Skocz do zawartości

Wklejanie plików książek i dokumentów


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne zauważyliście, ostatnio zwolniłem nieco z wklejaniem ciekawych materiałów. Spowodowane to było to problemami zdrowotnymi. Sytuacja się powolutku poprawia, zatem niebawem powrócę do publikacji. W pierwszej kolejności zakończymy wrzutki rozpoczętych tematów, a następnie będą wklejane nowe, mam nadzieję, interesujące pliki.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, zdrówka życzę ponieważ ono najważniejsze....  a pliki mogą sobie poczekać.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim serdeczne, ale ja swym postem nie chciałem "chwalić" się stanem zdrowia, tylko uspokoić tych, którzy wpisują się w moich niedokończonych tematach. :D

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.