "sie pomaga" ale stwórzmy tu swoją jedną zrzutkę (tutaj się nakręcamy nawzajem :) )

 

Ps.

Oczywiście jeśli nie będzie drugiej akcji, to moją wpłatę możesz dzielić na pół. ;)


[Dodano: 23 gru 2020 - 14:43]

 

 

Jak nie będzie dzielenia to ja od siebie przeleje dla malucha taką samą kwotę jak tutaj.

Deklaruję to samo :thumbsup:

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. W takim razie pieniądze przesyłam Koledze, a tutaj zrobię jeszcze jedną akcję dotyczącą pomocy dla dziecka.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale też nie wiadomo co  się stało i jak dużej pomocy nasz kolega oczekuje. Bo jeżeli bardzo potrzebuje pomocy to jak bym nie dzielił tego. Niecałe 2 tyś to w obecnych czasach nie dużo
Też sia zgadzam - Gdybyśmy wiedzieli więcej - może i odzew byłby większy.W zasadzie każdy może się znaleźć  w trudnej sytuacji - i wtedy łatwiej jest pomóc jak wiadomo po co i ile potrzeba

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała zebrana kwota, w wysokości 1905,00 zł, została wysłana do potrzebującego Kolegi.

Bardzo dziękuję za odzew i dobre serce.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby całkowicie zamknąć naszą akcję pomocową, winien jestem wyjaśnienie. Otóż, jeśli z różnych względów nie udostępniam informacji na temat danych obdarowanego, choć jest to w wielu przypadkach uzasadnione, zawsze przekazuje pełną informację komuś z naszych moderatorów. Tak również było i tym razem. Pozwala to uniknąć niejasności i niedomówień.

Jeśli ktoś chciałby w przyszłości podjąć się zadania zbiórki dla potrzebującego forowicza (jeśli taka będzie wymagana), chętnie pomogę.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za odzew. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeśli z różnych względów nie udostępniam informacji na temat danych obdarowanego, choć jest to w wielu przypadkach uzasadnione, zawsze przekazuje pełną informację komuś z naszych moderatorów. Tak również było i tym razem.

Potwierdzam otrzymanie kopii przelewu dla potrzebującego  Forowicza na kwotę 1905,00zł.

Data przelewu: 25.12.2020, mBank

W imieniu całej Administracji dziękuję za odzew, który jest miarą naszego człowieczeństwa w tych trudnych czasach.

Zarówno dobro uczynione drugiemu człowiekowi jak i uśmiech zawsze do nasz wracają.  :heart:

:hug:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.