Skocz do zawartości

Pakowarka próżniowa Menuett- sklep Jula


ziezielony

Rekomendowane odpowiedzi

:) eloł SiBaski

Sklep Jula.... blejk frajdej...

Pakowarynka próżniowa Menuett 30 cm w cenie 140 plus 10 kurier

Oferta do jutra 29 lis 2021

Połasiłem się...dodatkowo piła Bahco 55cm, ząb 7/8...dokiełbasowo raczej nieużyteczna..

Za jednym kurierem GLS..

Profikuk mi jębł, mam jeszcze Royal catering...ale powinienem mieć dwie...

Ryzyko nikczemnym...sznurków nie umiem (jeszcze) podpinać.. wybaczcie

Dla poszukiwantów, wszak sezon za pasem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profikuk mi jębł, 

Rozkręć i zobacz czy to nie wina taśmy która pęka na zawiasie.Koszt naprawy niewielki a przy okazji można wlutować drugie gniazdo i w przyszłości tylko wymienić taśmę poprzez wpięcie. Orginalnie taśma po jednej stronie jest wlutowana na stałe.

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:) eloł SiBaski...

Ferwor żniw kiełbasowych minął ...to i chwilka czas się znalazła...

Worowałem na dwa baty Royal Catering i Menuett...

Sznurek do Menuett'a 

https://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/garnki/przechowywanie-zywnosci/pakowanie-prozniowe/pakowarka-prozniowa-005061/

Kupiłem to za 150 zł

Opinia po boju...

Bez wahania polecam pomimo wyższej ceny

Robi robotę non stop- nie trzeba czekać "aż wystygnie"

Jest minimalnie szybsza od RC

Przyjemnie się zamyka/otwiera

Żadnych poprawek, żaden zgrzew nie rozszczelniony, czasem na dwa razy grzałem....dla kaprysu ;)

Uwaga! Pierwsze użycie i pierwsze użycie po dłuższej przerwie (3-4 godz)- pompka trąbka jakby słabo odsysa. Jak się wie to wkypb mniejszy i bez stresu.

Również "pierwsze" zgrzewy... jakby wątpliwe- poprawiałem w taki sposób, że nic nie ruszałem tylko powtórne "grzanie"....i ok

Miękko i przyjemnie to śmiga- w RC trzeba jednak trochę siły w zamknij/otwórz...

Super sprzęcik...jakbym miał ogon to bym nim machał... a że mam ogonek to mi ....stoi... ;)

 

xxxx

SiBaski w tym Profikku to mi przed zgonem coś "stukało"/"pukało" dość głośno....jakby stalowa kulka spadała na deskę, "przez folię".... tak to kojarzę.

Stuknięcie było jedno....kilka razy po każdorazowym zaworowaniu ....nie pamiętam 8? 14? razy i padł Profikuk... :(

Bilu to taśma chyba tak by nie "stukała"...?

Miał Ktoś tak z Profikukiem?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.