Skocz do zawartości

Skwarka


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem bardzo smutną wiadomość. Nasza Koleżanka @skwarka nie żyje.

Więcej napisze EAnna, kiedy tylko otrząśnie się po otrzymaniu tej informacji.

 

post-39694-0-95524600-1627297338_thumb.jpg

 

Taka właśnie byłą nasza Ela...

 

 

Wspomnienie z Zakopanego...(film nadesłany przez Halinkę)

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msg-40040-0-27437800-1626018201.jpg

Ela Matuszczyk - nasza ulubiona koleżanka @skwarka, zmarła w piątek, 23.lipca, po południu.

Pogrzeb odbędzie się w środę, 28. lipca, o godz. 10:00 w Katowicach-Bogucicach, ul. Markiefki 89

Bazylika św. Szczepana i Matki Boskiej Boguckiej.

 

Zachęcam członków WB z okolic do wzięcia udziału w uroczystości.

Wiadomość o jej śmierci rozrywa mi serce: nasza ostatnia rozmowa z 20. lipca, godz. 20:20 dotyczyła przygotowań do zlotu i radości ze spotkania.

Jak wielokrotnie mówiła, byliśmy jej drugą rodziną.

Elu, dlaczego nas zostawiłaś?

Nie tak miało być  :facepalm: 

Edytowane przez EAnna

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu....a miałaś prowadzić finanse w Napoleonowie........Spoczywaj w spokoju [*] 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny szok!Nawet nie wiem co mam napisać.Zawsze mówiła do mnie "syneczku"i co roku dzwonila do mnie z zyczeniami w Dzien Dziecka.Elu kochana spoczywaj w pokoju.Miesiąc zabrakło. do naszego spotkania szkoda ze życie napisalo inny i tak dramatyczny scenariusz.Nigdy Ciebie kochana Elu nie zapomnę!!! Edytowane przez karolszymczak
W życiu trzeba być twardym jak chleb z biedronki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.