Skocz do zawartości

Perełki portali aukcyjnych


bilu72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
w tym temacie proponuję wstawiać linki do tanich okazji cenowych związanych z naszym hobby.
Można też wstawiać drogie okazje lecz muszą być one unikatowe,dotyczy to w szczególności książek.Proszę o nie komentowanie wstawianych okazji ze względu że zaraz zrobi się kilka niepotrzebnych stron tego tematu 

Tak na początek
https://www.olx.pl/d/oferta/robot-kuchenny-gastronomiczny-maszynka-do-miesa-predom-bauknecht-CID99-IDNDVrz.html
[Dodano: 01 lut 2022 - 11:06]
Może ktoś poszukuje przystawek
https://www.olx.pl/d/oferta/czesci-bauknecht-CID99-IDMNTc5.html

post-63315-0-60367000-1643709971_thumb.jpg

post-63315-0-83401000-1643708827_thumb.jpg

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cena za sprzęt tej klasy. Wiem co mówię, bo sam mam "Bauknechta", chyba ma ze 40 lat na karku. To bardzo wysoka półka do małej gastronomii i użytku domowego. W polskim wykonaniu "Bauknecht" to po prostu licencyjne "Mesko" :thumbsup::clap: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie do końca w naszej tematyce ale za free i może się komuś przyda jak robi duże zakupy, już jakiś czas temu była taka promocja voucher rozkładają na 3 tury zakupów po 100zł..

post-57525-0-40842100-1645220013_thumb.jpg

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem“

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale to jest dopiero cena początkowa licytacji, na szwedzkim portalu "Tradera", ten zestaw jest również z taką samą ceną wywoławczą, jednak nie ma takiej opcji że można wygrać za jakąś najniższą wylicytowaną kwotę, bo oprócz ceny początkowej, jest ustanowione minimum, którego potencjalni nabywcy nie znają, a wiem że zbyt niskie to ono ne niestety nie jest :D .

https://www.tradera.com/item/340950/530503355/damaskus-knivset-i-nio-delar-ny-nypris-2000kr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tyle że koszty wysyłki = koszt wylicytowanych noży (no prawie) u mnie jest to nieakceptowalne :tongue::D

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie w necie na temat tych noży nie sa zbyt pochlebne. Cena kusi, ale niestety za ta cena idzie jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha, dobre to, opinie w necie nie są zbyt pochlebne, ha, ha, ha, niestety, ale noże są zbyt tanie aby konkurencja mogła sobie pozwolić na pochlebstwa. Takie same dokładnie noże, z takiego samego półproduktu, (kęsa), kosztują u innych trzy razy tyle, więc o czym tu mowa ??? Noże naprawdę doskonałe, ręcznie kute sztuka w sztukę wiele godzin, to zupełnie inna półka, zarówno cenowa jak i jakościowa, więc bez szaleństwa koledzy :D. Te noże ze stali "Damasceńskiej", Chiński producent sprowadza z Japonii, dorabia nasady i resztę, ot i cała tajemnica niskiej ceny  :D .

Edytowane przez sverige2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaj sobie dalej, możeś taki typ foliarza, ze wszędzie musisz spisek wywęszyć:)

 

Myślałem nad zakupem tego zestawu, przeczesałem internet, fora zagraniczne i nie kupiłem... no ale każdy dokonuje własnych wyborów.

Pewnom jakiś zacofany ale co to jest ten słynny "foliarz" Mi kojarzy się z obelga ale definicji nie znam

 

Wysłane z mojego M2101K7AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaj sobie dalej, możeś taki typ foliarza, ze wszędzie musisz spisek wywęszyć :)

 

Myślałem nad zakupem tego zestawu, przeczesałem internet, fora zagraniczne i nie kupiłem... no ale każdy dokonuje własnych wyborów.

 

Piszę jakie są fakty, a o spiskach piszą właśnie ci którzy chcą zarabiać zbyt wiele, ale to nie mój problem. To są noże dokładnie takie same, jakimi zapełniony jest cały "Aliexpress" tylko tyle i aż tyle, ha, ha, ha :D, że prawda jest często trudno akceptowalna, to nie moja wina, tylko  tych którzy chcieliby na tzw. "wydrę" zarabiać zbyt duże pieniądze :D.

https://pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20220309105102&isPremium=y&SearchText=no%C5%BCe+damasce%C5%84skie

Edytowane przez sverige2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście #1 tego tematu wspominałem aby nie komentować tutaj zamieszczonych ofert bo zrobi się kilka niepotrzebnych stron.Owszem jeżeli ktoś posiada sprzęt lub kupił w podobnej cenie który jest w ofertach to może się jak najbardziej wypowiedzieć na jego temat.

Moda proszę w miarę możliwości o usuniecie lub przeniesienie niepotrzebnej dyskusji do odrębnego tematu np.Opinie o perełkach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście #1 tego tematu wspominałem aby nie komentować tutaj zamieszczonych ofert bo zrobi się kilka niepotrzebnych stron.Owszem jeżeli ktoś posiada sprzęt lub kupił w podobnej cenie który jest w ofertach to może się jak najbardziej wypowiedzieć na jego temat.

Moda proszę w miarę możliwości o usuniecie lub przeniesienie niepotrzebnej dyskusji do odrębnego tematu np.Opinie o perełkach aukcyjnych.

:D:thumbsup::clap: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.