Skocz do zawartości

Dymogenerator z odstojnikiem


Viszna

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowania Mikiego nie popieram. Jak równie sytuacji .Miki nie był rekomendowany na forum.

Pacan pokaż wyroby , wedzonki, wyroby . Póki co dużo piszesz wszystko wiesz. Jak chyba zauważyłeś unikam Cię i to doceń. Nie dążę do zwarcia z Tobą a Ty ciągle coś.

Pokaż że coś robisz w branży wędliniarskiej bo to forum wędliniarskie a Ty się znasz na wszystkie oprócz!!! wędlin. Ukłaniam . Bez odbioru.

MIKI był uznanym członkiem forum. Zresztą zasłużenie gdyż swoim opracowaniem dymogeneratora sporo dobrego wniósł. Byl też rekomendowany. Nie formalnie ale jednak. Podczas moich rozterek w kwestii dymogeneratora otrzymałem od forumowicza często tu się wypowiadającego wskazówkę bym zadzwonił do mikiego i ten mi zrobi. Nie podaje kto gdyż do niego żadnych pretensji nie mam. Podpowiadał w dobrej wierze. Gnidą okazał się Miki. Zatem wypraszam sobie próby obsobaczania mnie jako ofiarę własnej głupoty. To nie ja próbowałem oszukać.

 

Wysłane z mojego M2101K7AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, to ja osobiście polecałem kol. BosskyMIKI-ego, gdyż jak wcześniej pisałem, darzyłem go zaufaniem ze względu na wkład jaki wniósł w sprawie budowy DG, i nie tylko. Jak się jednak okazało, wyszło jak wyszło. Nie wszystko złoto, co się świeci, niestety :facepalm: . Pozdrawiam Jarek :thumbsup:.

Edytowane przez sverige2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKI był uznanym członkiem forum. Zresztą zasłużenie gdyż swoim opracowaniem dymogeneratora sporo dobrego wniósł.

 

Miki był tylko zwykłym członkiem forum jak wielu innych użytkowników to, że opracował DG to zupełnie inna sprawa.

 

Byl też rekomendowany.

 

Nigdy nie był rekomendowany mylisz pojęcia rekomendowany to jest np. sklep Swojski Wyrób. W przypadku Mikiego użytkownicy udzielali zwykłej porady aby z nim rozmawiać w wiadomej sprawie tak jak np. w sprawie lejków do kabanosów rozmawiać z kol. Jumbo (podałem dla przykładu).

 

Podczas moich rozterek w kwestii dymogeneratora otrzymałem od forumowicza często tu się wypowiadającego wskazówkę bym zadzwonił do mikiego i ten mi zrobi. Nie podaje kto gdyż do niego żadnych pretensji nie mam.

 

Nie ma to żadnego znaczenia, nikt za kogoś nie będzie brał odpowiedzialności.

 

Gnidą okazał się Miki.

 

Tak jak napisałem wcześniej nie oceniaj innych to, że zostałeś ofiarą oszustwa to nie jest wina forum, ponadto nie znasz sytuacji drugiego człowieka w jakiej się znajduje.  Również uważam, że wszelkie wyłudzenia, oszustwa, złodziejstwo lub inne patologie są naganne i należy je potępiać ale od oceny są rzeczoznawcy a od wyroków sądy. Mam sugestię do Administracji żeby więcej nie wylewać pomyj na ludzi przez wzgląd na powagę Forum, proponuję wydzielenie odrębnego tematu w, którym osoby oszukane, będą opisywać swój przypadek a tylko osoby oskarżane będą miały prawo odpowiadać, żadnych innych komentarzy. Pozostali użytkownicy mogą komunikować się na PW jeśli mają coś do przekazania lub napisać do Administratora o zamieszczenie wypowiedzi którą chcieliby dodać. 

 

PANOWIE - KONIEC TYCH PRZEPYCHANEK - Bądźcie mężczyznami :yes: Dajcie spokój.

 

Bardzo mądre słowa i tym zamknijmy temat.   

Edytowane przez Grzewlod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzewold. Nie przeczytałeś mojego wpisu ze zrozumieniem. Nie obwiniałem o nic nikogo w tym forum. Wypowiadasz się choć nie jesteś stroną w sprawie co przeczy Twojemu postulatowi by osoby niezainteresowane nie zajmowały głosu. Po raz kolejny protestuję przeciw próbom łagodzenia tonu w kwestii Mikiego na rzecz nieprzychylnych tyrad w kierunku osób które miały z nim kłopot.

 

Wysłane z mojego M2101K7AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się Wam jeszcze brnąć w temat?

Już powolutku wracamy na nasze tory i zamiast tematu dymogeneratora, zaczynamy sami się obrażać.

Zobaczymy, czy Kolega będzie miał na tyle cywilnej odwagi, by wejść na forum i przeprosić wszystkich, którym wyrządził krzywdę.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być zwyczajnie uczciwym... TYLKO TYLE I AŻ TYle...

 

Ps

Żeby była jasność o tyle o ile nie interesuje mnie ten nick o tyle wiem że wiele osób wpłaciło pieniądze...

Ps

Chłopie... Ciebie to Wali ???

Szanuję Ciebie, to co robisz, ale to co robisz, zlituj się to jest mega i nieuczciwe, i nie bójmy się tego nazwać po imieniu, to co robisz jest po prostu marne

 

Ps

To jest więcej i opinii i ocen..., smutne i bolesne że jesteś tu "promowany"...

 

Po prostu UWAGA!!!

I Tylko tyle...

 

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zaczekał bym do wyjaśnień @Miki (sytuacja osobista). Niezaprzeczalnie kolega technicznie wniósł coś do niniejszego forum (oczywiście mówię wyłącznie o aspekcie technicznym). Ja nie przejąłem jego rozwiązań, ale były one pozytywnie oceniane przez wielu forumowiczów. 

Poczekajmy przed "skazywaniem" kokokolwiek, domniemanie niewinności jest podstswą państwa prawa, tylko niezawisły sąd orzeka o winie i skazuje... Jak na razie nie piszecie, że takie prawomocne orzeczenie zapadło. 

Każdy, kto czuje się pokrzywdzonym winien złożyć stosowne zawiadomienie organom ścigania, podejrzenie popełnienia przestępstwa nie przesądza jednak o winie domniemanego sprawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy chyba MIKI już nam nic nie odpowie  w celu wyjaśnienia sprawy .Trudno mimo wszystko oczekiwałem wyjaśnień. :(

 

Ciekawe , po wstawieniu do wyszukiwarki w użytkownikach  : MIKI - nic się mi nie wyświetla w zakładce użytkownicy ?

Sprostowanie , wyświetla się użytkownik  MIKI rejestracja 2010 rok i zero postów , nasz MIKI rejestracja na forum 2021, a postów ponad 1400  -ten MIKI się nie wyświetla. 

Edytowane przez Pacan Wojciech
Wojciech Pacan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ma jeszcze odwagę publikować swoje zdjęcia to też trzeba mieć " charakter " .

Tam gdzie on przebywa to chyba sami "Charakterni" pracują :facepalm::D

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe , po wstawieniu do wyszukiwarki w użytkownikach  : MIKI - nic się mi nie wyświetla w zakładce użytkownicy ?

To było już wyjaśniane.

Jego nick to nie MIKI tylko MLKL, gdzie druga i czwarta litera są małe; dla zmylenia przeciwnika  :laugh:  

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa zwrócona , sprawa załatwiona , MlKl /MLKL/  dostał czerwoną lampę u Nas. Po co dalej to drążyć ???

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAnna , dziękuje za wyjaśnienie, faktycznie gdyby nie parcie MlKl -go na  eksponowanie swojego wizerunku  w Internecie , to chwyt który pewnie pomaga podobnym manipulantom.

Edytowane przez Pacan Wojciech
Wojciech Pacan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ... i nie wierzę... ale chyba faktycznie trzeba beczki soli żeby powiedzieć że kogoś "znamy"

Troszkę to smutne bo pozory mogą strasznie mylić

 

Ps

Jarek czytasz to co piszesz ?...

To retoryczne było... Bo jak Cię cenię to nie wierzę w taką zmianę narracji.

 

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez roger

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.