Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Oklepany temat, nieoczywisty wybór

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 zifarek

zifarek
  • Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 16 gru 2020 - 19:33

Nie sądziłem że taka burza wybuchnie w moim temacie..  :hmm:

Wracając do tematu.. 

Ps. Wróbelku, tu jest mowa o pellecie wędzarniczym olchowo -bukowym, od wiadomego producenta z Podhala.

Normalnie ładujesz go do Dymboxa? Mieszasz z czymś jeszcze? Przy pellecie bez przeróbek dymbox się nie wiesza?

#22 sverige2

sverige2
  • Użytkownicy
  • 6330 postów

Napisano 16 gru 2020 - 20:43

Dzięki nasza Droga Jedyna i Niezastąpiona EAnno, za zwrócenie mi uwagi na pomyłkę,  :thumbsup:  :facepalm:bo208-ac1d.jpg

Mea Culpa, i przepraszam "Kolegę", którego to w faktycznym rozpędzie i zacietrzewieniu obraziłem nie bacząc detalicznie czego wypowiedź tyczy. Proszę pokornie o wybaczenie :facepalm:. Będę czynił co w mej mocy aby nie powtarzać błędu  :thumbsup: .

Pozdrawiam Świątecznie Jarek

#23 L.Przemek

L.Przemek
  • Użytkownicy
  • 871 postów

Napisano 16 gru 2020 - 20:56

"Kolegę"

wypraszam sobie dla Ciebie jestem użytkownikiem tego forum

Proszę pokornie o wybaczenie :facepalm:

daruj sobie ten sarkazm

#24 sverige2

sverige2
  • Użytkownicy
  • 6330 postów

Napisano 16 gru 2020 - 20:59

Przepraszam więc "Użytkownika", jeśli taka jego wola :facepalm: .

#25 zifarek

zifarek
  • Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 16 gru 2020 - 21:11

Przepraszam więc "Użytkownika", jeśli taka jego wola .

Jak już skończycie dyskusję, odpisz proszę na mojego posta powyżej :) 

#26 sverige2

sverige2
  • Użytkownicy
  • 6330 postów

Napisano 16 gru 2020 - 21:26

Jak już skończycie dyskusję, odpisz proszę na mojego posta powyżej :)

Nigdy nie używałem Dymboxa, opisując wielokrotnie jego wady konstrukcyjne, i wskazując na to co należy w nim zmienić, aby nadawał się do wędzenia i był prawdziwym DG, a nie tylko "kupą nierdzewnego żelastwa" :D . Wędzę DG z popielnikiem, wg. własnego pomysłu  :thumbsup: . https://wedlinydomow...ora-bacy/page-5

#27 roger

roger
  • Użytkownicy
  • 7322 postów

Napisano 16 gru 2020 - 22:08

Twojego pomysłu to co najwyżej popielnik... To tak żeby jasność była kolego z tego i innego forum

Wysłane z P30 przy użyciu Tapatalka

#28 zifarek

zifarek
  • Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 22 gru 2020 - 21:02

Panowie a zatem.. jeśli nie DG od Rogera, to jaki wibrator byście zastosowali do zwykłego dymboxa? Bo chyba nie taki z sypialni..  :laugh:

#29 Muski

Muski
  • **VIP**
  • 8542 postów

Napisano 22 gru 2020 - 21:35

a nie tylko "kupą nierdzewnego żelastwa"
Wczoraj 5 godzin bez awarii( nawet mnie tam nie było)  dzisiaj 7 godzin -1 dosyp zrębek -bez awarii - może nie do końca kupa złomu . Nie dlatego bym chwalił ale można sobie poradzić , a i oczyścić też trzeba czasami  :facepalm:  

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#30 sverige2

sverige2
  • Użytkownicy
  • 6330 postów

Napisano 23 gru 2020 - 10:44

Maskusiu, zawsze jest przecież tak jak w przysłowiu, że "jeden lubi synową, a .............," więc nie ma o co kopii kruszyć. "Syrenką" też się przecież kiedyś jeździło, a że zwana była "Królową Poboczy", to zupełnie inny akapit. Tak już będzie do końca świata a nawet dłużej, ważne jest jednak to że Tobie pasuje, i dymi, i tylko to się liczy :D :thumbsup:.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych